رفتن به مطلب

پرداخت و پر کردن فرم در گرویتی فرم

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواهم در سایتی ثبت نام آزمونی انجام شود، شبیه آزمون کنکور، داوطلب اول کد ملی خود را وارد کند و سریالی رو خریداری کند، سپس با ثبت نام خودش در فرمی که ارائه میشود سریال پرداختش رو وارد کند و بتواند فرم ساخته شده ای رو پر کند و ثبت نام انجام شود. پس از آزمون بتواند با ورود به بخش کاربری خود نتیجه رو مشاهده کند.

گرویتی فرم رو تهیه کردم و به حساب زرین پال هم متصل نمودم. لطفا راهنمایی کنید چطور اول پرداخت انجام شود و سپس به فرم برود، در نهایت چطور نتیجه در سایت اعلام شود تا کاربر ثبت نامی بتواند ببیند آن را. 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، nastarant65 گفته است :

سلام

میخواهم در سایتی ثبت نام آزمونی انجام شود، شبیه آزمون کنکور، داوطلب اول کد ملی خود را وارد کند و سریالی رو خریداری کند، سپس با ثبت نام خودش در فرمی که ارائه میشود سریال پرداختش رو وارد کند و بتواند فرم ساخته شده ای رو پر کند و ثبت نام انجام شود. پس از آزمون بتواند با ورود به بخش کاربری خود نتیجه رو مشاهده کند.

گرویتی فرم رو تهیه کردم و به حساب زرین پال هم متصل نمودم. لطفا راهنمایی کنید چطور اول پرداخت انجام شود و سپس به فرم برود، در نهایت چطور نتیجه در سایت اعلام شود تا کاربر ثبت نامی بتواند ببیند آن را. 

سلام

افزونه آزمون گراویتی فرم رو جستجو کنید ببینید براتون مناسب هست یا خیر.

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، nastarant65 گفته است :

سلام

سلام وقت شما بخیر

این کارو خیلی راحت می تونید با استفاده از کدنویسی انجام بدین

اگر به php تسلط دارید بفرمایید راهنماییتون کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...