رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من چند وقتیه وردپرسم رو راه اندازی کردم البته اول انگلیسیشوگذاشتم امابعدازطریق افزونه فارسی سازی کردم حتی به آخرین نسخه وردپرس فارسی هم به روزرسانی کردم.اما الان مشکلی که داره،عنوان سایت،توضیح سایت،عنوان برگه ها،بعضی ازابزارک ها و... وقتی فارسی مینویسم تمام حروفاش تبدیل میشه به علامت سوال«؟».

لطفاراهنمایی کنیدچیکارکنم.باتشکر

ویرایش شده توسط SHOKRE
لینک به ارسال

اگه توی خود بازخوردای این افزونه توی وردپرس98 بری میبینی 2 ماه پیش این مشکلو یکی داشته و حل نشده

http://www.wordpress98.com/wordpress/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

اگه توی خود بازخوردای این افزونه توی وردپرس98 بری میبینی 2 ماه پیش این مشکلو یکی داشته و حل نشده

http://www.wordpress98.com/wordpress/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

باتشکربه نظرم یه راه حل دیگه پیداکردم

چون من هنوزتوسایتم هیچ مطلبی قرارندادم و وبه نوعی تازه راه اندازی شده.کل وردپرس روپاک میکنم ازنوآخرین نگارش وردپرس فارسی روآپلودمیکنم.باتشکر

لینک به ارسال

دیتابیس رو هم باید روی utf-8 قرار بدید

درسته آقامرتضی راه حلی که شماگفتیدخیلی راحتتربود.دستتون دردنکنه حل شد.

لینک به ارسال

باسلام

تاپیک زیر رو نگاه کنید مشکلتون حل میشه

دیگه نیازی به نصب دوباره وردپرس هم نیست :)

یکی از دوستان هم از این افزونه شما استفاده کرده

شاید بتونند به شما کمک کنند

باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...