رفتن به مطلب

سوال درباره سئو لینک کوتاه

نگار صادقی

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر.

دوستان من ویدیوهای سایتم رو توی آپارات آپلود میکنم و با استفاده از کدهای اپارات توی سایتم نمایش میدم. توی قسمت توضیحات آپارات هم لینک سایتم رو میزارم اما چک کردم دیدم اسپم اسکور آپارات خیلی بالاست و برای لینک دهی به درد نمیخوره . حال میخام کاری کنم لینکی که توی توضیحات آپارات میزارم به صورت غیرمستقیم و با استفاده از سایتهایی که کارشون کوتاه کننده لینک هست انجام بدم.

میخواستم ببینم مثلا من لینک پستم رو با سایتهای کوتاه کننده لینک توی توضیحات آپارات بزارم بازم روی لینک سایت خودم تاثیر میزاره؟ (میخوام فقط یه لینکی توی اپارات بزارم که وقتی ویدیوهام رو میبینن رو لینک توضیحات بزنن بیان تو سایتم ولی  از لحاظ سئو تاثیری روی لینک نداشته باشه)

لینک به ارسال

میتونید لینک آپارت رو disavow کنید تا گوگل امتیاز مثبت و منفی بک لینک های این سایت رو براتون منظور نکنه.

اما در کل به نظر من سایت‌هایی مثل آپارات هرچقدر هم اسپم اسکورشون بالا باشه باز هم ارزش بک‌لینک بالایی دارند. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...