رفتن به مطلب

Slug صفحه جاری

پست های پیشنهاد شده

برای یک موردی نیاز به  به آخرین level از URL صفحه دارم که به عبارت بهتر PostName می شه.

عنوان پست فارسی هست و توی قسمت Permalink عنوان انگلیسی به صورت دستی وارد می شه. چطور می تونم اون عنوان انگلیسی که توی قسمت Permalink توی پست وارد می شه رو به صورت جداگانه داشته باشم؟

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

سلام

خیلی راحت

https://stackoverflow.com/questions/33842251/how-to-get-post-slug-from-post-in-wordpress

این رو امتحان کرده بودم، کل آدرس رو بر می گردونه. من فقط قسمت آخر آدرس رو می خوام. اون قسمتی که توی Permalink هر پست می شه دستی تغییر داد.

لینک به ارسال

داخل href شما اصلا خروجی رو echo نکردید!

<a href="<?php echo get_post_field( 'post_name', $post_id ); ?>" class="en">EN</a>

بر فرض اینکه خروجی متغیر $post_id صحیح باشه کد بالا درست هست

اگر بازم نتیجه ای نگرفتید به جای $post_id مستقیما ایدی پست رو به عنوان تست قرار بدید مثال

<a href="<?php echo get_post_field( 'post_name', 1000 ); ?>" class="en">EN</a>

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

داخل href شما اصلا خروجی رو echo نکردید!

<a href="<?php echo get_post_field( 'post_name', $post_id ); ?>" class="en">EN</a>

بر فرض اینکه خروجی متغیر $post_id صحیح باشه کد بالا درست هست

اگر بازم نتیجه ای نگرفتید به جای $post_id مستقیما ایدی پست رو به عنوان تست قرار بدید مثال

<a href="<?php echo get_post_field( 'post_name', 1000 ); ?>" class="en">EN</a>

درست بود! مشکل از این بود که من echo نکرده بودم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...