رفتن به مطلب

مشکل فایل کانفیگ

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام برای تست وردپرس و ووکامرس سایت رو روی کامپیوتر بالا بیارمش 

که نرم افزار xamp رو نصب کردم و تمام مراحل رو طبق مستندات پیش رفتم

دیتابیس رو ساختم یوزر رو روش ست کردم 

و توی کانفیگ نوشتم  توی مرحله ای گفته بود  

نقل قول

فایل wp-config-sample را به wp-config تغییر نام دهید.

من این کار رو انجام دادم و با این خطا مواجه شدم

Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: Table 'wp-demo.wp_options' doesn't exist in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\wp-db.php:2056 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\wp-db.php(2056): mysqli_query(Object(mysqli), 'SELECT option_n...') #1 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\wp-db.php(1945): wpdb->_do_query('SELECT option_n...') #2 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\wp-db.php(2695): wpdb->query('SELECT option_n...') #3 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\option.php(284): wpdb->get_results('SELECT option_n...') #4 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\functions.php(1730): wp_load_alloptions() #5 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\load.php(752): is_blog_installed() #6 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-settings.php(159): wp_not_installed() #7 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-config.php(96): require_once('C:\\xampp\\htdocs...') #8 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-load.php(50): require_once('C:\\xampp\\htdocs...') #9 C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-blog-header.php(13): require_once('C:\\xampp\\htdocs...') #10 C:\xampp\htdocs\wordpress\index.php(17): require('C:\\xampp\\htdocs...') #11 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\wp-db.php on line 2056

بعد که دوباره sample رو اضافه کردم 

با این مراحل مواجه شدم

1 - 1_jm0z.jpg

2-2_04qn.jpg

3-3_d4ew.jpg

وقتی هم بعد از گذروندن مرحله اول کانفیگ رو رینیم میکنم با خطای 

"Sorry, I need a wp-config-sample.php file to work from. Please re-upload this file from your WordPress installation." 

مواجه میشم

خواهش میکنم راهنمایی کنید من واقعا نیاز دارم بتونم وردپرس رو نصب کنم

لینک به ارسال

سلام

نیازی به ویرایش فایل wp-config-sample نیست، خود وردپرس تو بخش نصب فایل wp-config.php رو ایجاد میکنه

در بخش اطلاعات دیتابیس که عکسش رو گذاشتید میتونید نام کاربری رو wp-admin قرار دادید در نرم افزار xampp میتونید از کلمه root استفاده کنید

مجددا فایل های وردپرس رو بریزید و مراحل نصب رو دنبال کنید

پ،ن نسخه 7.4 زمپ رو دانلود کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...