رفتن به مطلب

رشته تحصیلی وردپرس کاران

control

رشته تحصیلی کاربران وردپرس پارسی  

52 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رشته تحصلی شما چیست؟

• کامپیوتر(ودیگر رشته های مرتبط)
    • دیگر رشته ها
    • دانش آموز هستم
    • تحصیلات آکادمیک ندارم
      0

پست های پیشنهاد شده

دانشجوی ترم 4 نرم افزار

یه 7-8 تا زبان برنامه نویسی کار کردم. کارم هم: تعمیر موبایل،لپتاپ - مدیر مسئول دفتر خبری شهرستان - مدیر انفورماتیک یک مجموعه و تدریس خصوصی ریاضیات چهارم دبیرستان

رسماً توی دانشگاه هیچی بدرد بخور یاد نمیدن. هرچی دارم از کمک دوستان و تلاش خودم بوده.

هرکی هم که موفقه، فقط و فقط به پشتکار خودش مربوط میشده.

تا زمانی که CMS خودمون آماده بشه، سعی میکنم نیاز هامو با وردپرس برطرف کنم (که خداییش خیلی خوبه)

هدف اصلی: ASP.Net

لینک به ارسال

گاهی میشه به استادها هم درس میدیم :D

واقعا این تیکه رو خوب اومدی

خدا شاهده استاد طراحی وب به من می گه فلان کارو چطوری می شه انجام داد !!!

حتی چندین بار شده به جای اساتید من برای طراحی وبشون رفتم درس دادم

درضمن همیشه هم می گم تو این یه جلسه که چیزی از من نمی خوایید یاد بگیرید اما بگم که چیزی به اسم وردپرس هست که می شه بدون داشتن اطلاعات زیاد سایت ساخت !

اما خدا رو بسیار شکر که دونستم ترک تحصیل کنم اوضام بهتر از اینه که فوق لیسانس بگیرم و هیچکاره بشم ! و همین فوق رو گرفتیم و رفت پی کارش

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

من فعلا سوم راهنمایی هستم :)

ولی

میخوام ریاضی بخونم و برای دانشگاهم کامپیوتر برنامه نویسی بردارم ^_^

لینک به ارسال

دوستان به نظر شما چه رشته ای را انتخاب کنم که بهم در طراحی سایت و کلاً وردپرس کمک کنه؟!

لینک به ارسال

دوستان به نظر شما چه رشته ای را انتخاب کنم که بهم در طراحی سایت و کلاً وردپرس کمک کنه؟!

امروزه زیاد تفاوتی نمی کنه. من مهندس شیمی میشناسم که اندازه صد تا مهندس کامپیوتر میدونه ...

لینک به ارسال

به صورت مستقیم که نمیتونه کمکت کنه اما رشته کامپیوتر که بری با بحث طراحی وب و زبان های برنامه نویسی که آشنا میشی راحت تر میتونی برای وردپرس طراحی و برنامه نویسی کنی

خب منم یاد رفت بگم :دی

رشته من الکترونیک بود و یه 2 ماهی هم رفتم دانشگاه ولی درس رو ول کردم و بیشتر پایِ نت و وردپرس نشستم

الآنم که رشتمو تغییر دادم و اصلن ربطی به نت و برنامه نویسیو ... نداره فقط از روی علاقه به وردپرسه :x

اولین تجربم هم فک کنم 4 سال پیش بود

لینک به ارسال

منم ترم سوم کارشناسی کامپیوتر هستم ولی برنامه نویسی تحت وب رو هیچی از دانشگاه یاد نگرفتم و اگه چیزیم یاد گرفتم از همین انجمن بوده.

توی دانشگاه فقط چیزایی آموزش میدن که اصلا دو قرون نمی ارزه و استاد ها فقط رفع تکلیف میکنن

لینک به ارسال

من قبلا دانشجوی صنایع شیمیایی بودم ولی الان دیگه نیستم

حدود دوسال هست که با طراحی وب و وردپرس آشنایی دارم

کل آموزش ها از اینترنت بود هم سایت های ایرانی و هم خارجی البته ایرانی ها معموملا مطالب تکراری میزنند و مطلب کامل آموزشی رو نمی نویسند همه نصفه و نیمه هست ولی خوبه

اما برای نکات جدید و ویژگی های جدید برنامه نویسی تحت وب از جمله وردپرس باید به وب های خارجکی سر زد

ولی این انجمن با اینکه خیلی نیست راه افتاده ولی خوب داره پیش البته اگه متوقف نشه

کلا انجمن باحالیه :lol: :lol: :lol::wub::ph34r:

لینک به ارسال

ماشاله اکثر کاربران انجمن خیلی جوون هستن :)

ولی این انجمن با اینکه خیلی نیست راه افتاده ولی خوب داره پیش البته اگه متوقف نشه

اگه بخوان هم متوقف بشو نیست ;)

لینک به ارسال

ماشاله اکثر کاربران انجمن خیلی جوون هستن :)

مرتضی جون ما جوون نیستیم شما زیادی پیر شدی :دی

اگه بخوان هم متوقف بشو نیست ;)

بله تا خون در رگِ ماست انجمن هم پا برجاست 13.gif

لینک به ارسال

این آمارگیری جواب درستی نخواهد داشت برای اینکه:

اگر بر اساس رشته تحصیلی باشه هر کسی که رشته کامپیوتر میخونه و یا غیر کامپیوتر و وردپرس کار میکنه حتماً عضو این انجمن نیست.(همه وردپرس کاران عضو انجمن نیستند و حتی بعضی از وجود این انجمن اطلاعی ندارند.) و یا اینکه همه در نظرسنجی شرکت نکردند (تا الان فقط 45 نفر).

در نتیجه: دوستان لطفاً کاربران را به صورت آماری و محدود محاسبه نکنید! (رشته تحصیلی,سن و سال,شغل و ...)

به نظرم اینگونه بحث ها تاثیر مثبتی در عملکرد انجمن نخواهند داشت!

لینک به ارسال
توی دانشگاه فقط چیزایی آموزش میدن که اصلا دو قرون نمی ارزه و استاد ها فقط رفع تکلیف میکنن

خوش به حال شما که اساتیدتون لااقل رفع تکلیف میکنن ما که همونشم .. ای بابا بیخیال دلم از دست استادامون خونه!

من هم عرض احترام دارم خدمت تمام دوستان عزیز وردپرسی

فعالیت وب رو از سال 85 با وبلاگ بلاگفایی شروع کردم..

الان ترم چهار رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم (iT) و حدودا 3 سالی هست که با وردپرس آشنا شدم و باهاش کار میکنم..

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

منم رشتم کامپیوتره

ترم 2 کارشناسی نرم افزار - 20 سال

ولی کارم فنی هست و تو کار تعمیرات ماشینهای اداری هستم

یه سالی میشه با وردپرس کار میکنم

ولی اینو هم بگم که علاقه من توی طراحی وب از دانشگاه شروع شد

اساتیدم توی ضمینه کاریشون عالی بودن و خیلی منو راهنمایی کردن

کلا من هرچی یاد گرفتم از دانشگاه یاد گرفتم B)

لینک به ارسال

اگر بر اساس رشته تحصیلی باشه هر کسی که رشته کامپیوتر میخونه و یا غیر کامپیوتر و وردپرس کار میکنه حتماً عضو این انجمن نیست.(همه وردپرس کاران عضو انجمن نیستند و حتی بعضی از وجود این انجمن اطلاعی ندارند.) و یا اینکه همه در نظرسنجی شرکت نکردند (تا الان فقط 45 نفر).

مشت نمونه خربار است :)

لینک به ارسال

در نتیجه: دوستان لطفاً کاربران را به صورت آماری و محدود محاسبه نکنید! (رشته تحصیلی,سن و سال,شغل و ...)

مشت نمونه خربار است :)

البته منظور دوستمون خروار هستش ;)

در رابطه با

آره این حرفتون درسته ولی همنطور که دوستمون گفتن مشت نمونه خروار هستش

چون فکر کنم بقیه جا ها هم خیلی نتایجیش فرقی نکنه

ولی این حرفتون رو قبول ندارم:

به نظر من تاثیر مثبتی میتونه داشته باشه چونکه خیلی از دوستان به وردپرس علاقه دارن ولی میترسن سمت برنامه نویسی برن چون شنیدن سخته الان متوجه شدن که تعداد زیادی از افرادی که توی برنامه نویسی و آشنایی با کدهای برنامه نویسی حرفه ای هستن رشتشون غیر از کامپیوتره و با تلاش و علاقه تونستن حرفه ای بشن.پس اونها هم میتونن مثل آقا مرتضی "که رشتشون مهندسی نساجی هست ولی همونطوری که همه میدونن حرفه ای هستن" بشن

لینک به ارسال

ولی این حرفتون رو قبول ندارم:

به نظر من تاثیر مثبتی میتونه داشته باشه چونکه خیلی از دوستان به وردپرس علاقه دارن ولی میترسن سمت برنامه نویسی برن چون شنیدن سخته الان متوجه شدن که تعداد زیادی از افرادی که توی برنامه نویسی و آشنایی با کدهای برنامه نویسی حرفه ای هستن رشتشون غیر از کامپیوتره و با تلاش و علاقه تونستن حرفه ای بشن.پس اونها هم میتونن مثل آقا مرتضی "که رشتشون مهندسی نساجی هست ولی همونطوری که همه میدونن حرفه ای هستن" بشن

همه این ها به تلاش و پشتکار و نیاز و علاقه افراد برمیگرده.

آمارگیری زمانی تاثیر داره که در روال پیشرفت انجمن, تاثیر داشته باشه(مثلاً حذف و یا اضافه شدن امکانات و قسمت هایی به انجمن با نظرسنجی) وگرنه برای جذب و تشویق کاربران به وردپرس همون مورد بالا صادقه.

برنامه نویسی به هر حال نیاز وردپرس هست و خواهد بود پس کسی که از برنامه نویسی ترس داره باید قبل از وردپرس ترس از برنامه نویسی را کنار بذاره چون بودند کسانی که قصد ویرایش پوسته شخصی خودشونو دارند ولی هیچ درکی از توضیحات برنامه نویسی ندارند و مرتباً سوال میکنند و توقع پاسخ سریع دارند که در نهایت به آموزش ساده و روان برنامه نویسی ارجاع داده میشوند.

لینک به ارسال

من رشته فیزیک ( حالت جامد ) هست یه سالیم میشه که فارغ ... شدم. از سال 86 با برنامه نویسی تحت وب آشنا شدم یه سالی میشه که تصمیم گرفتم کارها و تجربه و وارد دنیای نت کنم. با این ایده که برای ورود نیاز به رشته ای مرتبط با کامپیوتر هست مخالفم چون از دیدگاه من وب خودش یه شاخه مستقل ...

لینک به ارسال

دیپلم سخت افزار ( کارو دانش) دارم

کارشناسی IT هم قبول شدم 4-5 سال پیش که نرفتم

الآن دارم کاردانی اینترنت و شبکه های گسترده می خونم توی علمی کاربردی

لینک به ارسال

عمران کارشناسی

در حال حاضر بیکارم

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوم ریاضی هستم :P

3 سالی هستش که تو بحث طراحی و برنامه نویسی کار میکنم اما مفیدش یک ساله . :blink:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به نظر من توی قرن 21 برای داشتن دانش کامپیوتری لازم نیستش حتما رشتت کامپیوتر باشه ، دانش کامپیوتر بیشتر تبدیل به یک مهارت شده که اگر در کنار رشته ای که میخونی داشته باشیش میتونه باعث پیشرفت بیشتر بشه

خودم هم اصلا قصد این رو ندارم که دانشگاه رشته کامپیوتر رو بردارم ^_^

ویرایش شده توسط ialireza
لینک به ارسال

سلام

از سال 80 با دنیای کدها آشنا شدم و اولین پروژه حرفه ای خودم را front page 2003 نوشتم.از اواخر سال 86 وردپرس کار میکردم.

لیسانس نرم افزار و فناوری اطلاعات IT دارم و در خیلی از پروژه های دولتی شرکتی و ... حضور داشتم.

مهندس شبکه MCITP هستم و همکنون هدفم کمک و آموزش به کسانی است که خودم زمانی در مسیر و راه اونها بودم.

وردپرس پارسی خوب شروع کرده و با تیم مدیریتی خودشون از جمله دوستان قدیمی خودم مصطفی صوفی و مرتضی گرانسایه مرجع بسیار خوبی برای جامعه وردپرس پارسی فراهم نمودند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...