رفتن به مطلب

نمی توانم هیچ گونه افزونه نصب بکنم!!!

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان عزیز.

من الان وی پی رو نصب کردم و برای نصب قالب هیچ گونه مشکلی نبود ولی هرچی افزونه نصب میکنم در پنلم که ارور میده و با از طریق اف تی پی هم ارسال را نشان میده ولی فایل های آپ شده در پوشه مربوطه نیست.

ممنونم

لینک به ارسال

چه اروری میده ؟

اگه افزونه به درستی آپلود شده باشه باید اونو در دایرکتوری پلاگین ها اکسترکت کنید و بعد از پیشخوان فعال کنید .

لینک به ارسال

افزونه رو از داخل کنترل پنل وردپرس و با جستجو از سایت wordpress.org نصب کن ببین باز هم مشکل داره؟

لینک به ارسال

دمت گرم داش محسن حل شد داداشی.

آنشاا... بتونم یه روز برا همه بچه ها جبران بکنم.

ببخشید دیگه سوال هام یه ذره زیاد شده ولی انشاا... زود راه میافتم.

مخلص شما فرزاد

ویرایش شده توسط farzadof
لینک به ارسال

دوست عزیز وقتی یک تاپیک جدید رو باز می کنید حتماً مشخصات دقیق خطایی که در هنگام کار به شما نمایش داده می شود را درج کنید تا دوستان بتونن بهترین راهنمایی رو به شما بکنند. در ضمن وقتی مشکل شما حل شد بهتر است چگونگی رفع آن مشکل را هم بنویسید تا دوستان دیگری که به این مشکل خوردن بتونند از تاپیک های ایجاد شده شما بعداً استفاده کنند و مجبور به ارائه سوال جدید نباشند. ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...