رفتن به مطلب

معرفی یک قالب ساده فروشگاهی به من

hassannak

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

من یه قالب فروشگاهی ساده میخواهم که فقط محصولات مغازه را بزارم و قیمت بزنم برای همشهری هام که بتونن قیمت ها و لیست محصولات مغازه را ببینن 

صحفه توضیهات محصول را هم اصلا نمیخواهم 

همچین قالبی هست که بهم معرفی کنید یا اصلا قالب خود وردپرس 

چون قالب های ووکامرس امکانات خیلی زیادی دارن و ادم  را سر در گم میکنن

لینک به ارسال

میخواهید امکان خرید داشته باشه یاخیر؟

اگر امکان خرید نیاز ندارید میتونید یک قالب ساده وردپرس (ووکامرس نباشه) برای لیست قیمت بگذارید.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، hassannak گفته است :

با سلام 

من یه قالب فروشگاهی ساده میخواهم که فقط محصولات مغازه را بزارم و قیمت بزنم برای همشهری هام که بتونن قیمت ها و لیست محصولات مغازه را ببینن 

صحفه توضیهات محصول را هم اصلا نمیخواهم 

همچین قالبی هست که بهم معرفی کنید یا اصلا قالب خود وردپرس 

چون قالب های ووکامرس امکانات خیلی زیادی دارن و ادم  را سر در گم میکنن

سلام از نظر بنده قالب وودمارت رو خریداری کنید و افزونه ووکامرس رو غیرفعال کنید و محصولاتتون رو در بخش نمونه کار ها بارگذاری کنید 

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، djmostafa گفته است :

میخواهید امکان خرید داشته باشه یاخیر؟

اگر امکان خرید نیاز ندارید میتونید یک قالب ساده وردپرس (ووکامرس نباشه) برای لیست قیمت بگذارید.

بله نمیخوام امکان خرید داشته باشه فقط میخواهم یک عکس بزارم و اسم کالا را بنویسم و قیمت را بزارم فقط همین ولی میخواهم چیدمانش مثل قالب های ووکامرس باشه 

لینک به ارسال

یک قالب سبک و خیلی ساده اگه بخواین خود ووکامرس استور فرانت خوبه

سلام المنتور هم خوبه با المنتور صفحه محصول رو طراحی کنید ولی دکمه افزودن به سبد خرید رو قرار ندید

اگه هر مشکلی در هر باره داشتید خصوصی بهم پیام بدید کل سایت ها هر قسمتی رو هم شخصا حل مشکل و طراحی می تونم کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...