رفتن به مطلب

کلاه برداری به سبک جدید در ژاکت

hojat

پست های پیشنهاد شده

کلاه برداری امروزه خیلی متنوع و عجیب غریب شدن. یکی حسابتو خالی میکنه، یکی کلاه سرت میزاره، یکی پولتو خالی میکنه. ولی ژاکت یک شیوه جدید از کلاهبرداری رو ابداع کرده که خیلی کم پیش میاد به اون دقت کنیم.

تخفیف%! بله درست خوندید.

یکی از شگرد های جذب مشتری تخفیف هستش، چون انسان ذاتاً از تخفیف خوشش میاد. اما وای به اون روزی که تخفیف فقط عاملی باشه برای فریب زدن.

gseex6ikyput.png.f3d94ca5ba8d0287e889c9b211ab00d0.png

ژاکت قبل از بلک فرایدی، قیمت اکثر محصولاتشو رو یکدفعه بدون هیچ دلیل و توجیهی بالا برد، تعجب کردم چون افزای قیمت حتماً باید یک دلیلی داشته باشه مثلاً افزایش و یا بهبود خدمات ارائه شده، تغییر کلی محصول و با ارزش شدن آن و ...

اما بررسی کردم که این افزونه، با قبلش هیییییچ فرقی نکرده بود مگر اینکه قیمتش رو افزایش داده بود!

تخفیف دادن به چه قیمتی، به قیمت فریب دادن کاربران ژاکت؟ متاسفم برای این اخلاق غیر انسانی شون....

سخن رو کوتاه میکنم، شما هم از تجربیاتتون با ژاکت برام بگید.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، hojat گفته است :

کلاه برداری امروزه خیلی متنوع و عجیب غریب شدن. یکی حسابتو خالی میکنه، یکی کلاه سرت میزاره، یکی پولتو خالی میکنه. ولی ژاکت یک شیوه جدید از کلاهبرداری رو ابداع کرده که خیلی کم پیش میاد به اون دقت کنیم.

تخفیف%! بله درست خوندید.

یکی از شگرد های جذب مشتری تخفیف هستش، چون انسان ذاتاً از تخفیف خوشش میاد. اما وای به اون روزی که تخفیف فقط عاملی باشه برای فریب زدن.

ژاکت قبل از بلک فرایدی، قیمت اکثر محصولاتشو رو یکدفعه بدون هیچ دلیل و توجیهی بالا برد، تعجب کردم چون افزای قیمت حتماً باید یک دلیلی داشته باشه مثلاً افزایش و یا بهبود خدمات ارائه شده، تغییر کلی محصول و با ارزش شدن آن و ...

اما بررسی کردم که این افزونه، با قبلش هیییییچ فرقی نکرده بود مگر اینکه قیمتش رو افزایش داده بود!

تخفیف دادن به چه قیمتی، به قیمت فریب دادن کاربران ژاکت؟ متاسفم برای این اخلاق غیر انسانی شون....

خیلی عذر میخوام، بلانسبت تا خر هست خرسوار هم هست!

سایت های ایرانی نظیر همین ژاکت قالب های و پلاگین های (خارجی) کرک شده رو از سایت های انگلیسی زبان دانلود میکنن و به کاربران ایرانی با عنوان اوریجینال میفروشن!

این مورد تخفیف ها هم گفتید که از دیجی کالا گرفته تا همین سایت، همه این کارو میکنن!

مشکل، این سایت ها نیستن! مشکل کاربرانی هستن که از اینا خرید میکنن!

ویرایش شده توسط adrenaline
لینک به ارسال

متاسفانه تا بوده همین بوده و مارکت های ایرانی که به عنوان محصول اورجینال همیشه کاربران تازه وارد رو به دام خودشون می اندازن ، البته اینم خدمتتون عرض کنم اکثرا کاربران دیگه می دونن محصول نال خریداری می کنن ولی هزینه ای که پرداخت می کنن بخاطر بروز رسانی و پشتیبانی 6 ماهه شون هست و متاسفانه متاسفانه خیلی از افراد بیسواد که محصولات رو از همدیگه کپی و با ترجمه درست و غلط اینقدر مشکلات فنی و سئویی در قالب ایجاد می کنن آخر اسم خودشون رو هم میذارن طراح و... توصیه میشه : همیشه کاربران محصولات اورجینال خریداری کنن و به کسب کار خودشون و مشتریان احترام بذارن تا اونارو بعدا دچار هزارتا دردسر دیگه نندازن 

لینک به ارسال

سلام دوستان

به شخصه با این بخش موضوع مشکل دارم که سیستم وقتی بزرگ میشه، خدمات پشتیبانی و مشتری مداری اون شرکت به میزان مورد نیاز بزرگ نمیشه.

الان ژاکت تو این شرایط هست و فکر می کنم بیشتر تمرکزشون روی فروش هست نه افزایش یا حداقل حفظ کیفیت خدمات..

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

من خودم به شخصه دوبار سرم کلاه رفته از خرید ژاکت  

تیکت هایی که به پشتیبانی و جوابی هم که دریافت کردم هم موجود هستش 

مقلا به بار افزونه خریداری کردم - بعد از چند وقت بارگذاری کردم و تست کردم  کار نکرد - به پشتیبانیش تیکت زدم جواب نداد , به ژاکت تیکت زدم گفتن چون پشتیبانیش تموم شده ما پاسخگو نیستیم  . نمیتونیم کاری برای شما انجام بدیم . 

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۴/۱۵ در 10:34، hojat گفته است :

تخفیف%! بله درست خوندید.

gseex6ikyput.png.f3d94ca5ba8d0287e889c9b211ab00d0.png

خب کلاهبرداری نیست چون اولا قیمت جلو چشتون هست کسی به زور کسی رو مجبور به خرید از یک سایت نمیکنه. میتونین مثلا از مارکت اصلی نسخه اورجینال بخرید میتونین از سایت های دیگه بخرین. دوما وقتی قیمت دلار بالا میره هزینه و پشتیبانی وبسایت هم بالا میره چون معمولا از سرورهای خارجی استفاده میکنن و سرور ایرانی کیفیت خوبی نداره و همچین سایتی هم مطمئنا توسط یک گروه اداره میشه و به نسبت تورم که ایجاد میشه قیمت نه تنها قالب و افزونه بلکه قیمت تمام محصولات فیزیکی و مجازی بالا میره.

به هر حال وقتی ماشین پراید 200 میلیونی میخری تقصیر مارکت نیست تقصیر خودمون هست که میخریم.

لینک به ارسال

البته که جدا از هزینه به نظرم امنیت مهمترین بحث در خصوص این محصولات هست

هنوز متوجه نمیشم که چطور کسی می تونه به یک محصول نال و کد شده اعتماد کنه!

یا از محصولات رایگان استفاده کنید و یا از وب سایت مرجع خریداری کنید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

اقا جان ژاکت کلا منو پشیمون کرده از خرید قالب و افزونه. برای قالبم یه مشکل پیش اومد تیکت زدم بهش که خب حالا چکار کنم. جواب که نمیدن هیچ. مثلا من باید 24 ساعت منتتظر بمونم تا جوابم داده بشه. بعدم که خدا نکنه پشتیبانی تموم شه. دوباره برای پشتیبانی باید پول بدی. من که واقعا کفریمممممممممم. دیگم نمیخرم ازش

#نه-به-خرید-از-ژاکت

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

ژاکت علاوه بر این تخفیفای مسخرش هیج پشتیبانی حرفه ای هم ارایه نمیده که!!!!!

زنگ میزنی اول که باید کلی منتظر بمونی  و بعدشم اگه نتونن مشکلت حل کنن پاست میدن بهم دیگه یکی میگه پشتیبان محصول یکی میگه فلانی، اخرم هیچی به هیچی. من واقعا خسته شدم از پشتیانی ضعیفشون ینی ادمو از طراحی سایت پشیمون می کنن پروژه ددلاین تحویل داره ادم باید سر مشکلاتی که سر افزونه و قالباش پیش میاد هی زنگ بزنه و جواب درستم نگیرهههههه. چرا یه فکری به حال پشتیبانیش نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام دقیقا همین هست اصلا پشتیبانی صفر فقط دنبال پول هستنمنم دو تا قالب خریدم هیچی به هیچی خراب هست به خود برنامه نویس میگم میگه باید به خود ژاکت بگو اونم برای نصبش نزدیک 500 میگه برای یه نصب قالب فقطسلام دقیقا همین هست اصلا پشتیبانی صفر فقط دنبال پول هستنمنم دو تا قالب خریدم هیچی به هیچی خراب هست به خود برنامه نویس میگم میگه باید به خود ژاکت بگو اونم برای نصبش نزدیک 500 میگه برای یه نصب قالب فقط

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...