رفتن به مطلب

خواندن متای پست توسط برگه اصلی

msabarayane

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دیروز یه پست تو وب سایتم گذاشتم حالا صفحه اصلی سایت که اصلا ربطی به اون پست نداره داره توضیحات متای اون پست رو در سئو می خونه وقتی سرچ میکنی کاملا مشخصه 

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، msabarayane گفته است :

با سلام

من دیروز یه پست تو وب سایتم گذاشتم حالا صفحه اصلی سایت که اصلا ربطی به اون پست نداره داره توضیحات متای اون پست رو در سئو می خونه وقتی سرچ میکنی کاملا مشخصه 

ممنون میشم راهنماییم کنید

کمک فوری نیاز دارم محتوی رو حذف کردم اما بازم تو توضیحات متای صفحه اصلی زمان سرچ تو گوگل متای پست حذف شده میاد 

لینک به ارسال

سلام

متای توضیحات از متن داخل همون صفحه خوانده میشه

احتمالا مطالب شما در صفحه اول هم میاد و برای همین متن خلاصه اون مطلب به عنوان متای دیسکریپشن شناخته شده

بهترین کار اینه که با استفاده از افزونه یواست سئو و یا رنک مث برای صفحاتتون متای تایتل و توضیحات قرار بدید تا گوگل بصورت خودکار براتون انجام نده

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۱۱/۳ در 18:42، فرهاد-سئو گفته است :

سلام

متای توضیحات از متن داخل همون صفحه خوانده میشه

احتمالا مطالب شما در صفحه اول هم میاد و برای همین متن خلاصه اون مطلب به عنوان متای دیسکریپشن شناخته شده

بهترین کار اینه که با استفاده از افزونه یواست سئو و یا رنک مث برای صفحاتتون متای تایتل و توضیحات قرار بدید تا گوگل بصورت خودکار براتون انجام نده

ممنون از پاسخ تون 

من متای توضیحات صفحه اصلی رو دستی وارد کردم 

اما تو سرچ به جای نمایش محتوای وارد شده محتوی یکی از نوشته ها رو نشون میده !!!

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۱۱/۷ در 01:22، msabarayane گفته است :

ممنون از پاسخ تون 

من متای توضیحات صفحه اصلی رو دستی وارد کردم 

اما تو سرچ به جای نمایش محتوای وارد شده محتوی یکی از نوشته ها رو نشون میده !!!

بعد از تغییرات در تایتل و توضیحات، این تغییرات سریعا در گوگل اعمال نمیشه. باید صبر کنید تا گوگل دوباره این صفحه رو کرال کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...