رفتن به مطلب

مشکل در فایل wp-db.php

پست های پیشنهاد شده

سلام دیباگ سایت رو فعال کردم این ارور را مشاهده میکنم کسی میدونه باید چیکار کنم؟:(

Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: Access denied for user '***'@'localhost' to database '***' in /home/***/public_html/wp-includes/wp-db.php:1084 Stack trace: #0 /home/***/public_html/wp-includes/wp-db.php(1084): mysqli_select_db() #1 /home/***/public_html/wp-includes/wp-db.php(1736): wpdb->select() #2 /home/***/public_html/wp-includes/wp-db.php(632): wpdb->db_connect() #3 /home/***/public_html/wp-includes/load.php(558): wpdb->__construct() #4 /home/***/public_html/wp-settings.php(124): require_wp_db() #5 /home/***/public_html/wp-config.php(96): require_once('/home/***/...') #6 /home/***/public_html/wp-load.php(50): require_once('/home/***/...') #7 /home/***/public_html/wp-blog-header.php(13): require_once('/home/***/...') #8 /home/***/public_html/index.php(17): require('/home/***/...') #9 {main} thrown in /home/***/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1084

یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است.

دربارهٔ عیب‌یابی در وردپرس بیشتر بدانید

لینک به ارسال

سلام

مشکل از سمت وردپرس نیست مگر اینکه تغییراتی اعمال کرده باشید

مراحل عیب یابی رو به ترتیب انجام بدید به احتمال زیاد مشکل حل میشه

1. غیرفعال کردن افزونه ها
  2. استفاده از قالب پیشفرض
  3. تغییر نسخه php
  4. و ...
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...