رفتن به مطلب

آوردن باکس خرید یک سایت خارجی در سایت خود با افزایش ثابت یک قیمت و ارسال به فرم ووکامرس

trpaket90

پست های پیشنهاد شده

من در زمینه فروش یک محصول از سایت های خارجی میخواستم فعالیت کنم. مثلا محصولاتی که در سایت علی بابا هست را در سایت خودم بیارم اما با استیل متفاوت از سایت اصلی و یک درصد ثابت به مبلغ سایت مبداء در سایت من روی قیمت لحاظ بشه. چون محصولی که میخوام به فروش برسونم بر اساس ایمیل هر شخص متفاوت هست. مثلا شما ایمنیلتون را وارد کنید پیشنهادات قیمت متفاوتی وجود داره تا وقتی من ایمیل وارد کنم. یعنی سایت طوری باشه که اون کادری که مخصوص وارد کردن ایمیل هست در سایت من یاد بالا شخص ایمیلش رو وارد کنه و پیشنهادات خرید رو برای خودش که با دیگران جدا هست را ببینه و در همین لحظه وقتی اقدام به خرید یک پیشنهاد میکنه سایت من با گذاشتن مبلغی اضافه و تایید وارد صفحه فروش ووکامرس بشه. امیدوارم درست توضیح داده باشم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید یا اگر افزونه ای هست خریداری کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...