رفتن به مطلب

راه اندازی سایت این شکلی با وردپرس

bmppc2

پست های پیشنهاد شده

خوب ببخشید

میشه کمکم کنید تا این مشکلم را هم برطرف بکنم؟

اگر این حل بشه تموم میشه و میرم سراغ تبلیغات و هدایت کاربران به سایت

شما منتظری به عنوان پشتیبانی وردپرس یکی بیاد برات یک صفحه کد آژاکس و ی کوئری بنویسه و باهم مچ کنه؟

پشتیبانی وظیفه اش راهنماییه و الان بیشتر از وظیفه اش انجام داده شما موظفید خودتون کار خودتون رو انجام بدید

لینک به ارسال

شما منتظری به عنوان پشتیبانی وردپرس یکی بیاد برات یک صفحه کد آژاکس و ی کوئری بنویسه و باهم مچ کنه؟

پشتیبانی وظیفه اش راهنماییه و الان بیشتر از وظیفه اش انجام داده شما موظفید خودتون کار خودتون رو انجام بدید

خوب باشه به خاطر این همه زحمتی هم که دادم واقعا ممنونم اگر شما نبودید به همین جا هم نمیرسید

من خودم هرکار ی کردم نمیشه :(

کسیرو میشناسید برام انجام بده با هزینه؟

لینک به ارسال

من کسی را که طراح باشه و حاضر باشه روی طرح دیگری کاری انجام بده سراغ ندارم

اگر مبلغی را که می خواهی هزینه کنی صرف مطالعه روی آژاکس و جی کوئری بکنی ظرف کمتر از یک هفته هم کار خودت را راه انداختی و هم نحوه ی کار را آموختی و دانشش رو پیدا کردی

ولی باز می تونی درخواستت رو در بخش خرید مطرح کنی

لینک به ارسال

من کسی را که طراح باشه و حاضر باشه روی طرح دیگری کاری انجام بده سراغ ندارم

اگر مبلغی را که می خواهی هزینه کنی صرف مطالعه روی آژاکس و جی کوئری بکنی ظرف کمتر از یک هفته هم کار خودت را راه انداختی و هم نحوه ی کار را آموختی و دانشش رو پیدا کردی

ولی باز می تونی درخواستت رو در بخش خرید مطرح کنی

آخه من نمیخوام یاد بگیرم چون نیازی به یاد گرفتن طراحی وب ندارم و شغلم چیز دیگه ای است درس هم فقط از اجبار میخونم

این سایت رو هم دیدم خوبه گفتم ادامه بدم

در هر صورت تشکر از زحمتاتون مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...