رفتن به مطلب

افزونه همگام سازي وردپرس با IPB

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

متاسفانه هيچ افزونه درست و حسابي براي همگام سازي وردپرس با اي پي بي وجود نداره! منظورم افزونه است كه پروفايل ها ، كاربران و ... رو بين اين ٢ سيستم همگام سازي كنه البته همچين افزونه است اما هم رايگان نيست هم براي اجرا نياز به php 5.3 و ioncube داره كه فعلا ٩٠ درصد هاستينگ ها ندارن!

اگر دوستان همراه باشن ما با كمك هم اين افزونه رو بنويسيم!

لینک به ارسال

سلام

میشه نوشت ولی این افزونه خطر برای دسترسی به دیتابیس انجمن ساز رو بالا میبره

چون باید اطلاعات رو درش ذخیره کرد و متاسفانه باگ مخفی و خطرناک چندتایی برای وردپرس مونده و میشه از اون طریق هم وردپرس و هم ipb رو هک کرد

لینک به ارسال

منظورم این نبود که این افزونه از اول نوشته بشه! برای ارتباط با انجمن ساز میتونیم از IP.Converge استفاده کنیم که تایید شده هست و مشکل امنیتی نداره و IP.Converge یک module برای وردپرس داره که متاسفانه قدیمی شده و کار نمیکنه با نسخه های جدید وردپرس که میتونیم روی همون کار کنیم و بروزش کنیم!

لینک به ارسال

بله قبلا دیدمش.

اگر رایگان هست اینجا پیوست کنید تا بررسی کنیم.

هرچند تکمیل افزونه های نوشته شده دیگران به مراتب سختتر از نوشتن اونهاست!

لینک به ارسال

بیسش روی ipb هست فکر کنم دوستمون آقای نامنی بهتر بتونه در این زمینه کمک کنه

لینک به ارسال

انجمن Ipbfarsi یک هفته است پست دادم اصلا ایشون خبری ازشون نیست و 2 نفر جواب بی مصرف دادند.

لینک به ارسال

اگر وردپرس بود مشکلی در ویرایش نبود.

برای ipb باید روش کار بشه و زمان میبره تا سرو ته کار دستم بیاد وگرنه سعی میکردم فیکسش کنم.

لینک به ارسال

نه ممنون مشکل حل شد ... خودم باهاش ور رفتم بالاخره درست شد! متد هش کردن پسورد های وردپرس رو به MD5 تغییر دادم و توی IPB یک متد ورود جدید ایجاد کردم الان ثبت نام از طریق وردپرس انجام میشه و با استفاده از قابلیت external database authentication کاربرا میتونن با استفاده از یوزر و پس وردپرسشون تو فروم هم لوگین کنن ... البته دارم الان روی یک روشی کار میکنم که بشه پروفایل ها رو یکی کرد!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...