رفتن به مطلب

نظرتون درمورد افزونه لودینگ سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان اگه با افزونه یه آیکون لودینگ پیش از بارگزاری سایت قرار بدیم، برای سئو خوبه یا بد؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام

اگر کد سالم و بهینه باشه تاثیر منفی نداره

فقط روی تجربه کاربری تاثیر داره، نمیشه گفت مستقیما روی نتایج جستجو تاثیر مثبت میذاره،

سپاس

سرعت سایت در نظر گوگل بهبود پیدا نمیکنه؟

لینک به ارسال

سلام

در در ۱۴۰۱/۵/۴ در 13:51، b.soshiant گفته است :

سپاس

سرعت سایت در نظر گوگل بهبود پیدا نمیکنه؟

سلام 

سرعت سایت به عوامل زیادی بستگی داره 

بهترین تاثیری که این آیکون لود میتونه برای سایتتون داشته باشه تاثیر روی FCP خواهد بود و ممکنه CLS سایت هم اوکیه بشه 

اما از نظر سئو هم نگران نباشید ربات های گوگل دیگه به اولین تصویر لود شده از سایت اکتفا نمی کنن بلکه از کروم و تجربه کاربری که یوزر های شما کسب میکنن هم کمک میگیرن 

میتونین تست کنین این بود و نبود آیکن رو با گزارش هایی که از ابزار های تست سرعت گفته باشین 

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، abbasirandost گفته است :

سلام

سلام 

سرعت سایت به عوامل زیادی بستگی داره 

بهترین تاثیری که این آیکون لود میتونه برای سایتتون داشته باشه تاثیر روی FCP خواهد بود و ممکنه CLS سایت هم اوکیه بشه 

اما از نظر سئو هم نگران نباشید ربات های گوگل دیگه به اولین تصویر لود شده از سایت اکتفا نمی کنن بلکه از کروم و تجربه کاربری که یوزر های شما کسب میکنن هم کمک میگیرن 

میتونین تست کنین این بود و نبود آیکن رو با گزارش هایی که از ابزار های تست سرعت گفته باشین 

منم دقیقا بخاطر بهبود FCP  میخوام همین کار رو بکنم

کد تمیز و بهینه‌ای دارید برای این کار؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، abbasirandost گفته است :

کد برای اینکار وجود نداره باید سایتتون رو چک کنید ببینید کدوم بخش داره تاثیر میذاره 

لینک ساتتون رو بفرستید تست کنم شاید بتونم کمک کنم 

سپاس

kaffeketab.ir

لینک به ارسال

لوگوی سایتتون بیش از اندازه بززگ هست 

اگه به خاطر کیفیت در این سایز خروجی گرفتید 

پیشنهاد میکنم یه خروجی SVG در اندازه استاندارد که مناسب ارتفاع هدر باشه بگیرید و تنظیم کنید 

و بعد آدرس فایل لود و فونت ها رو به صورت پریلود تنظیم کنید 

بعد اینکارا خبر بدین دوباره چک کنم 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، abbasirandost گفته است :

لوگوی سایتتون بیش از اندازه بززگ هست 

اگه به خاطر کیفیت در این سایز خروجی گرفتید 

پیشنهاد میکنم یه خروجی SVG در اندازه استاندارد که مناسب ارتفاع هدر باشه بگیرید و تنظیم کنید 

و بعد

یه مشکلی که داشتم با همین svg بود. وقتی درست کردم و جای png فعلی گذاشتم تو سایت نشون نداد. ولی ادرس رو به صورت تکی میزدم نشون میداد. باید کد فراخوانی خاصی به تابع اضافه کنم؟

درمورد «آدرس فایل لود و فونت ها رو به صورت پریلود تنظیم کنید » هم اگه ممکنه کمی بیشتر توضیح بدید. سپاس

لینک به ارسال

فایل svg رو میتونید بعد از نصب افزونه safe svg  تست کنید 

در مورد آدرس فایل لود اشتباه تایپ شد 

آدرس لوگو 

میتونین آدرس فایل لوگو رو به همراه آدرس های فایل فونت تو افزونه کش مدیریت کنین که قبل از لود صفحه لود بشن 

اینطوری ممکنه CLS سایتتون حل بشه 

بعضی وقتا فونت آیکون ها دیر لود میشه و باعث میشه مثلا اون ایکون جستجو در ثانیه های اول بود یه فضای 2 پیکسلی بگیره و تا بخواد صفحه لود بشه 32پیکسل میشه 

اینطوری اندازه های اون صفحه بهم میریزه 

با پریلود کردن میتونین اینو حل کنین

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، abbasirandost گفته است :

فایل svg رو میتونید بعد از نصب افزونه safe svg  تست کنید 

در مورد آدرس فایل لود اشتباه تایپ شد 

آدرس لوگو 

میتونین آدرس فایل لوگو رو به همراه آدرس های فایل فونت تو افزونه کش مدیریت کنین که قبل از لود صفحه لود بشن 

اینطوری ممکنه CLS سایتتون حل بشه 

بعضی وقتا فونت آیکون ها دیر لود میشه و باعث میشه مثلا اون ایکون جستجو در ثانیه های اول بود یه فضای 2 پیکسلی بگیره و تا بخواد صفحه لود بشه 32پیکسل میشه 

اینطوری اندازه های اون صفحه بهم میریزه 

با پریلود کردن میتونین اینو حل کنین

مورد هدر رو حل کردم و با فرمت svg گذاشتم

درمورد پریلود و لیزی لود هم هر دو توسط افزونه Autoptimize مدیریت میشه و مشکلی نداره.

قبلا از افزونه a3 lazy load استفاده میکردم ولی دیدم Autoptimize هم بخش لیزی لود داره اونو حذف کردم. کلا همیشه سعی میکنم از افزونه کمتر استفاده کنم

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، abbasirandost گفته است :

لیزیلود کار نمیکنه شاید چون 55تا فایل عکس خیلی زیاده برای صفحه اول اینو هم اوکی کنین حجم اولیه صفحه خانه خیلی کم خواهد شد

امکان داره چون عکس ها تو هاست دانلود جداگانه آپلود شده، لیزی لود روش کار نکنه؟

و لطفا یکی دو تا از صفحات داخلی سایتم زحمت بکشید چک کنید خیلی لطف میکنید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، abbasirandost گفته است :

نه مشکلی نداره عمل میکنه 

صفحات داخلی هم اوکی بود 

تشکر از این که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید

اگه ممکنه مجدد چک کنید ببینید عکسهای صفحه اول لیزی شدند

سپاس

لینک به ارسال

فکر میکنم عکس های بندانگشتی لیزی لود نیستن چون یه حالت اسلایدری هم دارن و تعدادشون بالاست یکم باعث میشه تعداد درخواست ها بالا بره 

عکس هایی که از سابدامنه books گذاشتید watting time بالایی دارن اگه میتونین همین عکس ها رو اول با سایت https://compressjpeg.com/ یکبار حجمشون رو کم کنید 

و اینبار تو کتابخانه وردپرس آپلود و تنظیم کنید 

دوباره تست کنید سرعت فکر میکنم خیلی بهتر خواهد شد

الان لیزی لود فقط برای اون چندتا آیکونی که تو فوتر گذاشتید کار میکنه 

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، abbasirandost گفته است :

فکر میکنم عکس های بندانگشتی لیزی لود نیستن چون یه حالت اسلایدری هم دارن و تعدادشون بالاست یکم باعث میشه تعداد درخواست ها بالا بره 

عکس هایی که از سابدامنه books گذاشتید watting time بالایی دارن اگه میتونین همین عکس ها رو اول با سایت https://compressjpeg.com/ یکبار حجمشون رو کم کنید 

و اینبار تو کتابخانه وردپرس آپلود و تنظیم کنید 

دوباره تست کنید سرعت فکر میکنم خیلی بهتر خواهد شد

الان لیزی لود فقط برای اون چندتا آیکونی که تو فوتر گذاشتید کار میکنه 

الان از یه افزونه استفاده کردم که گزینه ای برای عکسهای بندانگشتی داره و فعالش کردم. لطفا یه بار دیگه چک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...