رفتن به مطلب

مشکل سئوی سایت من

smohaddesi

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در سایتم دارم از قالب دیجی لند استفاده می کنم و با وجود اینکه افزون های سئوی یوایت و کش راکت رو به درستی نصب و تنظیم کردم اصلا ورودی گوگل ندارم

خیلی مدت هم داره از سایتم میگذره و نمی دونم باید چیکار کنم واقعا

همه این افزونه ها رو هم به صورت پریمیوم خریداری کردم

و اکثر قوانین سئو رو هم در محصولاتم دارم رعایت می کنم ولی بی فایده است

نهایت روزی یک ورودی دارم و این خیلی بده

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، smohaddesi گفته است :

فقط این بین یه یک ماه تا دو ماهی سایت خوابید

منظورتان این است که سایت کلا بسته بود. از روی نت برداشته شده؟ یا شما کاری انجام نمیدادید و سایت روی نت بوده؟

اگر دامنه تان مدتی کار نمیکرده مشکل صد در صد از همین است.

در هر صورت بنظر بنده ، باید با محتوای خیلی خوب و سئوی بالا دوباره کم کم به گوگل بفهمانید که سایتتان واقعی است و از سایت های الکی که چند ماه زده می شوند و حذف می شوند نیست .

این پروسه هم مدتی طول میکشه باید صبور باشید.

حالا ببینید نظر دوستان دیگر چیست.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، zarcod گفته است :

منظورتان این است که سایت کلا بسته بود. از روی نت برداشته شده؟ یا شما کاری انجام نمیدادید و سایت روی نت بوده؟

اگر دامنه تان مدتی کار نمیکرده مشکل صد در صد از همین است.

در هر صورت بنظر بنده ، باید با محتوای خیلی خوب و سئوی بالا دوباره کم کم به گوگل بفهمانید که سایتتان واقعی است و از سایت های الکی که چند ماه زده می شوند و حذف می شوند نیست .

این پروسه هم مدتی طول میکشه باید صبور باشید.

حالا ببینید نظر دوستان دیگر چیست.

بله یه مدتی کلا هاست نداشته

الان حدود 6 ماه بیشتر هست داره کار می کنه ولی بی فایده است

امکانش هست سایت رو یه بررسی بفرمایید

digi-city.ir

لینک به ارسال

باید هر روز داخلش فعالیت داشته باشید و محتوای جالب تولید کنید و صبر کنید تا الگوریتم های گوگل شما رو رصد کنند و دوباره به دامین شما اعتماد کنند .

الان به نوعی از طریق گوگل پنالتی شدید 

البته اینها نظر بنده هست باز ببینید دوستان با تجربه تر نظرشان چیست.

لینک به ارسال

سلام

حوزه ای که شما فعالیت میکنید یکی از پر رقابت ترین حوزه های کسب و کار ایران هستش و اگر ماهیانه حداقل 10 م برای سایت هزینه نکنید اصلا به فکر فروش نباشید

رقبای شما در کمترین حالت 5 هزار صفحه برای سایتشون ساختن و کلی کیورد بالا هستن

شما روی سایتتون 200 صفحه ایندکس شده دارید که اکثر صفحات بایگانی و تگ هستن

برای اینکه بتونید ورودی بگیرید باید محتوای کارپسند و ترند روز بنویسید و از اون صفحات که ورودی گرفتید به صفحات محصول لینک داخلی بدید و بعد برای اون صفحات محصولتون هزینه آف پیج کنید که هزینه ی سنگینی هم هست

پیشنهاد میکنم که محصولاتتون رو داخل سایت ایمالز و ترب ثبت کنید تا بتونید بفروسید

در ضمن روی لوکال سئو هم میتونید کار کنید یعنی فروش موبایل در مشهد

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، فرهاد-سئو گفته است :

سلام

حوزه ای که شما فعالیت میکنید یکی از پر رقابت ترین حوزه های کسب و کار ایران هستش و اگر ماهیانه حداقل 10 م برای سایت هزینه نکنید اصلا به فکر فروش نباشید

رقبای شما در کمترین حالت 5 هزار صفحه برای سایتشون ساختن و کلی کیورد بالا هستن

شما روی سایتتون 200 صفحه ایندکس شده دارید که اکثر صفحات بایگانی و تگ هستن

برای اینکه بتونید ورودی بگیرید باید محتوای کارپسند و ترند روز بنویسید و از اون صفحات که ورودی گرفتید به صفحات محصول لینک داخلی بدید و بعد برای اون صفحات محصولتون هزینه آف پیج کنید که هزینه ی سنگینی هم هست

پیشنهاد میکنم که محصولاتتون رو داخل سایت ایمالز و ترب ثبت کنید تا بتونید بفروسید

در ضمن روی لوکال سئو هم میتونید کار کنید یعنی فروش موبایل در مشهد

ممنون از لطف و پاسخگویی شما

واقعش با این حرفایی که گفتید نا امید شدم

چون من اصلا بودجه ای برای هزینه کردن ندارم

و می خواستم خودم سایت رو بروز نگه دارم تا بالاخره به فروش برسم

به قول شما همین طوره

شما پیشنهاد دیگه ای هم دارید؟

لینک به ارسال

چرا نا امید ؟

مگه با وجود این همه فروشگاه زنجیره ای و هایپر مارکت ها  و ...  مغازه های کوچک و خرده فروشی محلی هنوز نمیفروشن ؟

دیجی کالا سالهاست که وجود داره و میفروشه و در طی این چند سال کلی رقیب هم وارد میدان شدن و موفق هم شدن و هیچ تاثیر منفی هم روی همدیگه نداشتن چون سعی کردن بازار هدفشون رو جدا کنن

حتما نیاز نیست گوشی بفروشید

شما میتونید قطعات بفروشید و یا تعمیرات و یا اکسسوری 

بعد وقتی مشتری از این طریق وارد سایت شد میتونید بازاریابی کنید و همونجا گوشی هم بفروشید

حوزه رو کوچک تر کنید تا بتونید به درآمد برسید مثلا یه مدت روی قاب نوکیا در مشهد ففعالیت کنید بعد یه مدت روی هندزفری و بعد گلس و بعد طرح فانتزی و چاپ روی قاب و...

سعی کنید ترافیک به سمت سایتتون بیارید تا مشتری پیدا کنید

مثل بازارگرمی وانتی ها سر هر چهار راه :D کلی داد و بیداد میکنن و مردم جمع میشن یا نگاهشون به اون سمت می افته بعد از اون میون شاید چند نفری بیان و خرید کنن بواطه متوجه شدن حضور اون محصولات

شما هم با ایجاد ترافیک در سایت میتونید مشتری جذب کنید

صفحات آموزشی و بلاگی بزنید و بعد در میانش محصولات تون رو تبلغ کنید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، فرهاد-سئو گفته است :

چرا نا امید ؟

مگه با وجود این همه فروشگاه زنجیره ای و هایپر مارکت ها  و ...  مغازه های کوچک و خرده فروشی محلی هنوز نمیفروشن ؟

دیجی کالا سالهاست که وجود داره و میفروشه و در طی این چند سال کلی رقیب هم وارد میدان شدن و موفق هم شدن و هیچ تاثیر منفی هم روی همدیگه نداشتن چون سعی کردن بازار هدفشون رو جدا کنن

حتما نیاز نیست گوشی بفروشید

شما میتونید قطعات بفروشید و یا تعمیرات و یا اکسسوری 

بعد وقتی مشتری از این طریق وارد سایت شد میتونید بازاریابی کنید و همونجا گوشی هم بفروشید

حوزه رو کوچک تر کنید تا بتونید به درآمد برسید مثلا یه مدت روی قاب نوکیا در مشهد ففعالیت کنید بعد یه مدت روی هندزفری و بعد گلس و بعد طرح فانتزی و چاپ روی قاب و...

سعی کنید ترافیک به سمت سایتتون بیارید تا مشتری پیدا کنید

مثل بازارگرمی وانتی ها سر هر چهار راه :D کلی داد و بیداد میکنن و مردم جمع میشن یا نگاهشون به اون سمت می افته بعد از اون میون شاید چند نفری بیان و خرید کنن بواطه متوجه شدن حضور اون محصولات

شما هم با ایجاد ترافیک در سایت میتونید مشتری جذب کنید

صفحات آموزشی و بلاگی بزنید و بعد در میانش محصولات تون رو تبلغ کنید

ممنونم از پاسخگویی تون 

متاسفانه من نمی تونم جز موبایل چیز دیگه ای بفروشم

مشکل همینه

لینک به ارسال

منم سایت فروش موبایل دارم دقیقا مانند خودت

رقیبای ما زیاد و قوی هستن.

به نظرم در اینستا تبلیغ کن و پیج قوی بساز بعدش سایت رقیب چک کن ببین کدام حوزه سرمایه گذاری کم کردند شما سرمایه گذاری کن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...