رفتن به مطلب

مشکل در تغییر فونت سایت

web wp

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر فونت یکان بخ رو دریافت کردم  و تو سه فرمت در قسمت فونت هاست آپلود کردم و در STYLE.CSS نیز ویرایش کردم کد موردنظر رو هم چنین در RTL.CSS نیز ویرایش کردم اما الا فونت سایت تغییری نکرد ممنون میشم راهنماییم کنید بشدت گیرم 

ویرایش شده توسط web wp
لینک به ارسال

سلام، ای کاش لینک سایت رو میذاشتید.

کش مرورگر رو حذف کنید و Ctrl+F5

Example:

@font-face {
	font-family: 'BebasNeueRegular';
	font-display: swap;
	src: url('fonts/BebasNeue/BebasNeue-webfont.eot');
	src: url('fonts/BebasNeue/BebasNeue-webfont.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),
		 url('fonts/BebasNeue/BebasNeue-webfont.woff') format('woff'),
		 url('fonts/BebasNeue/BebasNeue-webfont.ttf') format('truetype'),
		 url('fonts/BebasNeue/BebasNeue-webfont.svg#BebasNeueRegular') format('svg');
	font-weight: normal;
	font-style: normal;
}

آپدیت ...

همونطور که asadiy4n  در پست پایین گفتن با اضافه کردن دستور !important به انتهای دستور css، اولویت دستور مورد نظر را نسبت به دستورات دیگری که با آن در تضاد هستند، افزایش می‎دهید.

نقل قول

کاربرد این روش وقتی است که شما یک css rule می نویسید، اما متوجه می شوید که هیچ تاثیری ندارد! دلیل این مسئله احتمالا این است که یک دستور دیگر با اولویت بالاتر وجود دارد که اثر دستور شما را خنثی می کند.
برای این که دستور شما اولویت بالاتری داشته باشد و اثر دستورات دیگر را خنثی کند، می توانید از !important استفاده کنید.

ویرایش شده توسط adrenaline
آپدیت
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

آدرس سایتتون رو قرار بدید

یکی هم اینکه سایتو ببیینید قسمت خواندنی ترین های هفته و منتخب سردبیر وقتی افزونه زمان مطالعه رو نصب کردم اینجوری بهم ریخته شده چجوری حل میشه

لینک به ارسال

من چک کردم فونتتون یکان هست!

در در ۱۴۰۱/۲/۲۲ در 23:59، web wp گفته است :

یکی هم اینکه سایتو ببیینید قسمت خواندنی ترین های هفته و منتخب سردبیر وقتی افزونه زمان مطالعه رو نصب کردم اینجوری بهم ریخته شده چجوری حل میشه

این مورد رو باید به پشتیانی افرونه اطلاع بدید

لینک به ارسال

دوست عزیز این افزونه رو که برای تخمین زمان مطالعه نصب کردید با افزونه دیگه تغییر بدید و سعی کنید تا حد امکان از افزونه استفاده نکنید برای این موارد ساده 

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...