رفتن به مطلب

راهنمایی افزونه Wordpress Seo yoast

Teh_Music

پست های پیشنهاد شده

سلام من افزونه Wordpress Seo رو نصب کردم برای من از All in seo بیشتر جواب داده اما وقتی میخوام پست بدم یسری گزینه این پایین داره هرچی میدم قرمز هستش چی توی اینا باید پر کنم که همه رو سبز بزنه ؟

wwl440jcau6tcda4arsz.jpg

ویرایش شده توسط Teh_Music
لینک به ارسال

- منظور از عبارت "مرکز توجه کلمات کلیدی" یعنی عبارت و یا لغت و یا لغاتی که محور اصلی حرفتون در پست هست و عبارت "آهنگ جدید دانلود آهنگ" زیاد مناسب نیست

- "عنوان سئو" یعنی اون خط ابی رنگی که در نتایج جستجو برای ویزیتور دیده میشه - که می تونه پست تایتل باشه به همراه عنوان سایت.

مثلاً: "آخ مامان | آهنگ جدید آی اس کا"

- "توضیحات داده" متنی هست که محتویات پست رو به طور خلاصه معرفی می کنه و در زیر تایتل در جستجوگر ها برای ویزیتور نمایش داده میشه.

در مجموع اون چیزی که کهمه اینه که بین پست تایتل و محتوای پست و این فیلدها کاملاً هماهنگی وجود داشته باشه

لینک به ارسال

این قسمت رو با واژه‌های کمتری تست کنید

شاید هم با فارسی مشکل دارد

لینک به ارسال

سلام

اگر اشتباه نکنم اون قرمزها!!! به این علت هستند که عنوانی که در بخش مرکز توجه کلمات نوشتید, نه توی هدر, نه آدرس پست و نه متن پست و... بیان نشدند.

به همین علت قرمز شده.

برای سبز شدن کامل نیز بهتره ابتدا نوع پیوند یکتا رو تغییر بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...