رفتن به مطلب

رفع ارور بلاک با robots.txt برای برگه سبد خرید

zoh sij

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان برگه سبد خرید من noidndex شده است و بعد از درخواست ایندکس مجدد ارور robots.txt را میگیرد در صورتی که من در افزونه یواست سئو این برگه را قابل مشاهده برای موتورهای جستجو قرار داده ام لطفا راهنمایی بفرمایید. فقط برای سه url این منشکل را دارم و بقیه ایندکس شده است

لینک به ارسال

چرا باید سبد خرید ایندکس بشه ؟:blink:

صفحات در گوگل باید ایندکس بشن که محتوای مفیدی برای کاربر ارئه بده

سبد خرید مشتری که هر لحظه تغییر یکنه نیازی به ایندکس شدن نداره و باید هم دسترسیش بسته باشه

لینک به ارسال

اها درسته حق با شماست من اصلا حواسم به این موضوع نبود فقط این اتفاق برای دو تا از صفحات دیگه هم افتاده که یکیش حساب کاربری هست که خب هیچی و یکی از دسته بندی محصولاتم که خب اونو چکار کنم ؟

لینک به ارسال

اون دسته بندی رو چک کنید ببینید براش دستور نو ایندکس با پلاگین های سئو زدید ؟

اون سفحه صدسته رو باز کنید و از داخل سورس صفحه ببینید اصلا تگ نو ایندکس خورده یا نه 

اگه از پلاگین یواست سئو استفاده میکنید میتونید برای هر صفحه مشخص کنید که ایندکس بشه یا نه

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، zoh sij گفته است :

بله از این افزونه استفاده میکنم و چک کردم این صفحه رو نو ایندکس نبود و قابل نمایش برای موتورهای جستجو بود 

داخل سورس صفحه اون دسته تگ نو ایندکس خورده ؟

لینک به ارسال

:mellow:

خب پس الان دنبال چی هستید ؟

تگ نو ایندکس نخوره یعنی برای موتور های جستجو قابل خوانا و ثبت در دیتابیسشون هست

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...