رفتن به مطلب

انجام پروژه طراحی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من طراح سایت، متخصص سئو و کارشناس تولید محتوا هستم و در این زمینه 10 سال سابقه کاری دارم.

اگر در هر زمینه ای نیاز به مشاوره و یا طراحی سایت داشتین خوشحال می شم کمکتون کنم

ویرایش شده توسط nillshid
لینک به ارسال

سلام 

افزونه هم طراحی می کنید؟ دنبال کسی هستم که افزونه وردپرسی طراحی کنه.

میخوام افزونه تگ گذاری حرفه ای کاربران و محتوا با هدف ارسال پوش نوتیفیکیشن طراحی بشه که برای افراد مبتدی قابل استفاده باشه و بتونن با این افزونه مخاطبین یا پست ها رو تگ گذاری تا براین اساس مخاطبین در پنل ارسال پوش نوتیف پوشه دسته بندی شوند. 

هدف از اینکار، به عنوان مثال ارسال پوش نوتیف برای کاربرانی است که در طی یک ماهه گذشته به این صفحه مراجعه نکرده اند. یا ارسال نوتیف هایی با موضوع خاص برای کسانی که یک تگ خاص را انتخاب کردند یا ارسال نوتیف برای کسانی که الان خرید کردند و ....

اگر چنین افزونه ای رو میتونید بنویسید، بفرمایید.

ویرایش شده توسط marvian
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

طراحی یک قالب اختصاصی رو میخواستم انجام بدید هزینش رو میخواستم بپرسم

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ در 08:40، nillshid گفته است :

سلام به همه دوستان

من طراح سایت، متخصص سئو و کارشناس تولید محتوا هستم و در این زمینه 10 سال سابقه کاری دارم.

اگر در هر زمینه ای نیاز به مشاوره و یا طراحی سایت داشتین خوشحال می شم کمکتون کنم

سلام. یه فایل xd دارم میخوما به  بوتسترپ تبدیل بشه!

576px  With Menu.png

1200px.png

ویرایش شده توسط m.yari
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...