رفتن به مطلب

نصب برگه های قالب

khodaei.sk

پست های پیشنهاد شده

سلام ارادت 

دوستان من یک قالب html دارم که اونو میخوام php کنم . 
از سرور مجازی دارم استفاده میکنم 
قالب رو داخل محیط وردپرس بالا اوردم و بخشهای مختلفش رو کم کم از حالت استاتیک خارج کردم . 
مشکل من اینه الان میخوام برگه های دیگه سایت رو هم بتونم داشته باشم مثل وبلاگ یا تماس با ما یا معرفی محصولات و .. که هرکدوم در یک برگه html کدنویسی شده . 
توی چند تا سایت دیدم که گفته شده یک برگه php بسازم و این لینک رو بالای برگه بذارم .همه مراحل رو انجام دادم قدم به قدم . ولی برگه ای که دارم رو نشون نمیده و ارور میده. لطفا راهنمایی بفرمایید 

<?php /* Template Name: Blog */ ?> 

این متن اروری هست که میده 

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Apache/2.4.51 (Win64) PHP/7.4.26 Server at localhost Port 80

ویرایش شده توسط khodaei.sk
لینک به ارسال

سلام

این لینک رو باز کنید، هرچیزی که نیاز دارید رو داخلش پیدا میکنید بازم مشکلی بود بگید راهنمایی کنم

https://developer.wordpress.org/themes/template-files-section/page-template-files/#creating-custom-page-templates-for-global-use

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

سلام

این لینک رو باز کنید، هرچیزی که نیاز دارید رو داخلش پیدا میکنید بازم مشکلی بود بگید راهنمایی کنم

https://developer.wordpress.org/themes/template-files-section/page-template-files/#creating-custom-page-templates-for-global-use

سلام ممنونم 
بله این رو امتحان کردم منتها ارور 404 میده 
و همون کدی که ارور اون رو بالا زدم میفرسته 

لینک به ارسال

شما شما اول فایلتون رو ایجاد کنید

وارد پیشخوان بشید و یک برگه ایجاد کنید

بعد قالب برگه رو برابر با نامه که در فایلتون هست قرار بدید و بعد برگه رو منتشر کنید

چک کنید که برگه حتما منتشر شده باشه و پیش‌نویس نباشه

تمامی مراحل رو اگر درست انجام دادید و باز هم با خطا مواجه شدید

یک بار پیوندهای یکتا در تنظیمات وردپرس رو ذخیره کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...