رفتن به مطلب

مشکل ورود کاربران

پست های پیشنهاد شده

امروز افزونه های مربوط به ورود کاربران رو که غیرفعال هم بودن پاک کردم؛ اما باز درست نشد؛

یعنی همچنان با اینترنت اکسپلورر نمی تونم وارد شم و چند نفر از کاربران هم طی این مدت ایمیل زدن که با مرورگرهای دیگه هم نتونستن.

یعنی بدون هیچ خطایی دوباره فیلدهای ورود خالی میشه.

لینک به ارسال

دیگه هر مورد عادی و معقولی بود رو بررسی کردیم.

الان مشکل غیرعادی شده :D

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

هنوز کاربرا ایمیل میدن، که نه از برگ ورود و نه از ابزارک ورود، با اینترنت اکسپلورر نمی تونن وارد شن!

لینک به ارسال

دیگه هر مورد عادی و معقولی بود رو بررسی کردیم.

الان مشکل غیرعادی شده :D

راستش من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوست عزیز شما از افزونه Register Plus Redux استفاده می کنید؟

من با این افزونه دقیقا مشکل شما رو داشتم با غیر فعال کردنش مشکلم حل شد.

امیدوارم مشکل شما هم حل بشه

با تشکر

نه عزیز.

لینک به ارسال

مشکلتون هنوز حل نشده؟

اگر نشده و ممکنه آدرس سایت مشکل دار و بگذارید با عجله خوندم ولی چیزی که دستگیرم شد کاربران مختلف از آی پی های مختلف از طریق بروسر اکسپلور نمی تونند وارد بشند و این یعنی باقی نمایشگر ها موردی ندارند درسته؟

اگر من درست متوجه ایراد نشدم هم ممنون می شم یه توضیح بگذارید واقعیتش خوندن کل صفحات گذشته برام مقدور نیست

لینک به ارسال
مشکلتون هنوز حل نشده؟ اگر نشده و ممکنه آدرس سایت مشکل دار و بگذارید با عجله خوندم ولی چیزی که دستگیرم شد کاربران مختلف از آی پی های مختلف از طریق بروسر اکسپلور نمی تونند وارد بشند و این یعنی باقی نمایشگر ها موردی ندارند درسته؟ اگر من درست متوجه ایراد نشدم هم ممنون می شم یه توضیح بگذارید واقعیتش خوندن کل صفحات گذشته برام مقدور نیست

با اینترنت اکسپلورر لاگین نمیشه؛ اما با بقیه مرورگرا درسته.

http://www.asheghaneha.ir

لینک به ارسال

ولی من با ie ثبت نام و لاگ این کردم بدون هیچ مشکلی کاربری به نام imanfakhar را می تونید چک کنید

لینک به ارسال

بعد اینکه پوسته سایت رو تغییر دادم، تست کردید؟

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...