رفتن به مطلب

داشتن دو کد href

zoh sij

پست های پیشنهاد شده

نیازی به حذف نیست. صفحات آرشیو باید همینطور باشه. البته هم از نظر سئو ، و هم از نظر کاربر پسند بودن، بهتره که صفحه اول سایتتون آرشیو نباشه و ارشیو های صفحه بندی شده رو در مثلا آدرس blog قرار بدید.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۲/۸ در 03:26، ramin.moradi گفته است :

نیازی به حذف نیست. صفحات آرشیو باید همینطور باشه. البته هم از نظر سئو ، و هم از نظر کاربر پسند بودن، بهتره که صفحه اول سایتتون آرشیو نباشه و ارشیو های صفحه بندی شده رو در مثلا آدرس blog قرار بدید.

ممنون دوست عزیز چطور باید ارشیو رو از صفحه اول بردارم ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، zoh sij گفته است :

ممنون دوست عزیز چطور باید ارشیو رو از صفحه اول بردارم ؟

سلام 

دکمه بارگیری بیشتر محصولات رو از این قسمت حذف کنید

Capture.JPG

ویرایش شده توسط abbasirandost
لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۲/۱۳ در 12:33، abbasirandost گفته است :

سلام 

دکمه بارگیری بیشتر محصولات رو از این قسمت حذف کنید

Capture.JPG

متاسفانه توی تنظیمات قالب همچین گزینه ای نیست من قبلا هم خواستم این مورد رو حذف کنم و نتونستم 

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۲/۱۷ در 20:09، zoh sij گفته است :

متاسفانه توی تنظیمات قالب همچین گزینه ای نیست من قبلا هم خواستم این مورد رو حذف کنم و نتونستم 

سلام 

این مورد در تنظیمات قالب نیست 

شما برگه خانه رو ویرایش کنید 

تو المان هایی که برای خانه گذاشتید آخرین المان قبل فوتر این دو ردیف محصولات هست برید به ویرایشش 

تو تنظیمات این المان صفحه بندی رو غیر فعال کنید تا صفحه بندی های صفحه خانه شما هم دیگه غیر فعال بشه

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۲/۲۵ در 15:06، zoh sij گفته است :

ممنون دوست عزیز ببینم درست میشه 

بله اگه این تغییرو انجام بدین اوکی میشه الان صفحه بندی خانه سایت شما به خاطر این المان هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...