رفتن به مطلب

راه اندازی مجدد سایت از قبل ایندکس شده

Hamid_92

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر
سایت قبلیمو یک شرکت طراحی و سئو کرده البته طراحیش رو همون موقعم خودم انجام دادم اونا گفتن خوب نیست یک پولی گرفتن دوباره طراحی کردن.
حالا هزینه ها بالا بود مجبور شدم خودم تولید محتوا و طراحی سایت رو یاد بگیرم الان دارم طراحی سایت رو میگذرونم با وردپرس.
سایت قبلیم بهم ریخته و باید وردپرسشو پاک کنم دوباره نصب کنم. ایندکس گوگل هم بوده و جایگاه هم داشتم توی گوگل.
حالا برای این که دوباره سایت رو طراحی کنم و راه اندازی کنم. باید با لینک های قبلی چه کار کنم ؟ لطفا راهنماییم کنید. از یک مشاور سوال کردم ایشون فقط کلمه ریدایرکت رو بهم گفتن. حالا اگر لینک های قبلی رو به صفحه اصلی ریدایرکت کنم مشکل سئو سایتم موقتا برطرف میشه؟؟؟
یا نه کار دیگری باید انجام بدم.؟ آیا داخل سرچ کنسول باید کاری انجام بدم ؟ یا داخل وردپرس؟
چکار کنم که گوگل در این مدت امتیاز منفی به سایتم نده ؟

لینک به ارسال

قالبم انفولد هستش منتها چون در حال یادگیری هستم روی لوکال هاست دارم روش کار می کنم و یاد میگیرم 
حالا انفولد یا یک قالب دیگرو روی سایت اصلیم میارم بالا منتها وردپرس قبلیم خرابه باید پاک بشه دوباره وردپرس نصب بشه

لینک به ارسال

بابت قالب انفولد که نمیتونم راهنمایی کنم، تجاریه و بحث در مورد محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست

البته پیشنهاد میکنم که اگر قالب انفولد رو از سایت های ایرانی خریدید ازش استفاده نکنید

در 11 دقیقه قبل، Hamid_92 گفته است :

منتها وردپرس قبلیم خرابه باید پاک بشه دوباره وردپرس نصب بشه

وردپرستون چه مشکلی داره ؟ چه خطایی دریافت می کنید؟

لینک به ارسال

Notice: Constant WP_DEBUG_LOG already defined in /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-config.php on line 78 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-config.php:78) in /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-maintenance-mode/includes/classes/wp-maintenance-mode.php on line 629 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-config.php:78) in /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-maintenance-mode/includes/classes/wp-maintenance-mode.php on line 630 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-config.php:78) in /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-maintenance-mode/includes/classes/wp-maintenance-mode.php on line 631

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Hamid_92 گفته است :

بعد اون شرکتی که سایت رو طراحی کرده بیشتر با کد نویسی کار کرده 
قالب سایت هم در حال حاضر وودمارت هستش 
انگار اونا اومدن وودمارت رو سفارشی سازی کردن

قالب که با تغییرش همه چی حل میشه، اگر هسته وردپرس رو هم تغییر داده باشن با یه بروزرسانی رفع میشه

لینک به ارسال

در 4 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

شما وارد پوشه افزونه ها بشید و افزونه wp-maintenance-mode رو پاک کنید احتمالا این خطا از بین بره

از داخل هاست غیرفعالش کردم
این ارور ظاهر شد :

Notice: Constant WP_DEBUG_LOG already defined in /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-config.php on line 78

wp admin رو هم که میخوام باز کنم با :

Notice: Constant WP_DEBUG_LOG already defined in /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-config.php on line 78 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-config.php:78) in /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1355 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-config.php:78) in /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1358
روبرو میشم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...