رفتن به مطلب

ساب‌دامین یا دامنه جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

سایتی دارم مثلا به آدرس Domain.ir و می‌خوام سایت دیگری مثلاً به‌نام test.ir راه‌اندازی کنم.

آیا از نظر سئو دو سایت مستقل باشه بهتر هست یا اینکه یک ساب‌دامین به‌نام test.domain.ir بسازم و دامنۀ test.ir رو روی همین ساب‌دامین پارک کنم؟

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، محمدآبادی گفته است :

با سلام و احترام

سایتی دارم مثلا به آدرس Domain.ir و می‌خوام سایت دیگری مثلاً به‌نام test.ir راه‌اندازی کنم.

آیا از نظر سئو دو سایت مستقل باشه بهتر هست یا اینکه یک ساب‌دامین به‌نام test.domain.ir بسازم و دامنۀ test.ir رو روی همین ساب‌دامین پارک کنم؟

سلام وقت بخیر

اگر سایت جدیدی که میخواید بسازید مربوط به سایت اصلی میشه، به نظر من بهتره از سابدامین استفاده کنید.

لینک به ارسال

سایت جدید هم‌راستای همون سایت اصلی هست.

با توجه به اینکه برخی مقالات رو می‌خوندم که پارک دامین تأثیر منفی بر سئو داره؛ لذا مردد هستم که کدوم حالت بهتره:

• فعالیت سایت جدید در دامنه جدید
  • یا ایجاد ساب‌دامین و پارک دامنه روی ساب‌دامین به‌صورت نام مستعار (Alias)
  • یا ایجاد ساب‌دامین و پارک دامنه روی ساب‌دامین به‌صورت اشاره‌گر (Pointer)
لینک به ارسال

وقتی دامنه تغییر میکنه دیگه نیازی به ساب دامنه و ریدایرکت نیست چون مسیر رو طولانی تر میکنید

از همون اول یه سایت جدید بزنید

این از نظر فنی بود

حالا اینکه استراتژی شما برای محتوا و سایت چیه رو باید جداگانه بررسی کنید که آیا سایت نیازه یا یک دسته بندی جدید برای بلاگ

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...