رفتن به مطلب

مشکل در برچسب و تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

من امروز داشتم مطلب میفرستادم که یهو این دوتا اینجوری شد

چجوری برشون گردونم ؟

Capture.PNG

البته بگم که روش کلیک کردم و کشمم پاک کردم و مرورگر های مختلف رو امتحان کردم ولی بازم نشون داده نمیشه

لینک به ارسال

بلوک های این قسمت به صورت بازشو هستند.اگر روی سربرگ کلیک کنید باز میشن.

لینک به ارسال

اگر با کلیک بر روشون باز نمی شند معنیش اینه که سایتتون درست لود نمی شه برای حل شدن مشکل لازمه افزونه هاتون یک به یک از آخرین افزونه نصب شده غیر فعال بشه و تست بگیرید تا علت مشخص بشه

لینک به ارسال
  • 9 سال بعد...
در در ۱۳۹۲/۱/۵ در 20:11، imanfakhar گفته است :

اگر با کلیک بر روشون باز نمی شند معنیش اینه که سایتتون درست لود نمی شه برای حل شدن مشکل لازمه افزونه هاتون یک به یک از آخرین افزونه نصب شده غیر فعال بشه و تست بگیرید تا علت مشخص بشه

مشکل از افزونه نیست دقیقا 3 روزه ین مشکل برای من هم پیش اومده حتی یک هاست و یک وبسایت جدید هم خریدم و رون هم متحان کردم ولی هنوز این مشکل پابرجاست و تصویر شاخص و برچسب ها باکش وجود نداره و حتی موقع انتشار مطالب هم میگه شما اجازه ویرایش یا انتشار ندارید من حتی مدیر کل جدید در بخش کاربران تعریف کردم بازهم همون مشکلات هست

لینک به ارسال

نه تصوی شاخص نه بر چسب و نه دسته ها وجود ندارند لطفا راهنمایی کنید واقعا دیگه گیج شدم

تصویر ضمیمه

Screenshot_9.png

لینک به ارسال

سلام

مشکل رو با هاستینگ در میون بزارید

نمایش ندادن یه سری از گزینه ها به خاطر عدم لود کامل سایت و پایین بودن سرعت لودینگ هست که این همش به هاست برمیگرده و بهتره با پشتیبانی هاستینگ مشورت کنید.

اگر هر چند وقت یک بار این مشکل پیش میاد ممکنه به خاطر بک آپ گیری های زماندار هاست باشه

اما اگر این مشکل بدون آپدیت یا نصب افزونه ی جدید پیش اومده مطمئنا مشکل از سمت سرور هست

ویرایش شده توسط mojtaba662007
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

با یه قالب دیگه بررسی کنید

این مشکل رو فهمیدم مشکل از  کجا بود بعد از فعال کردن ssl مشکل رفع شد متشکرم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۲/۱/۵ در 17:07، amirhosein75 گفته است :

سلام

من امروز داشتم مطلب میفرستادم که یهو این دوتا اینجوری شد

چجوری برشون گردونم ؟

http://up.my-iranian.ir/up/myiranian/Music/Capture.PNG

البته بگم که روش کلیک کردم و کشمم پاک کردم و مرورگر های مختلف رو امتحان کردم ولی بازم نشون داده نمیشه

تصویری دیده نمیشه ولی اگه بعضی از باکس ها مثل تصویر شاخض و بر چسب ها نمایش داده نمیشوند بخاطر اینه که شما ssl رو در وبسایتتون فعال نکردید من اینجوری مشکل رو حل کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...