رفتن به مطلب

ایندکس نشدن سایت در گوگل

amirfre23

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من سایتو تقریبا 3 یا 4 روزه باز کردم برای اینکه گوگل بیاد و لینک هارو برسی کنه و ایندکس کنه حتی سایت مپ رو هم داخل سرچ کنسول قرار دادم ولی فقط صفحه اصلی به صورت Excluded درومده و از این حالت خارچ نشده و خطای 

No: 'noindex' detected in 'robots' meta tag

اگر کسی میدونه مشکل از چیه من سرچ کردم داخل کد ها ولی کد noindex پیدا نکردم ، چه چیز هایی ممکنه این اتفاقات بیفته ممنون یمش کمک کنید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، amirfre23 گفته است :

سلام ببخشید من سایتو تقریبا 3 یا 4 روزه باز کردم برای اینکه گوگل بیاد و لینک هارو برسی کنه و ایندکس کنه حتی سایت مپ رو هم داخل سرچ کنسول قرار دادم ولی فقط صفحه اصلی به صورت Excluded درومده و از این حالت خارچ نشده و خطای 

اگر کسی میدونه مشکل از چیه من سرچ کردم داخل کد ها ولی کد noindex پیدا نکردم ، چه چیز هایی ممکنه این اتفاقات بیفته ممنون یمش کمک کنید

در مورد اینکه صفحه اصلی سایت تازه تاسیس ایندکس نمیشه اینکه سایت های قدیمی هم الان مشکل ایندکس دارن چه برسه به سایت تازه تاسیس ولی اون ارور باید بررسی بشه. لینک بفرستید.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ در 16:57، amirfre23 گفته است :

سلام

میتونه از افزونه یا تنظیمات سایتتون باشه و باید بررسی بشه

لینک سایتتون رو اینجا بفرستید تا چک بشه

داخل سورس صفحه نگاه کنید که آیا تگ نوایندکس خورده ؟

اولش داخل کدهای فانکشن و هدر قالب رو بررسی کنید

بعدش افزونه ها رو غیر فعال کنید و چک کنید ببینید باز هم تگ نوایندکس در سورس صفحه هست یا خیر

بعدش از هاست فایل htaccess رو بررسی کنید و یا تغییر نام بدهید و دوباره چک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...