رفتن به مطلب

افزونه مناسب برای عضویت ویژه (خرید اشتراک)

پست های پیشنهاد شده

با درود، بر دوستان، درخواست راهنمایی دارم از شما:

منظورم از عضویت، اینه که بخش های دلخواه سایت رو بتوان دارای محتوای غیرقابل دسترسی کرد، تنها با خرید عضویت اجازه دسترسی به محتوا داده بشه. / محتوا می تونه از قبیل متن، صوت، فیلم باشه.

--------------------------------------------

ممنون میشم که افزونه / افزونه های مناسب جهت ایجاد عضویت ویژه، که دارای شرایط زیر باشه رو بهم معرفی کنید:

1) افزونه رایگان باشه.

2) ترجیحا افزونه ترجمه فارسی داشته باشه و راستچین باشه.

3) امکانات:

3-1) بتوان چند نوع عضویت، (مثلا کاربر نقره ای، کاربر طلایی، یا کاربر سه ماه، کاربر 6 ماهه) رو درونش تعریف کرد.

3-2) دارای تنظیمات عمومی باشه که بتوان در شرایط خاص مثلا تاریخ های انقضای عضویت همه ی کاربران را یک هفته افزایش داد.

3-3) دارای درگاه پرداخت داخلی ریالی / خارجی باشه، که پس از خرید اشتراک، بلافاصله کاربر به محتوای مرتبط به نوع عضویتش دسترسی داشته باشد.

3-4) در پیشخوان، هنگام ایجاد محتواها، به راحتی بتوان کل یک محتوا، یا بخش هایی از محتوا را، برای کاربران غیر عضو محدود کرد (اگر امکان ایجاد تغییرات در محتواها به صورت چند انتخابی و سریع هم فراهم باشد که بهتر).

------------------------------------------

پی نوشت 1: ممکن است با یک افزونه این نیاز ها برآورده نشود، اگر لازم است دو یا چند افزونه باهم ترکیب شوند، هر یک را نام ببرید.

پی نوشت 2: من به میزان خوب-متوسط، توانایی کدنویسی در وردپرس را دارم (html, css, js, php)، در صورتی که بخش هایی از آنچه می خواهم را بایستی با کدنویسی انجام داد، در خصوص آن راهنمایی بفرمایید.

پی نوشت 3: اگر بخش هایی از موارد بالا هم شدنی باشد، ولی همه ی نیازهای من برآورده نمی شود هم لطفا همان اندازه هم بفرمایید، ممنون میشم.

لینک به ارسال

دوستان سوال رو اگر ساده تر مطرح کنم، به این صورت مطرح میشه:

برای ایجاد عضویت ویژه (خرید اشتراک)، چه افزونه/افزونه هایی را بنا به تجربهٔ عملی خودتون پیشنهاد می دهید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...