رفتن به مطلب

سئو اولیه سایت برای گوگل

nabeghe

پست های پیشنهاد شده

من 10 روزی میشه سایتم رو ایجاد کردم

و تو گوگل و بینگ و یاهو هم ثبتش کردم اما هنوز ورودی نمیگیرم. روزانه هم بالای ۵ تا پست مخصوص و کامل میزارم که بدون کپی رایت از دیگر سایت ها میباشد. میشه راهنمایی کنید که چجوری میتونم ورودی های بیشتری از موتورهای جستحو بگیرم با تشکر

www.smusic.ir

لینک به ارسال

دورد

به انجمن خوش اومدید

دوست عزیز قالب شما اصلا سئو نیست ! 22 تگ h1 داره! تگ h2 نداره و...

تاپیک زیر می تونه خیلی کمکتون کنه!

راهنمای کامل بهینه سازی سایت و افزایش سئو

لینک به ارسال

بگذريم كه 10 روز خيلي كمه و شما حداقل بعد از دو ماه بايد سراغ از ورودي مي گرفتيد ...

يه چيز ديگه اينكه مخصوصا در سايت هاي موزيك و فيلم مطلب اختصاصي نداريم يعني كلا مطلبي نداريم كه اختصاصي باشه فقط عنوان + عكس + لينك دانلود !

وحتي اين ها رو ممكنه هر سايته ديگه اي هم گذاشته باشه كه با كپي پيست هيچ فرق نداره !

من خودم يه سايتي داشتم با مطالب كاملا اختصاصي و همه ترجمه بود اما اصلا موفق نشد چون خيلي زود فهميدم كه سايت هاي رقيب هم از همون سايت ترجمه ميكنن و متن ها تا حد زيادي نزديكه و در نتيجه گوگل فك مي كنه من از اونا كپي كردم كه اينطور نيست !

لینک به ارسال
بگذريم كه 10 روز خيلي كمه و شما حداقل بعد از دو ماه بايد سراغ از ورودي مي گرفتيد ...

خیر دوست عزیز سایت من 10 روز اول که هیچ ، حتی زودتر ورودی گوگل گرفت و الان که نزدیک 2 ماه از عمرش میگذره ورودی خوبی داره از گوگل.

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز سایت من 10 روز اول که هیچ ، حتی زودتر ورودی گوگل گرفت و الان که نزدیک 2 ماه از عمرش میگذره ورودی خوبی داره از گوگل.

موضوع و بزرگي سنگي كه صاحب سايت بر مي دارد در اين امر موثر است . مثلا سايتي در مورد پسر عموي آقاي ايكس مي تواند در كمتر از يك هفته ورودي بگيرد چون رقيب كمي دارد و سريع به صفحه يك مي رسد اما سايتي در مورد دانلود قطعا بيشتر از اينها زمان مي خواهد چون رقباي قدري دارد و البته احتمال اينكه كاربر به صفحه 10 نتايج رجوع كند تقريبا صفر است...

پ.ن: چش نزن سايتو وروديش كم ميشه يه وقت ! :lol:

لینک به ارسال
موضوع و بزرگي سنگي كه صاحب سايت بر مي دارد در اين امر موثر است . مثلا سايتي در مورد پسر عموي آقاي ايكس مي تواند در كمتر از يك هفته ورودي بگيرد چون رقيب كمي دارد و سريع به صفحه يك مي رسد اما سايتي در مورد دانلود قطعا بيشتر از اينها زمان مي خواهد چون رقباي قدري دارد و البته احتمال اينكه كاربر به صفحه 10 نتايج رجوع كند تقريبا صفر است...

پ.ن: چش نزن سايتو وروديش كم ميشه يه وقت ! :lol:

خدا رو شکر فعلا برای "قالب وردپرس" تو صفحه اولم ان شاالله برنامه دارم برای "وردپرس" بیام اول گوگل ...

لینک به ارسال

بچه ها بگین راهکار چیه و چجوری میتونم ایندکس ها رو واسه گوگل زیاد کنم

اگه کسی سئو قالب وردگرس رو به صورت حرفه ای میدونه خواهشن موردهای سایت من رو بگه تا برطرف کنم

لینک به ارسال

دورد

به انجمن خوش اومدید

دوست عزیز قالب شما اصلا سئو نیست ! 22 تگ h1 داره! تگ h2 نداره و...

تاپیک زیر می تونه خیلی کمکتون کنه!

راهنمای کامل بهینه سازی سایت و افزایش سئو

خوب دوست عزیز الان فقط تو قالب من فقط قسمت اسم مطالب h1 بود که اونم به h2 تغییر دادم اما اگه به نظرت یه جایی مشکل داره بهم بگو تا برطرف کنم ممنون میشم

يه چيز ديگه اينكه مخصوصا در سايت هاي موزيك و فيلم مطلب اختصاصي نداريم يعني كلا مطلبي نداريم كه اختصاصي باشه فقط عنوان + عكس + لينك دانلود !

وحتي اين ها رو ممكنه هر سايته ديگه اي هم گذاشته باشه كه با كپي پيست هيچ فرق نداره !

من خودم يه سايتي داشتم با مطالب كاملا اختصاصي و همه ترجمه بود اما اصلا موفق نشد چون خيلي زود فهميدم كه سايت هاي رقيب هم از همون سايت ترجمه ميكنن و متن ها تا حد زيادي نزديكه و در نتيجه گوگل فك مي كنه من از اونا كپي كردم كه اينطور نيست !

دوست عزیز من قبلا سایت وردپرس زیاد داشتم تجربه هم نشون داده که بعد 2 روز از خود گوگل ورودی گرفتم اما مسئله اینجاست این قالب جدید ما یه مشکل اصلی داره که هرچقدر چک میکنم مشکلی نمیبینم بازم از شما و همه دوستان خواهش میکنم یه بار به سایتم سر بزنید و قالب سایت رو چک کنید اگه واقعا موردی داشت بهم بگین ممنون میشم

لینک به ارسال

زیاد نگران افزایش ورودی نباش چون جمهوری بزودی فیلتر می کنه و اونوقت بشین افسوس زحمت هاتو بخور

ما که بدون هیچ جرمی فیلتر شدیم!

لینک به ارسال

زیاد نگران افزایش ورودی نباش چون جمهوری بزودی فیلتر می کنه و اونوقت بشین افسوس زحمت هاتو بخور

ما که بدون هیچ جرمی فیلتر شدیم!

دادا من هیچ موقع فیلتر نمیشم چون تو ارشاد ثبت کردم و فیلتر کردن سایت من جرمه

هر چیزی راهی داره

لینک به ارسال

بچه ها بگین راهکار چیه و چجوری میتونم ایندکس ها رو واسه گوگل زیاد کنم

اگه کسی سئو قالب وردگرس رو به صورت حرفه ای میدونه خواهشن موردهای سایت من رو بگه تا برطرف کنم

درود

1- بنر ها هنوز طول و عرض و ویژگی alt تعریف نشده

2- از افزونه سئو استفاده کردی ؟

3- سایتت نقشه داره ؟

موارد 2 و 3 بیشترین تاثیر در ورودی گوگل دارند

لینک به ارسال

درود

1- بنر ها هنوز طول و عرض و ویژگی alt تعریف نشده

2- از افزونه سئو استفاده کردی ؟

3- سایتت نقشه داره ؟

موارد 2 و 3 بیشترین تاثیر در ورودی گوگل دارند

آره افزونه سئو رو نصب کردم و تنطیمش هم به صورت اختصاصی انجام دادم

سایت هم یک نقشه مخصوص و حرفه ای داره که کمتر سایتی این نقشه را داره میتونی از لینک زیرببینی دوست من

http://smusic.ir/sitemap_index.xml

در مورد هیدر که alt تعریف کردم قبلا در مورد بنرها هم الان تعریف میکنم بابت این قسمت ممنون

خوشحال میشم ایرادهای دیگر سایت رو بهم بگی

لینک به ارسال

همچنین سایتت رو توی گوگل وب مستر ثبت کن و از اونجا آدرس نقشه سایتت رو معرفی کن

لینک به ارسال

من سایتت رو ندیدم اما خیلی امیدوار نباش .

دوم اینکه شما بهتره مقالات سئو سایت های سئوموز و یک ادمین و بقیه سایت ها رو بخونید ، از جمله تاپیک های پخش سئو همین تالار رو .

در ضمن بک لینک درست حسابی و هم موضوع خیلی رو روند ایندکس مطالب و اهمیتشون در نتایج گوگل اثر داره .

لینک به ارسال

سلام

ورودی گوگل را وقتی خوب می گیرید که مهمترین مسئله گوگل را حل کرده باشید

یعنی در نوشتن برچسب ها و توضیحات مطالب کاملا وسواس داشته و با دقت انجامشون داده بودید تگ های h1 و باقی موارد سئو بیشتر چون عینیت پذیرند رایجند البته رعایتشون ضروریه ولی قطعا گوگل دنبال سایتهایی می گرده که خوب بنویسند و مطالبی واضح و بدرد خور داشته باشند و اصلا تخصص در طراحی و کد نویسی مد نظرش نخواهد بود

سلام تجربه ثابت کرده گوگل هیچوقت قابل پیش بینی نیست

الکسا که به صورت قانونمند هر 15 روز یکبار باید به روز بشه هیچوقت سر موقع نشده

گوگل که از ترس رقیبان و یاهو دائما در حال تغییر رویه است که سیستم آنالیز کننده اش لو نره

در هر صورت در دراز مدت سایتی که مطالب ارزشمند برای خوانندگانش داشت اوج خواهد گرفت

لینک به ارسال

بنده h1 رو که عنوان سایت گذاشتم ، h2 هم عنوان های پست اما تگ h3 ندارم یعنی 500 تا پستی که زدم تو 5 ماه نوشته های توی پست آن ها که همین طوری تایپ یا از ورد کپی پیست کردم حدود 300 کلمه و این حدودا هست اینا رو چیزی تعریف نکردم

آیا باید جمله ها هم H3 تعریف شه ؟ که سئو کامل شه؟ یا نه همین طوری بمونه بدون هیچ تگی ؟

خواهشا با دلیل منطقی بگید این کار رو کنم بهتره یا نه؟

بالاخره چون جمله های پست هم خیلی مهمه دیگه که سرچ شه حالا به صورت h3 باشه بهتره؟

لینک به ارسال

بنده h1 رو که عنوان سایت گذاشتم ، h2 هم عنوان های پست اما تگ h3 ندارم یعنی 500 تا پستی که زدم تو 5 ماه نوشته های توی پست آن ها که همین طوری تایپ یا از ورد کپی پیست کردم حدود 300 کلمه و این حدودا هست اینا رو چیزی تعریف نکردم

آیا باید جمله ها هم H3 تعریف شه ؟ که سئو کامل شه؟ یا نه همین طوری بمونه بدون هیچ تگی ؟

خواهشا با دلیل منطقی بگید این کار رو کنم بهتره یا نه؟

بالاخره چون جمله های پست هم خیلی مهمه دیگه که سرچ شه حالا به صورت h3 باشه بهتره؟

h3 تگ استاندارد ساب تایتل یا زیر عنوانه که الان تقریبا منسوخ شده است و معموال برای عناوین منوهای sidebar استفاده می شه و تاثیر چندانی هم در جستجو نداره

تگ استاندارد متن p هستش که وردپرس به صورت خودکار وارد می کنه

لینک به ارسال

هر چیزی راهی داره

دادا جون سایت ما که موبایل بود فیلتر کردن حالا واسه شما که موزیک هست شاید فیلتر نکنند!!!!

مثل شما خیلی ها سایت موزیک دارند که فیلتر می کنن ، و خیلی سایت ها هستند مثل سایت من که تو ساماندهی ثبت شده بود اما فیلتر شد

کدوم جرم بابا دلت خوشه ها

لینک به ارسال

دادا جون سایت ما که موبایل بود فیلتر کردن حالا واسه شما که موزیک هست شاید فیلتر نکنند!!!!

مثل شما خیلی ها سایت موزیک دارند که فیلتر می کنن ، و خیلی سایت ها هستند مثل سایت من که تو ساماندهی ثبت شده بود اما فیلتر شد

کدوم جرم بابا دلت خوشه ها

دادا اگه فیلتر هم بشه قبل فیلتر شدن بهت سه بار ار طریق ایمیل میگن که فلان مطلب رو بردار اگه برنداری فیلتر میکنن بعد ازت تعهد میگیرن دوباره با برداشتن مطلب سایتت از فیلتر در میاد

لینک به ارسال

من سایتت رو ندیدم اما خیلی امیدوار نباش .

دوم اینکه شما بهتره مقالات سئو سایت های سئوموز و یک ادمین و بقیه سایت ها رو بخونید ، از جمله تاپیک های پخش سئو همین تالار رو .

در ضمن بک لینک درست حسابی و هم موضوع خیلی رو روند ایندکس مطالب و اهمیتشون در نتایج گوگل اثر داره .

اولا دوست عزیز من به سایتم خیلی امیدوارم و بهت هم قول میدم بعد یک سال جزو اولین سایت های دانلود آهنگ در ایران باشم.

در ضمن شما عزیزان اگه سایت منو از لحاظ سئو چک کنید از طریق سایت www.chkme.com سئو سایت من در حالت کلی 80 درصد بود

در حالی که من سایت میهن دانلود رو در این سایت چک کردم 38 درصد نشون داد. همه ما عزیزان میدونیم که هیچ موقع سئو 100 درصد نمیشه

100 درصدی اصلا وجود نداره من هم اینجا شرکت کردم تا از اطلاعات همه عزیزان که بسیار با تجربه و عالم تر از من هستن استفاده کنم و خوشحال میشم که همه عزیزان مستقیما ایراد های سایت برترین رسانه موزیک را به ما بگن تا برطرف کنیم ممنون همه دوستان هستم و خواهم بود.

سلام

ورودی گوگل را وقتی خوب می گیرید که مهمترین مسئله گوگل را حل کرده باشید

یعنی در نوشتن برچسب ها و توضیحات مطالب کاملا وسواس داشته و با دقت انجامشون داده بودید تگ های h1 و باقی موارد سئو بیشتر چون عینیت پذیرند رایجند البته رعایتشون ضروریه ولی قطعا گوگل دنبال سایتهایی می گرده که خوب بنویسند و مطالبی واضح و بدرد خور داشته باشند و اصلا تخصص در طراحی و کد نویسی مد نظرش نخواهد بود

سلام تجربه ثابت کرده گوگل هیچوقت قابل پیش بینی نیست

الکسا که به صورت قانونمند هر 15 روز یکبار باید به روز بشه هیچوقت سر موقع نشده

گوگل که از ترس رقیبان و یاهو دائما در حال تغییر رویه است که سیستم آنالیز کننده اش لو نره

در هر صورت در دراز مدت سایتی که مطالب ارزشمند برای خوانندگانش داشت اوج خواهد گرفت

دوست عزیز دقیقا و کاملا من حرف شما را قبول دارم

و شما میتونید با مراجعه به سایت من http://smusic.ir نوع نوشتن مطلب من را ببینید من در موقع نوشتن مطلب به کوچکترین نکته ها هم توجه میکنم

و خوشحال میشم شما هم مطالب سایت من را ببینید و بگید که مشکلات سایت من و همچنین مشکلات قسمت نوشته مطلب چی هست تا برطرف نمایم.

با آرزوی موفقیت و سربلندی و عیدی سرشار از برکت برای شما دوستان عزیز از خداوند متعال خواستارم.

لینک به ارسال

همچنین سایتت رو توی گوگل وب مستر ثبت کن و از اونجا آدرس نقشه سایتت رو معرفی کن

ثبت کردم حتی تو bing va dmoz هم دوست عزیز ثبت کردم در فیس بوک هم واسش صفحه اختصاصی ساختم و حتی قسمت پینگ اتوماتیک سایت رو هم طریق سایت های اتوماتیک کاملا فعال کردم

ممنون از راهنماییت دوست عزیز

لینک به ارسال

دادا اگه فیلتر هم بشه قبل فیلتر شدن بهت سه بار ار طریق ایمیل میگن که فلان مطلب رو بردار اگه برنداری فیلتر میکنن بعد ازت تعهد میگیرن دوباره با برداشتن مطلب سایتت از فیلتر در میاد

خودت بهتر می دونی سایت موزیک تو ایران اصلا جا نداره و اخطار دادن به سایت موزیک یعنی کل سایت رو حذف کن

لینک به ارسال

خودت بهتر می دونی سایت موزیک تو ایران اصلا جا نداره و اخطار دادن به سایت موزیک یعنی کل سایت رو حذف کن

عزیز من تجربه 7 سال کار کردن در سایت موزیک رو دارم

لینک به ارسال

اولا دوست عزیز من به سایتم خیلی امیدوارم و بهت هم قول میدم بعد یک سال جزو اولین سایت های دانلود آهنگ در ایران باشم.

در ضمن شما عزیزان اگه سایت منو از لحاظ سئو چک کنید از طریق سایت www.chkme.com سئو سایت من در حالت کلی 80 درصد بود

در حالی که من سایت میهن دانلود رو در این سایت چک کردم 38 درصد نشون داد. همه ما عزیزان میدونیم که هیچ موقع سئو 100 درصد نمیشه

100 درصدی اصلا وجود نداره من هم اینجا شرکت کردم تا از اطلاعات همه عزیزان که بسیار با تجربه و عالم تر از من هستن استفاده کنم و خوشحال میشم که همه عزیزان مستقیما ایراد های سایت برترین رسانه موزیک را به ما بگن تا برطرف کنیم ممنون همه دوستان هستم و خواهم بود.

دوست عزیز دقیقا و کاملا من حرف شما را قبول دارم

و شما میتونید با مراجعه به سایت من http://smusic.ir نوع نوشتن مطلب من را ببینید من در موقع نوشتن مطلب به کوچکترین نکته ها هم توجه میکنم

و خوشحال میشم شما هم مطالب سایت من را ببینید و بگید که مشکلات سایت من و همچنین مشکلات قسمت نوشته مطلب چی هست تا برطرف نمایم.

با آرزوی موفقیت و سربلندی و عیدی سرشار از برکت برای شما دوستان عزیز از خداوند متعال خواستارم.

سلام دوست عزیز به عنوان پیشنهاد

استفاده از

rel="nofollow" و rel="follow" برای پیوندهای خارجی و داخلی

افزونه مرتبط:

http://wordpress.org...ugins/nofollow/

آموزش های مرتبط:

http://forum.wp-pars...h&fromMainBar=1

ساخت robots.txt

نمونه پیشنهادی وردپرس:

Sitemap: http://www.example.com/sitemap.xml
# Google Image
User-agent: Googlebot-Image
Disallow:
Allow: /*
# Google AdSense
User-agent: Mediapartners-Google
Disallow:
# digg mirror
User-agent: duggmirror
Disallow: /
# global
User-agent: *
Disallow: /cgi-bin/
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/
Disallow: /wp-content/plugins/
Disallow: /wp-content/cache/
Disallow: /wp-content/themes/
Disallow: /trackback/
Disallow: /feed/
Disallow: /comments/
Disallow: /category/*/*
Disallow: */trackback/
Disallow: */feed/
Disallow: */comments/
Disallow: /*?
Allow: /wp-content/uploads/

مرجع:

http://codex.wordpre...n_for_WordPress

آموزش

و اضافه کردن title مناسب به عناوین مطالبتون

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز به عنوان پیشنهاد

استفاده از

rel="nofollow" و rel="follow" برای پیوندهای خارجی و داخلی

افزونه مرتبط:

http://wordpress.org...ugins/nofollow/

آموزش های مرتبط:

ساخت robots.txt

نمونه پیشنهادی وردپرس:

Sitemap: http://www.example.com/sitemap.xml
# Google Image
User-agent: Googlebot-Image
Disallow:
Allow: /*
# Google AdSense
User-agent: Mediapartners-Google
Disallow:
# digg mirror
User-agent: duggmirror
Disallow: /
# global
User-agent: *
Disallow: /cgi-bin/
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/
Disallow: /wp-content/plugins/
Disallow: /wp-content/cache/
Disallow: /wp-content/themes/
Disallow: /trackback/
Disallow: /feed/
Disallow: /comments/
Disallow: /category/*/*
Disallow: */trackback/
Disallow: */feed/
Disallow: */comments/
Disallow: /*?
Allow: /wp-content/uploads/

مرجع:

http://codex.wordpre...n_for_WordPress

آموزش

و اضافه کردن title مناسب به عناوین مطالبتون

سلام و درود بر شما

دوست عزیز robots.txt رو که جزو مهمترین بخش های سایت بود رو طبق فرموده شما کاملا درست کردم

فقط داخل robots.txt در مورد قسمتی که نقشه سایت را قرار میدیم چند تا سوال داشتم من در robots.txt

آدرس نقشه سایت را اینگونه وارد کردم http://smusic.ir/sitemap_index.xml و اگه به آدرس نقشه سایت من برید میفهمید که از طریق

پلاگین wordpress seo ایجاد شده است اما مشکل اینجاست که وقتی به اول همین آدرس www اضافه میکنم نقشه سایت من با ارور مواجه هست

به نظر شما بهتره همین طور با یک آدرس یعنی بدون www باشه یا بهتره از طریق هر دو آدرس یعنی هم با www و هم بدون www نمایش داده بشه

و اگه بهتره با هر دو نمایش داده بشه لطفا نحوه فعال سازی اون رو هم بگین اگه میشه

و اگه لازم نیست عرضی نیست

با تشکر فراوان از شما دوست گرامی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...