رفتن به مطلب

یک قابلیت جدید سایت ها در گوگل

yektamovie

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من چند هفته است دارم افزایش چشم گیری داخل یک ویژگی که قبلا ندیده بودم میشم که میخوام بپرسم که چطوریه این و چطور میشه این کارو کرد؟؟؟

(عکس زیر رو نگاه کنید)

370c44938b81f4441b768587b270aeb6d24453d1

این طوریه که توضیحات رو میارن توی طریقه نمایش در سرچ گوگل 

اسم این کار و روشش هم اگر بگین خوبه 

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، yektamovie گفته است :

سلام دوستان من چند هفته است دارم افزایش چشم گیری داخل یک ویژگی که قبلا ندیده بودم میشم که میخوام بپرسم که چطوریه این و چطور میشه این کارو کرد؟؟؟

(عکس زیر رو نگاه کنید)

370c44938b81f4441b768587b270aeb6d24453d1

این طوریه که توضیحات رو میارن توی طریقه نمایش در سرچ گوگل 

اسم این کار و روشش هم اگر بگین خوبه 

سلام. این بخش کاملا به خود گوگل مربوطه، معمولا مواردی که داخل ul/li یا table هستن رو به این صورت نشون میده هر چند هیچ تضمینی براش وجود نداره. گوگل هر بخشی از صفحه رو که صلاح بدونه و حس کنه به محتوا و عبارات مورد جستجو نزدیکه رو انتخاب میکنه.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

این موارد structured data هستن و همنطور که دوست عزیز فرمودن هیچ تضمینی وجود نداره گوگل نشون بده اما اگر بقیه سایت ها داخل اون کلمه کلیدی این structured data رو یعنی اگر شما هم structured data داشته باشید به احتمال 99 درصد نمایش میده 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...