رفتن به مطلب

ارسال خودکار مطالب در اینستاگرام ( افزونه رایگان معرفی کنید )

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر 
افزونه رایگان برای ارسال خودکار مطالب در اینستاگرام داریم ؟ 

تو وبسایتم  برای  تلگرام و توییتر فعال کردم . افزونه رایگان . اما برای اینستاگرام میخوام .
من قبلا از ژاکت یدونه خریداری کرده بودم - که اصلا کار هم نمیکرد و چندماه بعد تیکت زدم ژاکت هم اصلا پاسخگو نبود و گفت پشتیبانیش تموم شده و ما پاسخگو نیستیم .

یدونه افزونه قبلا دیده بودم که مطالب رو به صورت خودکار استوری میکرد تو اینستاگرام  . نمیدونم اصلا اسمش چی بود .

کسی افزونه میشناسه در این رابطه ؟ 

ممنونم

لینک به ارسال

سلام وقتت بخیر. متاسفانه مارکت های ایرانی زیاد روی محصول و مشتریان خود تعهد ندارد فقط صرفا میخوان آمار فروش رو بالا ببرن ، تا جایی که میشه سعی کنین محصولات رو به صورت اورجینال تهیه کنین یا حداقل غیر از مارکت های ایرانی محصولات رو تهیه کنین ، ( البته اینم بگم برای داخل این مارکت ها یه سری محصولات ایرانی هست که باید حمایت بشن و واقعا بعضی هاشون کیفیت و امکانات خوبی دارن ) 

در مورد افزونه مد نظرتون افزونه های زیادی هستن کافیه wp instagram رو سرچ بزنین ولی خوب بعضی موقع ها با تغییر سیاست های اینستاگرام به مشکل میخورن یا مثلا یه افزونه ای هم بود به اسم   Social Networks Auto Poster اینم کارش همینه ، اینم چک کن   Instagram Auto Poster 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...