رفتن به مطلب

پرسش درمورد ajax

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتهایی مثل دیوار که فول ایجکس هستند (یا PJAX) طبیعتا با کدنویسی اصولی اولیه به این کیفیت رسیدن.

به نظرتون ما هم میتونیم با یک روش سریع مثل استفاده از افزونه یا کدهای کمکی تمام سایت رو به این شکل دربیاریم ؟

لینک به ارسال

با عرض سلام، خیر دوست عزیز با ایجکس پیاده سازی نشده با زبان "الستیک سرچ" پیاده سازی شده اولین سایتی هم که تو ایران هم از الستیک سرچ استفاده کرد و یجورایی تو ایران این بچه رو به وجود آورد سایت بامیلو بود که منحل شد و امتیازشو اسنپ خرید، بعد از اون ما جزو تیمی بودیم که این بچه ی نو پارو تبدیل به پسرک سرکشی کردیم که در حال حاضر پیاده سازی شده در دیجیکالاست :)

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، r_rahide گفته است :

با عرض سلام، خیر دوست عزیز با ایجکس پیاده سازی نشده با زبان "الستیک سرچ" پیاده سازی شده اولین سایتی هم که تو ایران هم از الستیک سرچ استفاده کرد و یجورایی تو ایران این بچه رو به وجود آورد سایت بامیلو بود که منحل شد و امتیازشو اسنپ خرید، بعد از اون ما جزو تیمی بودیم که این بچه ی نو پارو تبدیل به پسرک سرکشی کردیم که در حال حاضر پیاده سازی شده در دیجیکالاست :)

سایت‌های غول خارجی مثل گوگل وبمستر هم الستیک سرچ هستند؟ 

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، b.soshiant گفته است :

سایت‌های غول خارجی مثل گوگل وبمستر هم الستیک سرچ هستند؟ 

اطلاعی درباره گوگل وبمستر ندارم اما جایی خونده بودم که گوگل از زبان c استفاده میکنه بخاطر سرعت سرسام آورش تو بازه زمانی اجرایی و مطمئنا خیلی با چیزی که ما میدونیم و میشناسیم متفاوته اصلا فکرش هم نکن که گوگل بخواد همچین کاری بکنه، این قلبه تپنده ی دنیاست که اسمش گوگل هست.

لینک به ارسال
در هم اکنون، r_rahide گفته است :

اطلاعی درباره گوگل وبمستر ندارم اما جایی خونده بودم که گوگل از زبان c استفاده میکنه بخاطر سرعت سرسام آورش تو بازه زمانی اجرایی و مطمئنا خیلی با چیزی که ما میدونیم و میشناسیم متفاوته اصلا فکرش هم نکن که گوگل بخواد همچین کاری بکنه، این قلبه تپنده ی دنیاست که اسمش گوگل هست.

یه سوال دیگه

برای پیاده سازی اولیه و ساده این روش، افزونه ای میشناسید؟ یا باید از صفر کدنویسی بشه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز افزونه چیه؟

شما پیام منو نخوندین اولین جوابی که دادم؟

میتونید اگر به این حوزه علاقه مند هستین https://www.elastic.co/ از اینجا شروع کنید و اگر هم بیشتر علاقه دارید میتونید به من خصوصی پیام بدین راهنماییتون کنم بنده سال 95 تو روسیه 6 ماه دوره دیدم تو این حوزه

لینک به ارسال
در هم اکنون، r_rahide گفته است :

دوست عزیز افزونه چیه؟

شما پیام منو نخوندین اولین جوابی که دادم؟

میتونید اگر به این حوزه علاقه مند هستین https://www.elastic.co/ از اینجا شروع کنید و اگر هم بیشتر علاقه دارید میتونید به من خصوصی پیام بدین راهنماییتون کنم بنده سال 95 تو روسیه 6 ماه دوره دیدم تو این حوزه

تشکر از این که وقت گذاشتید. مزاحمتون میشم بازم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...