رفتن به مطلب

مشکل ایندکس نشدن یک برگه

niktalab

پست های پیشنهاد شده

با سلام من یک برگه از سایتم متاسفانه ایندکس نمیشه اما به نظر میرسه همه چیش درست باشه

توی live test هم زدم میگه برای ایندکس مشکلی نداره اما نمیدونم چرا ایندکس نمیشه

این تصویر کنسول گوگل هست که آپلود کردم

WhatsApp Image 2022-05-28 at 3.29.48 PM.jpeg

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، niktalab گفته است :

@asadiy4n @salman68 @اسماعیل ابراهیمی
دوستان ممنون میشم اگر میتونید راهنماییم کنین

اگر خیلی وقته که گوگل توجهی به این صفحه نمیکنه، از نظر من به چشم اسپم بهش نگاه میکنه. شما دو صفحه دیگه دارید بنام های قیمت مخزن پلی اتیلن و مخزن پلی اتیلن برا اتش نشانی که با سرچ کردن آدرس اولی، گوگل اینا رو نشون میده توی ایندکس ها.... 

الگوریتمهای گوگل خیلی پیشرفته تر از قبل هستن. اسپم و داپلیکت فقط به تایتل و دیسکریپشن یکسان نیست الان.... شما تمام این مطالب رو میتونستید در یک صفحه جمع بندی کنید. مطمئن باشید با جستجوهای مختلف هم بالا میاین (اگر واقعا محتوای بدرد بخور و کابر پسند بنویسید). نیازی به اسپم کاری نیست. الان فرمت سئو کردن این صفحات شما ، یخرده قدیمی هست و باید یکم بروزتر روی محتوا وبسایتتون کار کنید.موفق باشید

لینک به ارسال

از نظر فنی صفحه مشکلی نداره. دوستمون درست گفتند که از نظر محتوایی میتونید صفحات رو بهبود بدید. اگر نمیخواید هم لینک های داخلی و خارجی بیشتری برای این صفحه بسازید تا شانس ایندکس شدنش بیشتر بشه. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...