رفتن به مطلب

تغییر استایل hover popup در کناره های کادر سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی دوستان.

دوستان یه مشکل کوچیک دارم. من یه سری المان دارم، که وقتی hover میشن، یه تصویر سمت چپ باز میشه. ولی وقتی به المان های ستون آخر میرسم، این تصویر از کادر سایت میزنه بیرون و عرض سایت اسکرول میشه. می خوام وقتی روی المان های آخر کلیک می کنم، این تصویر بیاد سمت راست یا یه کلاس به div اضافه کنه که با استایل بندی سمت راست نمایش بده. منظورم رو توی دو تصویر پیوست نشون دادم.

تصویر سمت چپ المان

1.jpg.5200d894101a4f3f9a7e4af9c0d92d0b.jpg

تصویر سمت راست المان

2.jpg.054c298fc68154c1bacaa309858406d5.jpg

لینک به ارسال

یه آخرین عنصر میتونید این کلاس رو بدید: left: 50px و متناسب با اندازه سایتتون با عدد 50 بازی کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۵/۱۵ در 14:13، b.soshiant گفته است :

یه آخرین عنصر میتونید این کلاس رو بدید: left: 50px و متناسب با اندازه سایتتون با عدد 50 بازی کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید.

خوب چطور. ببین مثلا من تعیین میکنم ۵۰ تا المان نمایش داده بشه. فرضا در حالت دسک تاپ، توی هر ردیف ده تا باشه، این تعداد در هر ردیف، با رسپانسیو صفحه نمایش تغییر میکنه.

من میخوام به صورت jQuery باشه که هر وقت فاصله المان با چپ ویندوز از یه حدی کمتر بشه، یا مثلا فاصله با بالا ( پایین یا راست ) ویندوز از حدی کمتر بشه، یه استایل به عنصر اضافه کنه. دیگه با این کار، آخرین عنصر از ستون معنی نداره و روی همه المان ها کار میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...