رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد نمایش پست تایپ جدید

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

دوستان عزیز یه سوال داشتم و ممنون میشم راهنمایی کنید

من یک پست تایپ جدید ساختم با نام product و میتونم داخلش نوشته ایجاد کنم

1. من با نوشته های اصلی وردپرس یک مطلب ایجاد میکنم.

2. با پست تایپ جدید هم یک مطلب ایجاد میکنم.

3. با افزونه زمینه دلخواه acf به این پست تایپ جدید یک فیلد اضافه کردم (آبجکت یک نوشته) که باهاش میتونم از بین مطالب وردپرس یک نوشته انتخاب کنم.

حالا من میخوام با پست تایپ جدید که مثلا 10 عدد مطلب ایجاد کردم و همه رو گذاشتم مربوط به یک نوشته خاص, اون 10 عدد پست تایپ ایجاد شده رو در صفحه single.php زیر اون نوشته خاص نمایش بدم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، am-in گفته است :

با عرض سلام

دوستان عزیز یه سوال داشتم و ممنون میشم راهنمایی کنید

من یک پست تایپ جدید ساختم با نام product و میتونم داخلش نوشته ایجاد کنم

1. من با نوشته های اصلی وردپرس یک مطلب ایجاد میکنم.

2. با پست تایپ جدید هم یک مطلب ایجاد میکنم.

3. با افزونه زمینه دلخواه acf به این پست تایپ جدید یک فیلد اضافه کردم (آبجکت یک نوشته) که باهاش میتونم از بین مطالب وردپرس یک نوشته انتخاب کنم.

حالا من میخوام با پست تایپ جدید که مثلا 10 عدد مطلب ایجاد کردم و همه رو گذاشتم مربوط به یک نوشته خاص, اون 10 عدد پست تایپ ایجاد شده رو در صفحه single.php زیر اون نوشته خاص نمایش بدم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سلام، وقت بخیر

منظورتونو درست متوجه نشدم.

ولی اگر بخواید اون 10 پست رو به شکل ردیفی زیر محتوای مطلب نشون بدید باید این کد رو در بخشی که می‌خواید مطالب نشون داده بشن قرار بدید :

<?php

$args = array( 
   'numberposts' => 10, 
   'post_type'   => array( 'product' )
);
$products = get_posts( $args );

if ( $products ) {

foreach ( $products as $product ) {

setup_postdata($product); 

?>

<div>
            <a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
         </div>

<?php 

}

}

wp_reset_postdata(); 

?>

بعید میدونم منظورتون نمایش مطالب مرتبط بوده باشه اما با این حال کد اون رو هم قرار میدم :

<?php

$args = array( 
   'category__in' => wp_get_post_categories( $post->ID ),
   'numberposts'  => 5, 
   'post__not_in' => array( $post->ID ) 
);
$relatedPosts = get_posts( $args );

if ( $relatedPosts ) {

foreach ( $relatedPosts as $relatedPost ) {

setup_postdata($relatedPost); 

?>

<div>
            <a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
         </div>

<?php 

}

}

wp_reset_postdata(); 

?>

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، محسن عواطفی گفته است :

سلام، وقت بخیر

منظورتونو درست متوجه نشدم.

ولی اگر بخواید اون 10 پست رو به شکل ردیفی زیر محتوای مطلب نشون بدید باید این کد رو در بخشی که می‌خواید مطالب نشون داده بشن قرار بدید :

<?php

$args = array( 
   'numberposts' => 10, 
   'post_type'   => array( 'product' )
);
$products = get_posts( $args );

if ( $products ) {

foreach ( $products as $product ) {

setup_postdata($product); 

?>

<div>
         </div>

<?php 

}

}

wp_reset_postdata(); 

?>

بعید میدونم منظورتون نمایش مطالب مرتبط بوده باشه اما با این حال کد اون رو هم قرار میدم :

<?php

$args = array( 
   'category__in' => wp_get_post_categories( $post->ID ),
   'numberposts'  => 5, 
   'post__not_in' => array( $post->ID ) 
);
$relatedPosts = get_posts( $args );

if ( $relatedPosts ) {

foreach ( $relatedPosts as $relatedPost ) {

setup_postdata($relatedPost); 

?>

<div>
         </div>

<?php 

}

}

wp_reset_postdata(); 

?>

از پاسخ و راهنمایی شما متشکرم

بله این قطعه کدی که فرستادید تمامی مطالب پست تایپ خاص رو نمایش میده

اما من میخوام یک مطلب با پست تایپ product ایجاد کنم که متصلش کنم به یک نوشته, که بشه زیر اون نوشته, مطلبی که در پست تایپ product ایجاد کردم رو نمایش بده.

شما راهی دارید؟

(کاری که من کردم: داخل افزونه acf یک فیلد پیدا کردم به نام (آبجکت یک نوشته) که به پست تایپ product یک فیلد اضافه میکنه که میشه از بین نوشته ها (پست تایپ اصلی) یکی رو انتخاب کرد.

حالا چطوری باید در سایتم به شکلی که گفتم نمایشش بدم؟)

لینک به ارسال

در واقع دارم سایتی مانند ترب راه اندازی میکنم که از بخش نوشته های وردپرس به عنوان محصولات استفاده کردم

و پست تایپ جدید رو به عنوان قیمت محصولات کاربر, برای همین میخوام بصورت لیستی مثل سایت ترب پست تایپ جدید زیر نوشته ها نمایش داده بشن

غیر از مورد بالا, این 3 رو هم میشه اجرا کرد؟

1. یک فیلد قیمت (عددی) هم دارم که میشه این پست تایپ های جدید رو بشکلی نمایش داد که مثلا اگر عدد اون فیلد کمتر بود بالاتر از بقیه نمایش داده بشه؟

2. رنج قیمتی هر محصول نمایش داده بشه, مثلا: یک فیلد بوده 100 و دیگری 200 و یکی دیگه 300, داخل محصول نمایش بدم: قیمت از 100 تا 300 تومان, یعنی کمترین عدد و بیشترین عدد درج شده در فیلد.

3. و یک دکمه هم بسازم مثلا با نام خرید از ارزان ترین فروشنده, حالا وقتی یک فروشنده اون فیلد عددی رو کمتر از بقیه وارد کرده بود, لینک خرید محصول که انتقال داده میشه به سایت شخصی فروشنده, در اون دکمه خرید از ارزان ترین فروشنده قرار بگیره.

این موارد همه در سایت ترب هست.

ویرایش شده توسط am-in
ویرایش توضیحات
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، am-in گفته است :

در واقع دارم سایتی مانند ترب راه اندازی میکنم که از بخش نوشته های وردپرس به عنوان محصولات استفاده کردم

و پست تایپ جدید رو به عنوان قیمت محصولات کاربر, برای همین میخوام بصورت لیستی مثل سایت ترب پست تایپ جدید زیر نوشته ها نمایش داده بشن

غیر از مورد بالا, این 3 رو هم میشه اجرا کرد؟

1. یک فیلد قیمت (عددی) هم دارم که میشه این پست تایپ های جدید رو بشکلی نمایش داد که مثلا اگر عدد اون فیلد کمتر بود بالاتر از بقیه نمایش داده بشه؟

2. رنج قیمتی هر محصول نمایش داده بشه, مثلا: یک فیلد بوده 100 و دیگری 200 و یکی دیگه 300, داخل محصول نمایش بدم: قیمت از 100 تا 300 تومان, یعنی کمترین عدد و بیشترین عدد درج شده در فیلد.

3. و یک دکمه هم بسازم مثلا با نام خرید از ارزان ترین فروشنده, حالا وقتی یک فروشنده اون فیلد عددی رو کمتر از بقیه وارد کرده بود, لینک خرید محصول که انتقال داده میشه به سایت شخصی فروشنده, در اون دکمه خرید از ارزان ترین فروشنده قرار بگیره.

این موارد همه در سایت ترب هست.

فک کنم فهمیده باشم منظورتونو، شما میخواید از طریق پست تایپ اصلی سایت یک محصول ایجاد کنید و از طریق پست تایپ پروداکت، فروشنده های اون محصول رو زیر اون نوشته قرار بدید.

اگر منظورتون همین بوده باشه که تمام این موارد از طریق کدنویسی امکان پذیرن. 

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، محسن عواطفی گفته است :

فک کنم فهمیده باشم منظورتونو، شما میخواید از طریق پست تایپ اصلی سایت یک محصول ایجاد کنید و از طریق پست تایپ پروداکت، فروشنده های اون محصول رو زیر اون نوشته قرار بدید.

اگر منظورتون همین بوده باشه که تمام این موارد از طریق کدنویسی امکان پذیرن. 

بله درسته

شما میتونید انجام بدید ؟ و هزینش رو بفرمایید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، am-in گفته است :

بله درسته

شما میتونید انجام بدید ؟ و هزینش رو بفرمایید

لطفا خصوصی پیام بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...