رفتن به مطلب

درخواست افزونه اشتراک پیامک پاپ آپ

پست های پیشنهاد شده

مشکل احتمالا از توابعی هست که استفاده شده.

شاید روی نسخه های مختلف چندتایی با هم کار نمیکنن یا اینکه با هم تداخل دارن

لینک به ارسال

خب حالا باید چیکار کنم؟ میشه به جای اون کدهای جی کوئری از یه چیز دیگه ای استفاده کرد که این مشکل پیش نیاد؟

اون مشکل دومم چی که اصلا افزونه پیامک کار نمی کنه، یعنی اینکه نمیشه عضو شد توش، ابزارک اشتراک رو توی سایدبار هم گذاشتم کار نکرد

لینک به ارسال

<script type='text/javascript' src='http://feghahat.com/wp-content/plugins/revslider/rs-plugin/js/jquery.themepunch.revolution.min.js?ver=3.5.1'></script>

<script type='text/javascript' src='http://feghahat.com/wp-includes/js/jquery/jquery.js?ver=1.8.3'></script>

الان کتابخانه هاش تو سایتتون لود میشه، شاید به خاطر همین تداخل دارن.

این دو تا رو به جای اون اسکریپتی که برداشتید بگذارید و امتحان کنید.(فقط یکیش رو بگذارید و اگر کار نداد بعدی رو امتحان کنید، دو تا رو با هم نگذارید)

<script src="http://cdn.jquerytools.org/1.2.7/full/jquery.tools.min.js"></script>

<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.9.1/jquery.min.js">

ویرایش شده توسط amir68
لینک به ارسال

ممنون ولی باز هم جواب نداد! اولی رو می ذارم پنچره پاپ آپ کار می کنه ولی اون به هم ریختگی ها هنوز هست، دومی رو می ذارم که فقط به هم می ریزه و حتی اون پنجره پاپ آپ هم کار نمی کنه

لینک به ارسال

دوستان، من اون کد کوئری رو بردم توی فایل هدر توی قسمت head ، الآن داره درست کار می کنه! همونطور که گفته بودم اون رو قبلا برده بودم توی فوتر که بعد از لود قالب لود بشه که فک کنم جای اشتباهی گذاشته بودم و به همین خاطر این اتفاق افتاده بود ولی الآن که توی هدر هست خوب کار می کنه! الآن اگر بخوام دوباره کد رو منتقل کنم به فوتر، باید کجا بذارم که این مشکل پیش نیاد؟

لینک به ارسال

اون مشکل دوم هم خودش حل شد :D

این پنچره پاپ آپ میره زیر یه اسلایدر صفجه اصلی سایت، چیکار باید کنم؟ ضمنا بگم که این اسلایدر رو توسط یه افزونه درست کردم و اون کتابخانه کوئری هم که گفتید "توی سایت لود میشه و شاید تداخل داشته باشه" مربوط به همین افزونه هست

لینک به ارسال

اون مشکل دوم هم خودش حل شد :D

این پنچره پاپ آپ میره زیر یه اسلایدر صفجه اصلی سایت، چیکار باید کنم؟ ضمنا بگم که این اسلایدر رو توسط یه افزونه درست کردم و اون کتابخانه کوئری هم که گفتید "توی سایت لود میشه و شاید تداخل داشته باشه" مربوط به همین افزونه هست

خاصیت z-index استایل را برای بلاک لایت باکس تنظیم کنید

z-index: 1000;

لینک به ارسال

متأسفانه من css بلد نیستم، ولی حدس میزنم یه چیزی تو این مایه ها بشه:

.lightbox{
}

ولی نامرد نا امیدم کرد و کار نکرد :unsure:

لینک به ارسال

متأسفانه من css بلد نیستم، ولی حدس میزنم یه چیزی تو این مایه ها بشه:

.lightbox{
}

ولی نامرد نا امیدم کرد و کار نکرد :unsure:

نام کلاس شما subscribe-sms-fixed هست نه lightbox

لینک به ارسال

.subscribe-sms-fixed{
}

کار نکرد!

توی این کلاس اضافه کردم نشد:

.subscribe-sms-fixed {
background: none repeat scroll 0 0 #fff;
border-bottom: 2px solid #138ebf;
border-top: 2px solid #138ebf;
border-left: 2px solid #138ebf;
border-right: 2px solid #138ebf;
border-radius: 5px 5px 5px 5px;
bottom: 17px;
color: #138ebf;
left: 13px;
opacity: 0.7;
padding: 5px;
position: fixed;
text-align: center;
transition: all 0.2s linear 0s;
}

این دفعه برای این یکیه تعریف کردم شد:

.subscribe {
border-radius: 10px 10px 10px 10px;
display: none;
right: 40%;
top: 20%;
border: 11px solid #555555;
background: #fff;
z-index: 2;
direction: rtl;
z-index: 10000000;
}

لینک به ارسال

میشه توی این استایل که مربوط به همین پنجره پاپ آپ هست یه تغییراتی داد که وقتی پنجره باز میشه بقیه صفحه یه رنگ خاکستری بگیره و غیر فعال بشه، مثل همین حالتی که وقتی که عکسهای پیوستی توی همین انجمن باز می کنیم

.subscribe {
}

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

میشه توی این استایل که مربوط به همین پنجره پاپ آپ هست یه تغییراتی داد که وقتی پنجره باز میشه بقیه صفحه یه رنگ خاکستری بگیره و غیر فعال بشه، مثل همین حالتی که وقتی که عکسهای پیوستی توی همین انجمن باز می کنیم

.subscribe {
}

سوالتون رو در تاپیکی جدید مطرح کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام خسته نباشید

دوستان من وقتی کد زیر رو میزارم اسلایدرم دیگه لود نمیشه ولی افزونه پیامک کار میکنه وقتی هم برش میدارم اسلایدر کار میکنه و افزونه پیامک کار نمیکنه چیکار کنم؟

<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.js"></script>

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

دوستان من وقتی کد زیر رو میزارم اسلایدرم دیگه لود نمیشه ولی افزونه پیامک کار میکنه وقتی هم برش میدارم اسلایدر کار میکنه و افزونه پیامک کار نمیکنه چیکار کنم؟

<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.js"></script>

برای استفاده از جکوئری وردپرس از واژه کلیدی jQuery استفاده کنید

و برای جکوئری گوگل از $

یکی را انتخاب کنید

و کدی که مشکل دارد را اصلاح کنید

لینک به ارسال

متوجه نشدم باید چیکار کنم من جای کد بالا که مشکل ساز شده برام میتونم کد دیگه ای قرار بدم؟میشه کدش رو بزارید؟

لینک به ارسال

متوجه نشدم باید چیکار کنم من جای کد بالا که مشکل ساز شده برام میتونم کد دیگه ای قرار بدم؟میشه کدش رو بزارید؟

کدوم کد؟

لینک به ارسال

این کد جی کوئری رو وقتی استفاده می کنم اسلایدرم از کار می افته

سلام خسته نباشید

این کد

لینک به ارسال

افزونه پیامک داره از یکسری توابع مثلا تابع live استفاده میکنه که در نسخه 1.9 به بالا حذف شده و احتمالا اسلایدر شما برای جی کوئری بالاتر مشکلی نداره و همین باعث مشکل در یکی از اینها میشه

با جی کوئری 1.8.3 تست کنید

لینک به ارسال

افزونه پیامک داره از یکسری توابع مثلا تابع live استفاده میکنه که در نسخه 1.9 به بالا حذف شده و احتمالا اسلایدر شما برای جی کوئری بالاتر مشکلی نداره و همین باعث مشکل در یکی از اینها میشه

با جی کوئری 1.8.3 تست کنید

متاسفانه نشد با جی کوئری 1.8.3 هم اسلایدر از کار میفته.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

بنظر میرسه باید یکی رو انتخاب کنید یا اسلایدری انتخاب کنید که با نسخه جی کوئری مودنظر بهم نریزه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان هنوز کسی نتونسته این مشکل رو درست کنه؟

من هم الآن نصب کردم روی یه سایت

اسلایدر نمی تونست عکس رو لود کنه

افزونه رو که برداشتم ( به همین صورت پاپ آپ) درست شد.

اگه بشه تو نسخه های دیگه همچین قابلیتی رو به افزونه اضافه کنید واقعاً عالی میشه جناب صوفی

***: ویرایش شده : این افزونه کلاً با اسلایدر مشکل داره

من حتی به عنوان ابزارک هم آوردمش تو قالب بازم خراب شد

ممنون می شم دوستان یه نگاهی بهش بندازن

ویرایش شده توسط امیر مسکنی
لینک به ارسال

دوستان هنوز کسی نتونسته این مشکل رو درست کنه؟

من هم الآن نصب کردم روی یه سایت

اسلایدر نمی تونست عکس رو لود کنه

افزونه رو که برداشتم ( به همین صورت پاپ آپ) درست شد.

اگه بشه تو نسخه های دیگه همچین قابلیتی رو به افزونه اضافه کنید واقعاً عالی میشه جناب صوفی

***: ویرایش شده : این افزونه کلاً با اسلایدر مشکل داره

من حتی به عنوان ابزارک هم آوردمش تو قالب بازم خراب شد

ممنون می شم دوستان یه نگاهی بهش بندازن

مشکل تداخل جکوئری هست

یکی از جکوئری افزونه ها را حذف کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...