رفتن به مطلب

اسکیمای FAQ برای دسته محصول

Shokoufe

پست های پیشنهاد شده

سلام و احترام به متخصصین عزیز

من میخوام  برای دسته محصولات سایتم اسکیمای FAQ بذارم. بطورکلی از افزونه schema pro استفاده میکنم. اما اسکیمای FAQ این افزونه برای دسته محصولات قابل استفاده نیست و بهم گفتن باید از سایتهای Schema Markup Generator کمک بگیرم. به کمک یکی از این سایتها، یک اسکیمای FAQ ساختم و کد اون رو در ویرایشگر یکی از دسته محصولاتم در قسمت متن (نه دیداری) که کدها رو نشون میده و در ابتدا و قبل از شروع کدها قرار دادم ولی وقتی بروز رسانی میزنم، توی قسمت دیداری، کدها رو نشون میده!!! توی تصویر هم نشون دادم که کدها توی صفحه نمایش اون دسته نشون داده میشه. درصورتی که قبلا در سایتهای دیگه از این روش استفاده میکردم، کدها به کاربر نشون داده نمیشه...

مشکل از چیه؟؟ الان برای دسته محصول https://lavamarket.ir/product-category/bread-maker/gas-oven/ کدهای زیر رو از سایتی که گفتم، برای اسکیمای FAQ کپی کردم و در قسمت متن این دسته گذاشتم اما نتیجه خروجی رو در نمایش دسته می بینم کدها نشون داده میشه!!

<script type="application/ld+json">
{
  "@context": "https://schema.org",
  "@type": "FAQPage",
  "mainEntity": [{
    "@type": "Question",
    "name": "رنج قیمت تنورهای چقدر هست؟",
    "acceptedAnswer": {
      "@type": "Answer",
      "text": "تنورها بسته به جنس و نوع بدنه و تعداد شعله و سایر جزئیات، از یک میلیون تومان تا ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هستند."
    }
  },{
    "name": "آیا برای پخت کیک و کلوچه هم میشه از این تنورهای گازی استفاده کرد؟",
      "text": "بله علاوه بر انواع نان های سنتی می توانید برای تهیه انواع شیرینی و کیک و حتی پیتزا و گوشت بریانی، این تنورها عالی عمل می کنند."
    }
  },{
    "name": "با چه اطمینانی تنور گازی بخرم؟",
      "text": "تمامی محصولات لاوا مارکت از جمله تنورهای گازی، با ضمانت بازگشت وجه 7 روزه برای مشتریان ارسال می شود."
    }
  }]
}
</script>

مشکل چیه و چیکار کنم توی نمایش، این کدها دیده نشه؟؟

قالبم دیجی لند و از ووکامرس استفاده می کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

اسکیمای FAQ.JPG

لینک به ارسال

سلام

در خصوص قالبتون هرگونه بحث و گفتگو در مورد محصولات تجاری و نال شده در انجمن ممنوع بوده، پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

به طور کلی اینطور کدهارو باید در حالت ویرایشگر کد اضافه کنید

افزونه های سئو هم FAQ رو اضافه میکنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...