رفتن به مطلب

افزونه فارسی All in One SEO Pack

Parsa

All in One SEO Pack  

90 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا استفاده از افزونه All in One SEO Pack را برای بهبود کارایی سایت مفید می‌دانید؟

• بله
      57
    • تا حدودی
      25
    • خیر
      8

پست های پیشنهاد شده

افزونه فارسی All in One SEO Pack 1.6.14.2

این افزونه برای بهبود رنک وبسایت های وردپرسی یا به نوعی SEO ایجاد شده است. در صورت استفاده اصولی از این افزونه شاهد افزایش بازدید کنندگان وبسایت خود خواهید بود

تنظیمات > All in One SEO

1 – I enjoy this plugin and have made a donation

زدن تیکش به این معنیه که می خواهید به توسعه دهنده افزونه پولی پرداخت کنید جهت حمایت از این پروژه

۲ – Plugin Status

مشخصه دیگه فعال کردن یا غیرفعال کردن افزونه

۳ – Home Title

یعنی عنوانی که سایت شما با آن شناخته می شود حتما چنتا کلمه کلیدی درآن بیاورید و با تعداد کاراکتر حداکثر ۶۰ تا ۷۰ چون اگه بیشتر باشه گوگل اون مقدار بیشتر از ۶۰ تا ۷۰ کاراکتر رو ( …. ) نشون میده پس تاثیرش کم میشه اسم سایت و کلمات کلیدی رو با کاراکتر “|” از هم جدا کنید اسم سایت رو فارسی و انگلیسی بیاورید.

۴ – Home Description

توضیحی کلی از سایت شما که شامل معرفی و اهداف شما می شود عنوان را در اینجا هم بیاورید سع کنید حاوی کلمات کلیدی هم باشه به تعداد کاراکتر حداکثر ۱۵۰ تا ۱۸۰ هم دقت کنید به دلیل بالا

Home Keywords (comma separated) – ۵

کلمات کلیدی اصلی سایت که بسیار مهم هستند پس در بکارگیری آنها دقت کنید کلمات مربوط به سایتتان را وارد کنید در تعداد محدودیتی وجود ندارد ولی در یک مدت طولانی کم کم مقدار آن را اضافه کنید و کمتر حذف کنید و بیشتر اضافه. با ( , ) ویرگول انگلیسی فاصله [بدون زدن کلید اسپیس (فاصله) یعنی فقط با ویرگول جدا بشن] ایجاد کنید

۶ – Canonical URLs

این یه قابلیت بحث برانگیزه میدونید که تو وردپرس بینهایت آدرس برای یک صفحه وجود داره کافیه این آدرسای متفاوت یک صفحه به گوش گوگل برسه اونوقت میبینید که چه دردسری پیش میاد و برگه هاتون دچار (duplicated error ) میشه راه حل وردپرس برای این موضوع همین قابلیت Canonical URLs هستش که به موتور جستجو میگه که کدوم برگه اصلیه و اون رو نشون بده. پس فعالش کنید

۷ – Rewrite Titles

عناوین صفحات رو به صورتی متحدالشکل درمیاره و برای سئو بسیار مهمه چون عنوان سایت شمارو هم تو عناوین برگه ها میاره. تغییری در فرم پیشفرضش ندید بهتره

۸ – SEO for Custom Post Types

یعنی مشخص کنید که می خواهید در کدام نوع پستها (برگه ها ، نوشته ها ) این افزونه کار کند یا نکند. غیرفعال یعنی همه

۹ – Custom Post Types for SEO Column Support

اگه تیک مورد بالا رو زدید اینجا تعیین کنید که کدوم رو میخواهید ( نوسته ها ، برگه ها )

۱۰ – Use Categories for META keywords

از عنوان دسته ها برای کلمات کلیدی پستها استفاده کند یا نه ، بهتره تیکش رو بزنید

۱۱ – Use Tags for META keywords

این یه قابلیت فوق العادس با زدن تیک اون خوده افزونه برچسبهای نوشته رو به کلمات کلیدی اضافه می کنه البته دیگه این کلمات رو در کلمات کلیدی پست به صورت دستی وارد نکنید چون تکراری نشون داده میشه و تاثیر منفی داره

۱۲ – Dynamically Generate Keywords for Posts Page

این قابلیت رو وقتی فعال کنید که در (تنظیمات خواندن وردپرس برگه ای را برای نمایش پستها اختصاص داده اید) که خودکار کلمات کلیدی پست را درآن برگه نمایش میدهد

۱۳ – Use noindex for Categories

تگ noindex رو به هدر دسته ها اضافه میکنه که برای خورد نشدن رنک خیلی مفیده و توسط توسعه دهنده افزونه هم توصیه میشه

۱۴ – Use noindex for Archives

ایینهم همون تاثیر مورد بالا رو داره چون تگ noindex رو به هدر برگه های ( آرشیو) بایگانی اضافه می کنه . و تاثیر خوبی داره

۱۵ – Use noindex for Tag Archives

باز مثل دو مورد قبلی با این تفاوت که نظرات متفاوتی در این مورد وجود داره این تیک زده بشه یا نه ما که تیک زدیم بد نبوده تا حالا

۱۶ – Autogenerate Descriptions

خودش چند خط اول هر پست رو به عنوان توضیح تو هدر میاره برای تنبلا و اونایی که هر روز کلی پست ارسال میکنن خوبه

۱۷ – Capitalize Category Titles

اولین حرف هر کلمه در عنوان دسته رو Capitalize (حروف بزرگ ) میکنه که تو فارسی معنی نداره

۱۸ – Exclude Pages

اگه خواستید این افزونه در برگه یا پستی کار نکنه کافیه Id اونو اینجا بیارید با ( , ) ویرگول انگلیسی فاصله ایجاد کنید

۱۹ – Additional Post Headers

اگه می خواهید کد جاوا یا استایل یا متاتگ خاصی را فقط در هدر نوشته ها ( Post ) بیارید و در بقیه جاها لود نشه اینجا کدشو بزارید

۲۰ – Additional Page Headers

درست مثل بالا ولی در برگه ها ( Page )

21 – Additional Home Headers

درست مثل دو مورد بالا ولی در صفحه نخست ( Home)

22 – Log important events

وقایع مهم رو ذخیره میکنه البته قابلیت مهمی نیست

-------------------------------------------------------------------------------------------

پست > All in One SEO

Title

عنوان مطلب بسیار مهم است پس کلمات کلیدی را در آن بگنجانید و به تعداد کاراکتر حداکثر ۶۰ تا هم توجه داشته باشید چون اگه بیشتر باشه گوگل او مقدار بیشتر از ۶۰ کاراکتر رو ( …. ) نشون میده پس تاثیرش کم میشه

Description

توضیحات اون نوشته رو میسازه عنوان رو هم در داخلش بیارید و به تعداد کاراکتر حداکثر ۱۶۰ تا توجه داشته باشید چون اگه بیشتر باشه گوگل او مقدار بیشتر از ۱۶۰ کاراکتر رو ( …. ) نشون میده پس تاثیرش کم میشه

Keywords (comma separated)

کلمات کلیدی پست رو وارد کنید البته اگه تیک مورد ۱۱ رو زدید پس تگ ها رو اینجا ننویسد چون تکراری میشن اگه نزدید عنوان تگهای نوشته رو هم در کلمات کلیدی بیارید در ضمن با ( , ) ویرگول انگلیسی فاصله ایجاد کنید

نقل قول از unicloob

فارسی ساز : تیم وردپرس پارسی

all-in-one-seo-pack-1.6.14.2-fa-WP-Parsi.zip

لینک به ارسال

از نظر کارایی HeadSpace وضعیت بهتری را دارد

در صورتی که توضیحی برای افزونه دارید در بخش افزونه‌های فارسی، افزونه را معرفی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

من چندتا سایت رو با همین افزونه یعنی All in one seo pack بهینه سازی کردم و خیلی هم کار کردن باهاش راحته و به نظر من کمتر فشار رو میاره روی سایت افزونه های دیگه یکم مشکل تر هستند.من خودم با چندین پلاگین دیگه کار کردم ولی هیچکدوم بهتر از این نیست.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

دوستان این گزینه 8 و 9 رو میشه توضیح بدیم

تیک گزینه 8 رو بزنیم؟

الان ما تیک 8 رو نزدیم و در قسمت 9 این سه دستور هست

page

wpcf7 - contact - form

تشکز

لینک به ارسال

سلام

دوستان این گزینه 8 و 9 رو میشه توضیح بدیم

تیک گزینه 8 رو بزنیم؟

الان ما تیک 8 رو نزدیم و در قسمت 9 این سه دستور هست

page

wpcf7 - contact - form

تشکز

۸ – SEO for Custom Post Types

یعنی مشخص کنید که می خواهید در کدام نوع پستها (برگه ها ، نوشته ها ) این افزونه کار کند یا نکند. غیرفعال یعنی همه

۹ – Custom Post Types for SEO Column Support

اگه تیک مورد بالا رو زدید اینجا تعیین کنید که کدوم رو میخواهید ( نوسته ها ، برگه ها )

گزینه 8 برای نمایش گزینه‌های ورودی در هنگام ارسال پست در نوع پست سفارشی است + ابزارهای سئو افزونه برای نوع پست سفارشی

گزینه 9 ستون‌های مربوط به افزونه را در بخش نمایش تمام نوشته‌ها فعال می‌کند

در صورتی که استفاده نمی‌کنید بهتره فعال نشه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام خدمت زعمای وردپرس؛

اول؛ این پلاگین AIO SEO Pack فوق‌العاده است، اما بد نیست حداقل برای تجربه هم که شده دو پلاگین مهجور WordPress SEO by Yoast و SEO Ultimate و Platinum SEO Pack را هم تست کنید. اگر چه میزان دانلود این پلاگین‌ها قابل مقایسه با پلاگین موضوع این تاپیک نیست، اما کارکردشان قابل تأمل است.

دوم؛ برخی دوستان این‌گونه می‌پندارند که نصب و تنظیم پلاگین‌های SEO کفایت می‌کند. حضرات واقف بر رویکرد جدید گوگل هستند که بسیاری از پارامترهای سابق را وانهاده و مصرانه بر تولید محتوای اصیل و نیز اصالت محتوا و البته ایجاد شبکه محتوایی انگشت نهاده است. به‌تصورم جا دارد تاپیکی تازه توسط استاتید باز شود و این موضوع در کنار معرفی پلاگین‌های فاخری از این دست دنبال شود.

سوم؛ در این‌باره صاحب‌نظر نیستم، اما اگر دوستان منبعی یا منابعی را سراغ دارند که کارائی این پلاگین‌ها را در زمینه SEO بررسی کرده است، شایسته که در این تاپیک درج کنند تا دیگران و از جمله بنده نیز استفاده کنیم.

خدا قوت!

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

توی این زمینه بهترین ها همین افزونه و افزونه yoast هستن. افزونه های دیگه در رده های بعد قرار میگیرن.

قبلا هم یک مقایسه و نتیجه گیری در انجمن نوشتم.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

با سلام میدونم که کلا سئو موضوعیه که تغییرات اون در دراز مدت اثر میکنه ... منتها سایت من در جستجوی سه کلمه کلیدی رتبه خیلی خوبی در گوگل داشت (اولین نتیجه-سومین نتیجه-صفحه سوم). ضمنا مطالبم هم پس از ارسال بلافصله در گوگل دیده میشه. پس از نصب all in one seo و در عرض چند روز این سه کلمه به رتبه های خیلی پایینی نزول کردند. (هشتم! : سه سال بود از چهارم پایینتر نیومده بود! - سوم : هنوز تغییر نکرده - صفحه هفت!)

در این فاصله تنها و تنها چیزی که عوض شده w3 total cache کامل فعال نبود که با حل مشکل htaccess فعال شد و همزمان من افزونه all in one seo رو نصب کردم.

حالا سوال اینجاست : غیر از بحث تجربه و صبر، دقیقا از چه طریق میشه متوجه شد که مشکل از این افزونه است یا نه چون من قبلا هم این افزونه رو نصب کرده بودم و حذفش کرده بودم.

امروز افزونه را با دیدن این نتیجه غیر فعال کردم و اگر رتبه ها بهتر یا بدتر شد همینجا اطلاع میدم تا دوستان بتونن نتیجه گیری کنند.

لینک به ارسال

دوستان یک روز پس از غیر فعال کردن افزونه all in one seo باز بررسی کردم روی سه موضوع کلیدی مورد نظر : (اولین نتیجه گوگل-دومین نتیجه گوگل-صفحه پنجم) البته حس میکنم که کلمه کلیدی سوم هنوز زوده برای نتیجه گیری ولی با توجه به اینکه هیچ کاری غیر از غیر فعال کردن افزونه انجام ندادم، آیا نمیشه نتیجه گرفت که نتیجه منفی داشته بر کلمات کلیدی اصلی سایت؟

ضمنا من تنظیمات افزونه را دقیقا مطابق با متن همین آموزش تنظیم کرده بودم.

لینک به ارسال

سلام

برای مشخص شدن تاثیر وجود یا عدم وجود افزونه یک روز کافی نیست.

حداقل 3-4 روز دیگه هم منتظر بشید و نتیجه رو بررسی کنید.

لینک به ارسال

امروز پنج روز از حذف افزونه all in one seo میگذره و من هر روز و هر ساعت کلماتم را جستجو کردم :

کلمه کلیدی اول برگشت به اولین و دوباره رفت تا سوم : الان در جستجویی که در اکانت گوگل لاگین هستم و اونی که نیستم نتیجه سوم میاد

کلمه کلیدی دوم در هر دو حالت چهارم ( بین دوم و چهارم کم و زیاد می شد)

کلمه کلیدی سوم وقتی لاگین هستم صفحه پنج (بین چهار و پنج) و وقتی نیستم یک بار تونستم توی صفحه بیست پیداش کنم یکبار 22 و دیگه پیدا نشد

بنابر این 2 تا نتیجه می گیرم:

تصمیم گیری در خصوص all in one seo و تاثیرش کمی زودهنگام بوده، هرچند که باز هم میگم اثر مثبتی به نظرم نرسید که داشته باشه. (چون وقتی غیر فعال کردم در بدترین حالت همون پاسخهای قبلی رو دریافت کردم)

جستجو در گوگل به کشوری که توش هستی و اینکه به اکانت خودت در گوگل لاگین کردی یا نه خیلی بستگی داره بنابراین باید با احتیاط روی نتیجه ها تصمیم گرفت، البته من روی مرورگر ها و کامپیوتر های مختلف تست کردم و خصوصا برای کلمه کلیدی اول نتیجه یکسان بود به شرط اینکه گوگل روی زبان فارسی باشه.

نتیجه سوم که به افزونه ارتباط شاید نداشته باشه

اینکه سئو، مجموعه ای از عوامل مهم هستند چون خیلی از سایتهایی که بالاتر از سایت من در جستجوی گوگل نشون داده میشن، قدمتشون کمتره یا مطالب کپی زیادی دارند. بنابراین سایت من حتما مشکل اساسی تری داره که سعی در رفعش خواهم داشت، پس از اتمام پروژه در همین انجمن، کارهایی که انجام شده و نتیجه دراز مدت رو اعلام می کنم.

لینک به ارسال

شما برای اینکه از نتیجه مطمئن باشید باید از اکانت خودتون خارج بشید.

چون براساس جستجو های شما و علایق و یکسری از فاکتورهای دیگه نتایج رو لیست می کنن.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

شما برای اینکه از نتیجه مطمئن باشید باید از اکانت خودتون خارج بشید.

چون براساس جستجو های شما و علایق و یکسری از فاکتورهای دیگه نتایج رو لیست می کنن.

مطلب آقا مرتضی را تائید میکنم +

دوست گرامی مطمئنا می دونید که در بعضی مواقع نتایج جستجو در سیستم رایانه شما کش یا هر چیز دیگه ای که اسمشو می زارید میشه !

به این شکل که اگر کلمه ای را در گوگل مرتب چندین بار جستجو کنید آنوقوت اون نتیجه شما که هر بار بر روی آن کلیک کرده اید در یک جا تا یک مدت زمانی باقی میمونه !

نتیجه ای که واقعی نیست ! (حتی اگر از اکانت گوگل خود خارج شده باشید !)

بهترین روش اینه که از دوستان خود کمک بگیرید برای رفع این مشکل که سوال کنید این کلمه در نتیجه جستجوی آنها چه رتبه ای داره :)

فکر میکنم این موضوعیه که میشه در یک پست دیگه مطرح کرد و ادامه داد ...

لینک به ارسال

افزونه فارسی All in One SEO Pack 1.6.14.2

این افزونه برای بهبود رنک وبسایت های وردپرسی یا به نوعی SEO ایجاد شده است. در صورت استفاده اصولی از این افزونه شاهد افزایش بازدید کنندگان وبسایت خود خواهید بود

در صورت امکان موارد :

۶ – Canonical URLs توضیح بیشتری بفرمائید ؟

۷ – Rewrite Titles توضیح بیشتری بفرمائید ؟

۱۰ – Use Categories for META keywords توضیح بیشتری بفرمائید ؟

۱۳ – Use noindex for Categories توضیح بیشتری بفرمائید تگ noindex چیه !؟

سپاسگزارم +

لینک به ارسال

در صورت امکان موارد :

۶ – Canonical URLs توضیح بیشتری بفرمائید ؟

۷ – Rewrite Titles توضیح بیشتری بفرمائید ؟

۱۰ – Use Categories for META keywords توضیح بیشتری بفرمائید ؟

۱۳ – Use noindex for Categories توضیح بیشتری بفرمائید تگ noindex چیه !؟

سپاسگزارم +

فایل pdf پیوست شده : آموزش و توضیح کامل درباره گزینه های این افزونه رو داده

all_in_seo_pack_help.pdf

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

ورژن جدید این افزونه امروز معرفی شده و تغییراتی در ظاهر داشته

ممنون میشم دوستان اگر تغییراتی را در اصل افزونه مشاهده میکنند که کاربران باید این تغییرات را اعمال کنند را معرفی بفرمایند

لینک به ارسال

این افزونه رو بنده فارسی کردم (چندین ماه قبل) و توی ورژن جدید هم اعمال شده

البته با توجه به تغییرات زیادی که اضافه شده باید مجدداً این افزونه فارسی سازی بشه

می تونین از نسخه اصلی خود افزونه استفاده کنید.

لینک به ارسال

این افزونه رو بنده فارسی کردم (چندین ماه قبل) و توی ورژن جدید هم اعمال شده

البته با توجه به تغییرات زیادی که اضافه شده باید مجدداً این افزونه فارسی سازی بشه

می تونین از نسخه اصلی خود افزونه استفاده کنید.

ممنون از شما بابت پارسی سازی افزونه اما من مشکلی با نسخه و ... ندارم فقط میخواهم بدونم که توی نسخه جدید چه تغییراتی به وجود آمده و ... همین

لینک به ارسال

کلاً بخش رابط کاربریش مجزا شده و تغییر پیدا کرده.

چند تا بخش هم برای گوگل وبمستر، بینگ وبمستر و پینترست وبمستر اضافه شده با چندتا تغییر دیگه

لینک به ارسال

امروز نسخه جدید افرونه منتشر شده و امکاناتش بیشتر شده دوستان محبت کنند تغییرات و امکانات جدیدی که اضافه شده رو توضیح بدهند ممنون میشم

با تشکر

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام من این افزونه رو نصب و فعال کردم حالا وقتی می خوام مطلب ارسال کنم پایین صفحه ای که می خوام مطلب رو ارسال کنم یکسری تنظیمات این برنامه اومده.به شرح زیر:

می خوام ببینم کاراییش چیه و آیا باید فعال بشه یا نه و فعال بودن یا نبودنش چه تاثیری روی سئو داره؟

لینک به ارسال

اولی جلوگیری از ورود ربات ها به سایت هستش

دومیش هم غیر فعال کزدن کرایی این افزونه برای این مطلب خاص هست

بهتره که فعال نشه(بهتر که نه ، نباید فعال بشه )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...