رفتن به مطلب

مشکل گوگله یا سایت؟

Saeed7007

پست های پیشنهاد شده

از تابع زیر در فایل 404 استفاده کنید:

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_redirect

لینک به ارسال

والا قضیه این بوده که من سایتم 7 ماه بدلیل مشکلات شخصی و تمدید نکردن قرارداد هاست، تعطیل بوده...

الان که سایتم رو دوباره راه انداختم، وقتی توی گوگل وبمستر یه عکس از سایتم انداخته، مربوط به 7 ماه پیشه... یکی از دوستان که در وب تجربه داشتن، گفتن که شاید گوگل دومینت رو بلاک کرده که توی نتایج نمیاردت... والا نمیدونم مشکل چیه...

برم دومین جدید بگیرم یا روی همین کار کنم؟

اولین بار که سایت رو راه انداختم، گوگل خیلی سریع ایندکس میکرد و یه روزه میتونستم توی نتایج اولیه، پستهامو ببینم، ولی الان...

حتی پروفایل سایتم رو توی گوگل وبمستر پاک کردم و دوباره ایجاد کردم(هنوز گوگل عکس سایت قبلیم رو میاره... نمیدونم چرا)

دوستان، خواهشا راهنمایی کنن.

مرسی

لینک به ارسال

ریدایرکت 301

کاهش 404

از شر صفحات 404 خلاص شوید !

والا قضیه این بوده که من سایتم 7 ماه بدلیل مشکلات شخصی و تمدید نکردن قرارداد هاست، تعطیل بوده...

الان که سایتم رو دوباره راه انداختم، وقتی توی گوگل وبمستر یه عکس از سایتم انداخته، مربوط به 7 ماه پیشه... یکی از دوستان که در وب تجربه داشتن، گفتن که شاید گوگل دومینت رو بلاک کرده که توی نتایج نمیاردت... والا نمیدونم مشکل چیه...

برم دومین جدید بگیرم یا روی همین کار کنم؟

اولین بار که سایت رو راه انداختم، گوگل خیلی سریع ایندکس میکرد و یه روزه میتونستم توی نتایج اولیه، پستهامو ببینم، ولی الان...

حتی پروفایل سایتم رو توی گوگل وبمستر پاک کردم و دوباره ایجاد کردم(هنوز گوگل عکس سایت قبلیم رو میاره... نمیدونم چرا)

دوستان، خواهشا راهنمایی کنن.

مرسی

تصویر مهم نیست. بروز میشه

ایندکس صفحات اگر خوب هست مشکلی نیست

رتبه داشتن سایت هم مهم هست.

زمان ، مطالب مفید ، قالب url , متا keyword & description , تبادل اینک . همه تاثیرگذار هست

لینک به ارسال

اسم کتاب رو درست نوشتم.

دیگه مطمئن هستم که گوگل دومین منو بلاک کرده...

دوباره از اول شروع میکنم....

بسم الله...

لینک به ارسال

خیلی ممنون.

توی این سایت به خیلی از چیزهایی که میخواستم رسیدم.(رسوندنم!)

باز سوال:

یکی از دوستام میگفت که: من هر دفعه که پست جدید میزارم، sitemap رو Refresh میکنم...

من خیلی تعجب کردم... منظورشون چی بود؟؟

ممنون آقای هیئتت مدیره از راهنماییتون. چندتا سوال از راهنمایی داشتم!

برای رتبه داشتن باید چکار کنم؟

منظورتون از قالب url چیه؟

و اینکه میگن جدیدا گوگل پاندا به تبادل لینک حساس شده و بهتر دیگه استفاده نشه، درسته؟

و مهم تر از همه:

یه قالب سئو شده مناسب و ساده و رایگان، یه چیزی که بدرد من بخوره(شبیه الان که سایتم باش بالا اومده) از کجا میتونم پیدا کنم. شما ندارین؟

انشاا... این تاپیک هرچه سریع تر بسته بشه!

مرسی

لینک به ارسال

سلام

سایت مپ نیازی به رفرش نداره. اگر با افزونه مناسب مثل گوگل سایت مپ ایجاد بشه خودش آپدیت میشه

در مورد رتبه کدوم پست گفته شده؟

برای آدرس ها هم قبلا در چند تاپیک صحبت شده.

پیوند یکتای مناسب رو میتونید انتخاب کنید. من خودم با حالت اسم پست کار میکنم.

در مورد تبادل لینک هم بله چند ماهی هست که این حرفها به میون اومده و فعلا بنظر در حال اجراست

برای پوسته سئو هم معمولا پوسته های خارجی استاندارد ها رو رعایت میکنن و توی ایرانیها هم اکثر پوسته های جدید سعی در رعایت اساس سئو هستن.

اما در نهایت خودتون باید تر و تمیزشون کنید

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

یکی دو هفته پیش که مشکلم رو مطرح کردم، وقتی توی گوگل سرچ میکردم: site: engpedia.ir صفحات ایندکس شده رو برام میاورد ولی با گوگل همون مشکل رو داشتم.

الان که بازدید سایتم 4-5 برابر شده(با تبلیغات و...) وقتی توی گوگل دوباره سرچ میکنم: site: engpedia.ir هیچی نمیاره!!!! خودتون امتحان کنید.

البته پستهای پارسالم رو که الان میزارم، لینکشون عوض شده و گوگل هم به میگه که : Increase in not found page .. نمیدونم چرا داره کش مربوط به پارسال رو مرور میکنه.. چرا نمیاد الان ایندکس کنه؟؟؟؟

سایت مپم رو هم توی webmaster ثبت کردم.

مشکل چیه؟

لینک به ارسال

شما این رو باید گوگل کنید:

site:engpedia.ir

نباید بین اینها اسپیس بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...