رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام؛

من از افزونه وردپرس سوپر کش استفاده میکنم ولی از وقتی استفاده میکنم سرعت وبلاگ بالا که نرفته تازه کمتر هم شده.

تنظیمات از: http://www.wpkids.ir/1391/11/12/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-wp-super-cache

چرا اینجور شده؟اگه تنظیم دیگه ای دارین بذارین.

مرسی

لینک به ارسال

افزونه رو با w3 total cache جایگزین کردم فقط یه چن تا گزینه جدید داشت که تو آموزش هایی که دیدم چیزی نبود راجع بهشون.

اگه آموزشی دارین بذارین واسه نگارش 0.9.2.8

مرسی.

لینک به ارسال

اگر دیدید این افزونه با وبتون مشکل داره بهتره استفاده نکنید چون بعضی مازول هاش ممکنه توسط سرور شما فعال نشده باشه و یا کانفیگ سرور اجازه استفاده بهینه از این افزونه رو نمیده .

لینک به ارسال

دوستان آموزش های افزونه w3 total cache مربوط به نسخه های قدیمی این افزونه هستش اگه آموزشی برای آخرین نسخه این افزونه دارین لطفا بذارین. :wub:

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

مرسی از اینکه آموزش رو گذاشتین دی:

من افزونه wp super cache رو با w3 total cache تعویض کردم وبلاگمو اینجور نشون میده:

#@$@$*))),),ََ>×

با wp super cache هم که مشکل داشتم الان باید چیکار کنم؟

;)

لینک به ارسال

کش رو یه بار پاک کردم واسه چن ساعت خوب شدش ولی دوباره همونجوری شد.

مگه اتوماتیک کش رو پاک نمیکنه هر 3600 ثانیه یکبار(پیشفرض) ؟

ویرایش شده توسط ایوبـــ
لینک به ارسال

کش رو پاک میکنید سایت درست میشه بعد دوباره خراب میشه ؟ آدرس سایتتون رو میشه بدید . . .

لینک به ارسال

FozoolBashi.ir

+

این مشکل رو به مدیر هاستینگ که گفتم،گفتن مشکل از سروره ونیاز به ارتقاع داره.

لینک به ارسال

ببینید افزونه کش میاد کمی از رم شما رو اشغال میکنه تا بعضی از فایل هاش کش رو اونجا نگهداری کنه و اینکه سرور مدام در حال ارسال و دریافت نباشه و لود سایت بالا نره . برای اینکه این عمل بطور صحیح اتفاق بیافته شما نیاز به رم مناسبی دارید که فکر میکنم مدیر سرور رم مناسبی رو در اختیارتون قرار نداده و شما مجبور به ارتقاء پلانتون هستید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام و تشكر از توضيحات خوب شما

درتب ادونس كه اين گزينه هارو مي خواستم فعال كنم

304 Not Modified browser caching. Indicate when a page has not been modified since last requested

اين پيغام رو دارم:

Warning! 304 browser caching is only supported when not using mod_rewrite caching.

لطفا بفرمائيد كه اين موضوع مشكلي براي سايت ايجاد ميكنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...