رفتن به مطلب

از کار افتادن آپلود و ذخیره پیش نویس و پیش نمایش در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام من یک هفته میشه هیچ فایلی از طریق افزودن پرونده چند رسانه ای و یا از قسمت رسانه نمیتونم تصویری رو اپلود کنم فقط فایلهای زیر 60 کیلوبایت آپلود میشن... البته از لپ تاپم... از چندین مرورگر امتحان کردم کش رو پاک کردم حل نشد ولی با یک سیستم دیگه هیچ مشکلی نداره و به راحتی اپلود میشه. هچنین امروز ذخیره پیش نویس و پیش نمایش مطالب هم  تو لپ تاپم خودبخود از کار افتاد و اصلا کار نمیکنه ولی باز رو سیستم های دیگه کار میکنه و اشکالی نداره...

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن من بتونم با لپ اپم با وردپرس کار کنم چون نمیتونم با سیستم های دیگه همیشه دسترسی داشته باشم.

ویندوز هم 11 هستش

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، 1563 گفته است :

مرورگرتو پاک کن ازدوباره نصب کن ببین درست میشه!!!

سلام ممنون از پاسختون پاک و دوباره نصب کردم نشد متاسفانه... با مرورگرهای موزیلا، کروم، اوپرا هم امتحان کردم مشکل حل نشد

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amirahar گفته است :

سلام ممنون از پاسختون پاک و دوباره نصب کردم نشد متاسفانه... با مرورگرهای موزیلا، کروم، اوپرا هم امتحان کردم مشکل حل نشد

میخوای یبار کش dns رو هم پاک کن ببین درست میشه یا نه؟

درکل مشکلت خیلی عجیبه و مطمئنا مشکل از وردپرس نیست :blink:

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، 1563 گفته است :

میخوای یبار کش dns رو هم پاک کن ببین درست میشه یا نه؟

درکل مشکلت خیلی عجیبه و مطمئنا مشکل از وردپرس نیست :blink:

ممنون مرسی ازتون من کاری که گفتین هم کردم ولی بازم مشکل حل نشده واقعا خیلی عجیبه این مشکل... و بلی فکر نمیکنم مشکل از وردپرس باشه چون فقط تو لپ تاپ خودم این مشکل هستش و تو سایر سیستمها مشکلی نداره

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، amirahar گفته است :

با سلام

بالاخره با توصیه یکی از دوستان با وی پی ان روشن یکبار رفتم وردپرس و همه مشکلات حل شد الان دیگه مشکلی نداره... ممنون مرسی از دوستان

خوب خداروشکر که مشکلتون حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...