رفتن به مطلب

بهترین افزونه دو زبانه کردن وردپرس ؟؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

http://codex.wordpress.org/Create_A_Network

وقتی فعال میشه و زیرسایت ایجاد می کنید مثل وردپرس های جدا از هم مدیریت میشن

لینک به ارسال

لینک

wpml رو پیدا نکردم، میشه یه لینک ازش بدید

به علاوه اینکه می خواستم بدونم آیا این افزونه می تونه هنگام نمایش زبان مثلا عربی زبان عربی قالب رو فراخوانی کنه؟

من قبلا از این افزونه استفاده می کردم. خیلی خوبه. حتی قالب ها رو هنگام ترجمه ltr و rtl می کنه و اگه فایل زبان های دیگه باشه از اونا استفاده می کنه. قابلیت اضافه کردن زبان به آدرس هم داره. مانند ar یا en و ...

http://wordpress.org/extend/plugins/transposh-translation-filter-for-wordpress/

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

ممنون از راهنماییتون از روشی که گقتین شبکه رو نصب کردم ویلی جند تا مشکل ایجاد شده که ممنون میشم کمکم کنین :

1 - وقتی شبکه رو داشتم نصب میکردم یه مطلبی با این عناون که فقط از ساب دامین یمیتون استفاده کنم مطرح شد ...

2 - در قسمت افزونه ها دیگه گزینه ای با عنوان افزودن افزونه وجود نداره و نمیتونم دیگه افونه ای نصب کنم ....

3 - از من کلید API اکیسمت رو میخواد که وارد http://akismet.com میشم و در پلن سایت شخصی میرم ولی به wordpress.com ارجاع میده که فیلتره....

4 - بالای پیشخوان منو سایت های من اضافه شده ولی با اینکه یه ساب دامین ساختم ولی در اینجا اون ساب دامینی که ساختمو نشون نمیده و سایت اصلی رو نشون میده....

5 - وقتی هم که وارد ساب دامینی که ساختم میشم این خطا رو میده : index of /

6 - در قسمت مدیریت محتوا پایین تنظیمات صفحه یه مطالبی مینویسه که هر دفعه تغییر میکنه ...مثل :

Golly, gee, fellas

One of your old favourite songs from way back when

Dolly’ll never go away again

ممنون میشم کمکم کنین....

لینک به ارسال

سلام

لطفا سوالتون رو در تاپیک جدید و در بخش وردپرس چندسایته ارسال کنید.

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام، کسی می دونه من چطوری می تونم سایتم رو دو زبانه کنم، البته بدون استفاه از افزونه، می خوام کاملا اصولی باشه ...

یعنی استایل ها رعایت بشه، تمام ترجمه ها درست باشه و ...

اگه کسی تا الان این کار رو انجام داده اگه می شه راهنمایی کنه ممنون می شم ؟

لینک به ارسال

سلام، کسی می دونه من چطوری می تونم سایتم رو دو زبانه کنم، البته بدون استفاه از افزونه، می خوام کاملا اصولی باشه ...

باید براش برنامه‌نویسی کنید

برای هر پست به زبانهای مختلف مطلب ارسال کنید

لینک به ارسال

به نظر من که یه وردپرس توی ساب دامین نصب کن و هر جور که دوست داری تغییرش بده، اینجوری خیلی راحتتری و همه چیز زبانی که می خواهی نصب کنی از فارسی جدا میشه، نوشته ها کامنتها و استایل و ....، مثلا اینجور آدرس بده: en.yoursite.com

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
به نظر من که یه وردپرس توی ساب دامین نصب کن و هر جور که دوست داری تغییرش بده، اینجوری خیلی راحتتری و همه چیز زبانی که می خواهی نصب کنی از فارسی جدا میشه، نوشته ها کامنتها و استایل و ....، مثلا اینجور آدرس بده: en.yoursite.com

ولی مدیریتش کمرشکن خواهد بود اینجوری که شما میگید

راستی یک نکته در مورد qTranslate اینکه قبل از نصب حتما 100در100 از دیتابیس بک آپ بگیرید چون وقتی نصب بشه اتوماتیک جداول دیتابیس رو بر طبق نیازخودش تغییر میده و بعدا حتی اگر حذفش کنید باز جداول به حالت اول برنمیگرده پس قبل از نصب خوب فکر کنید! :)

لینک به ارسال

از میان پلاگین های چند زبانه کردن من فعلا از Qtranslate که دارم استفاده میکنم و قابلیت های جالبی داره مثلا میتونی به دو شیوه مسیر زبان مورد نظر رو تعیین کنی :

en.yoursite.com یا yoursite.com/en

من مشکلی که در اون افزونه دیدم این بود که اگر در پست های سفارشی قسمت editor رو حذف کنی افزونه برای اون قسمت کار نمیکنه و

ایراد دیگه ای که توی اون دیدم اینه که مستقیما نمیتونم واردکدهای قالبش کنم و حتما باید به صورت سایدبار اضافه بشه

ویرایش شده توسط Mekaeil Andisheh
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان عزیز . خسته نباشید .قبل از هر چیز تشکر میکنم از انجمن خوبتان و بعد هم تشکر ویژه دارم از اقای زوارزاده که به من خیلی کمک کردن در طراحی سایتهام من افزونه WPML رو نصب کردم این افزونه فعال نمیشه و error

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [specified key was too long; max key length is 1000 bytes]

CREATE TABLE IF NOT EXISTS wp_icl_strings ( id bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment, language varchar(7) NOT NULL, context varchar(160) NOT NULL, name varchar(160) NOT NULL, value text NOT NULL, status TINYINT NOT NULL, PRIMARY KEY (id), UNIQUE KEY context_name (context,name), KEY language_context (language, context) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_ci

Fatal error: Specified key was too long; max key length is 1000 bytes in /home/esfir/public_html/wp-content/plugins/wpml/inc/sitepress-schema.php on line 366

رو داره ! اگر ممکنه میخوام خواهش کنم راهنماییم کنید . ممنونم

لینک به ارسال

خواهش وظیفه بوده. از اونجایی که افزونه پولی هست در این سایت نمیشه ازش پشتیبانی کرد. چرا از Transposh بهره نمی‌گیرید؟ یک نگارش رایگان و پیشرفته برای چند زبانه کردن سایت.

transposh.org

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

قابلیت چندسایته رو فعال کنید و بعد برای هر زبان یک زیردامنه ایجاد کنید

عزیز من دقیقا یه ساب دامنه خارجی ایجاد کردم برای ورژن انگلیسی. اگه قابلیت شبکه رو فعال کنم میشه کاری کرد که هر دو سایت از یک Media library استفاده کنند که اینطوری هر عکس رو دو بار تو هر دو سایت آپلود نکنیم.

لینک به ارسال

تو پیج های فارسی سرچ زدم بیشتر طرفدار wpml بودن ولی لینک رایگان و نسخه آخری ازش پیدا نکردم و در ضمن کار باهاش هم نمی دونم چجوریه

من این افزونه رو در وردپرس سیتی خریداری کردم خیلی تنظیمات انجام دادم ولی با قالبم ست نشد پشتیبانی وردپرس سیتی افتضاح هست

نتیجه تجربه کاری این افزونه با بیشتر قالب ها و افزونه ها تداخل داره و از این افزونه رایگان استفاده کردم خیلی عالی بود فقط اعداد فارسی و به انگلیسی نمیتونه تبدیل کنه ایرادش همینه.

https://wordpress.org/plugins/google-language-translator/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...