رفتن به مطلب

نمایش صفحه خالی در سایت - عدم خواندن قالب سایت - Fatal error

Sinafntl

پست های پیشنهاد شده

سلام
قالب سایت با Fatal error مواجه شد، ورژن php رو تغییر دادم ولی کار نکرد. بعد نام قالب رو توی CPanel عوض کردم و دیگه هیچی نمایش پیدا نکرد. دوباره اسم قالب رو برگردوندم ولی الانم علاوه بر اینکه توی تنظیمات قالب توی وردپرس همون Fatal error هست اما دیگه هیچی توی سایت نمایش نمیده و سورس کد سایت خالیه. احتمالا قالب و محتویات رو نمیخونه، فایل page.php رو هم چک کردم و همه چیز درست بود. کسی میدونه مشکل چی میتونه باشه؟

کد های page.PNG

خطای قالب.PNG

صفحه سفید سایت.PNG

صفحه سفید.PNG

سورس خالی.PNG

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Sinafntl گفته است :

سلام
قالب سایت با Fatal error مواجه شد، ورژن php رو تغییر دادم ولی کار نکرد. بعد نام قالب رو توی CPanel عوض کردم و دیگه هیچی نمایش پیدا نکرد. دوباره اسم قالب رو برگردوندم ولی الانم علاوه بر اینکه توی تنظیمات قالب توی وردپرس همون Fatal error هست اما دیگه هیچی توی سایت نمایش نمیده و سورس کد سایت خالیه. احتمالا قالب و محتویات رو نمیخونه، فایل page.php رو هم چک کردم و همه چیز درست بود. کسی میدونه مشکل چی میتونه باشه؟

کد های page.PNG

خطای قالب.PNG

صفحه سفید سایت.PNG

صفحه سفید.PNG

سورس خالی.PNG

سلام و عرض ادب

مشکلتون از افزونه المنتور هست اگه دقت کنید توی لاگ خطا هم نوشته که کلاس elementor/scheme_color رو نمیتونه پیدا کنه!

به نظرم پوشه افزونه ها رو تغییر نام بدین و تست کنید اگه مشکلتون حل شد پس باید داخل پوشه افزونه ها دنبال مشکلتون بگردید.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۱/۱۷ در 16:26، Sinafntl گفته است :

سلام

کد های page.PNG

خطای قالب.PNG

صفحه سفید سایت.PNG

صفحه سفید.PNG

سورس خالی.PNG

سلام و عرض ادب

منم تو ی پروژه ای به این مشکل برخوردم و تمامی افزونه های مربوط به المنتور رو آپدیت کردم درست شد.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۱/۱۷ در 16:26، Sinafntl گفته است :

سلام

کد های page.PNG

خطای قالب.PNG

صفحه سفید سایت.PNG

صفحه سفید.PNG

سورس خالی.PNG

سلام

مشکل از افزونه المنتور هستش اول بروز رسانی کنید اگر مشکل برطرف نشد پاکش کنید 

در رابطه با قالبتون هم باید برید و از بخش نمایش -> پوسته ها پوسته ی خودتون رو دوباره فعال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...