رفتن به مطلب

یه افزونه برای درج کادر در زیر تمام پست ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

یه افزونه می خوام که بتونم یه باکس (اگه نامحدود باشه که چه بهتر) زیر تمام پست ها نشون بدم (می خوام بین پست و ارسال دیدگاه قرار بگیره)

اگه این افزونه باکس زیبایی تولید کنه که خیلی خوب میشه

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

یه افزونه می خوام که بتونم یه باکس (اگه نامحدود باشه که چه بهتر) زیر تمام پست ها نشون بدم (می خوام بین پست و ارسال دیدگاه قرار بگیره)

اگه این افزونه باکس زیبایی تولید کنه که خیلی خوب میشه

با تشکر

خب با کد میشه ایجاد کرد نیازی به افزونه نیست ووو شما میخاید چی تو این کادر قرار بدید ؟

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز من الان یه افزونه نصب کردم که میشه کدهای پی اچ پی رو داخل پست ها یا ابزارک ها بنویسم و با php هم مشکلی ندارم

ولی گفتم شاید افزونه ای باشه که زیباتر و راحتتر این کار رو انجام بده

می خوام یه لینک و متن ثابت رو در انتهای همه پست ها قرار بدم

لینک به ارسال

تا می تونید سعی کنید از افزونه استفاده نکنید که توی سرعت وبتون تأثیر داره، برای اضافه کردن متن می تونید از single.php اقدام کنید و هر جاش میخواهید متنتون رو قرار بدید و می تونید برای متنتون استایل هم تعریف کنید و یه باکس قشنگ براش بسازید

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز من الان یه افزونه نصب کردم که میشه کدهای پی اچ پی رو داخل پست ها یا ابزارک ها بنویسم و با php هم مشکلی ندارم

ولی گفتم شاید افزونه ای باشه که زیباتر و راحتتر این کار رو انجام بده

می خوام یه لینک و متن ثابت رو در انتهای همه پست ها قرار بدم

خب شما هرچی میخای بنویس و بهش استایل بده ..

مثلا میخایی یه مطلب رو بین نظرات و متنت بیاره بیاد کد رو تو فایل single.post.template.html قالبت بالای تگ های نظرات بزاری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...