رفتن به مطلب

چرا گوگل كروم از بقيه مرورگر ها سريع تر است ؟

arman100000

پست های پیشنهاد شده

حتما اگه از گوگل كروم استفاده كرديد ميدونيد كه سرعت بيشتري داره نسبت به مثلا فايرفاكس مخصوصا در dns lookup ها يعني وقتي ادرس رو ميدي و اينتر ميكني سريع ترين بازخورد رو داره ! دليلش چيه ؟ (تخصصي)

لینک به ارسال

حتما اگه از گوگل كروم استفاده كرديد ميدونيد كه سرعت بيشتري داره نسبت به مثلا فايرفاكس مخصوصا در dns lookup ها يعني وقتي ادرس رو ميدي و اينتر ميكني سريع ترين بازخورد رو داره ! دليلش چيه ؟ (تخصصي)

یکی از دلایلش اینه که فایرفاکس از Gecko و کروم از WebKit استفاده می‌کنه.درسته که کروم از فایرفاکس سریع تره ولی به نظر من خیلی از نظر های دیگه ضعیفتره.

مثلا وجود addon های بیشمار برای FF

کروم خیلی کرش می‌کنه وقتی داری ایمیلت چک میکنی یا تو یوتیوب ویدیو میبینی.

کروم سریع تره چون خیلی از مسائل امنیتی نادیده میگیره

ویرایش شده توسط sayres
لینک به ارسال

یه سوال

طبق اماری که من در اینجا دیدم مرورگر اینترنت اکسپلور بیشترین کاربر رو داره!! .به نظر شما چرا؟؟؟؟

اخه اینترنت اکسپلور که با اون سرعت کمش که ادمو کلافه میکنه چرا کاربرای بیشتری نسبت به کروم و فایرفاکس داره؟

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

یه سوال

طبق اماری که من در اینجا دیدم مرورگر اینترنت اکسپلور بیشترین کاربر رو داره!! .به نظر شما چرا؟؟؟؟

اخه اینترنت اکسپلور که با اون سرعت کمش که ادمو کلافه میکنه چرا کاربرای بیشتری نسبت به کروم و فایرفاکس داره؟

اکثر کاربران IE افرادی هستند که هیچی بلد نیستند و فقط یکی براشون ویندوز نصب کرده. یعنی IE را انتخاب نکرده اند بلکه هنوز نمی دانند چیز دیگری هم هست.

لینک به ارسال

دقت کنید همه حرفه ای های اینترنت تنها مرورگر محبوبشون فایرفاکس هست

زنده باد فایر فاکس

لینک به ارسال

فایرفاکس پایداری بیشتری دارد و حجم بیشتری از رم را اشغال می کنه ولی زمانی که شما کروم را باز می کنید اگر نگاهی به task manager بندازید متوجه می شید که کروم بیش از یک پروسس را اجرا می کند و به نظر من همین امر باعث میشه که سرعت باز شدن صفحات در کروم بالا بره ولی همیشه هم اینطور نیست.

rr2cq57gboqmka2z55f.png

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

فایرفاکس پایداری بیشتری دارد و حجم بیشتری از رم را اشغال می کنه ولی زمانی که شما کروم را باز می کنید اگر نگاهی به task manager بندازید متوجه می شید که کروم بیش از یک پروسس را اجرا می کند و به نظر من همین امر باعث میشه که سرعت باز شدن صفحات در کروم بالا بره ولی همیشه هم اینطور نیست.

rr2cq57gboqmka2z55f.png

بلاخره خربزه خور پای لرزش هم می شینه

انتظار کیفیت و امکانات رو داری باید بابتش سخت افزار خوب هم داشته باشی

من با رم 1 گیگ هم از فایرفاکس استفاده کردم

در ضمن بنده همیشه حداقل 20 تب باز میکنم و با این حال بازم عالی هست فقط یه مشکل داره وقتی یه تب هنگ می کنه کل مرورگر هنگ می کنه مابقیه عالیه

لینک به ارسال

بلاخره خربزه خور پای لرزش هم می شینه

انتظار کیفیت و امکانات رو داری باید بابتش سخت افزار خوب هم داشته باشی

من با رم 1 گیگ هم از فایرفاکس استفاده کردم

در ضمن بنده همیشه حداقل 20 تب باز میکنم و با این حال بازم عالی هست فقط یه مشکل داره وقتی یه تب هنگ می کنه کل مرورگر هنگ می کنه مابقیه عالیه

من هم همیشه tab های زیادی را باز می کنم و خیلی کم میشه که فایرفاکس کرش کنه ولی وقتی هم که کرش می کنه باز تمام تب ها را دارم و چیزی را از دست نمی دهم. حتی یک زمانی مقداری که از رم توسط فایرفاکس اشغال شده بود به 2 گیگ هم رسید در حالی که رم سیستم کلا 2 گیگ بود تازه چند برنامه دیگه (فتوشاپ و ...) هم باز بود.

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان شما آمار جهانی رو نگاه کنید بیشترین استفاده از ie تو ایرانه

محبوب ترین مرورگر کروم هست فایر فاکس هم خیلی باگ امنیتی داره برا همون هم تو یه سال 5 تا آپدیت داده

کلا فایرفاکس سنگین تر هست اما ie هم نسخه اخرش تو وین 8 درست شده یعنی بهتره از نسخه های قبلی

من شخصا چون بیشتر با linux استفاده می کنم فایرفاکس و کروم تو linux هم عالی هستن اما پرچم کروم بالاست :rolleyes:

لینک به ارسال

یه راهکار میدم برای کسانی که میخوان از کروم و فایرفاکس استفاده کنن ..

اگه میخوای از نت لذت ببرید از فایرفاکس استفاده کنید و 24 ساعت تو نت دور دور بزنید

و اگرم با بعضی سایتها زیاد سر و کار دارید و فقط میخوای بدونی امروز چه پستهای داده تو گوگل کروم سیو کن و برات جنگی باز میکنه

به همین راحتی و خوشمزگی :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...