رفتن به مطلب

خطای Cannot log in to the MySQL server در Phpmyadmin لوکال هاست (لاراگون)

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت تون بخیر
کمی تغییرات در phpmyadmin لوکال هاستم ایجاد کردم بعد که خارج شدم و مجدد میخواستم وارد بشم با username ام که root بود بدون رمز عبور با خطای Cannot log in to the MySQL serve مواجه شدم. نرم افزاری که ازش برای ورود به لوکال هاست استفاده می کنم laragon بود و به انگلیسی که Cannot log in to the MySQL server laragon رو سرچ کردم وارد انجمن لاراگون شدم که یک ادمین به این صورت توی اون صفحه راهنمایی کرده بود
سوال کننده : 

I have upgraded the laragon server to the latest version along with mysql 8.0.13 version .When I try to access the database i get the error message .

mysqli_real_connect(): The server requested authentication method unknown to the client [caching_sha2_password]!

mysqli_real_connect(): The server requested authentication method unknown to the client [caching_sha2_password]
mysqli_real_connect(): (HY000/2054): The server requested authentication method unknown to the client

سوال کننده با این خطاها روبرو شده بود
پاسخ ادمین سایت لاراگون :
You may need to change to MySQL 5.7.

نوشته بود اس کیو ال 5.7 رو نصب کن روی لاراگون
در حال حاضر رو لارگون من از قسمت Show hidden icon ویندوز که روی ایکون laragon کلیک راست می کنم از منوی tools بخش quick add و دکمه configuration رو که می زنم یک فایل txt اگر اشتباه نکنم باز میشه و داخل فروم لاراگون گفته که اینو نصب کن در یک قسمت که اسمش و ورژن Phpmyadmin اش phpMyAdmin-4.8.5-english هست در صورتی که الان به اون کاربر گفته شده که اس کیو ال 5.7 رو نصب کن تا بتونی وارد اس کیو ال بشی.
این مشکل رو چطوری می تونم حل کنم؟

https://forum.laragon.org/topic/1244/cannot-log-in-to-the-mysql-server/3  لینک فرومی که گفته تغییر بده اس کیو الت رو

https://www.kreaweb.be/laragon-add-phpmyadmin/     اینم اون لینکی بهتون گفتم که لاراگون میاد ادمینش میگه از قسمت configuration پی اچ پی رو دانلود و نصب کنیم تا بیاد برامون
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...