رفتن به مطلب

حرف آزاد...

montazer

پست های پیشنهاد شده

سلام ..

سعید درساتو خوندی ؟! :P

داداش رضا از تو چه پنهون نه ، يعني اونجوري كه ميبايست درست و حسابي بخونم نه .. اول سال بهم گفتي ول كنم بشينم پاي درس‌ها ، ولي تو كلم فرو نرفت و از تجربت استفاده نكردم :( حالا هم مطمئنم كه تنها پشيمونيش واسم خواهد موند .. :( باور كن تو اين لحظه دارم ميزنم تو سرم كه چرا آدم نبودم و به حرف تو و خيلي از كسايه ديگه گوش نكردم و مثل بچه‌ي آدم ننشستم پاي درسام ، :( حالا هم كه ديگه پشيموني فايده نداره و بايد ببينم كه چه گلي به سرم ميزنم .. :( ( خودم كردم كه ... )

ولي در كل ميگذرد ، خدارو شكر كه تنم سالمه و هر چي اون بخواد .. ان‌شاالله كه موفق ميشم ..

لینک به ارسال

البته این حرفا اینجا جاش نیست اما داش سعید این وضع من

از ریضیات فقط گسسته اش مونده + آمار

عمومی هم فقط زبان 3 خو.ندم

الان بهترین وقته چون هر چی بخونی حتی اگه توی حافظه کوتاه مدت باشه بازم تاثیر خودشو روی کنکور میذاره

الان اگه یه ساعت مفید بخونی مثل این میمونه که سه ماه قبل یه درس رو سه بار خونده باشی

سعید تو رو خدا بخون

این دومین کنکور منه با اختلاف سه سال از کنکور اولم

سعید میکشمت یه 50 روز اینترنت نیا مگه چی میشه؟

سعید ...

بچه ها شما یه چیزی بگید

لینک به ارسال

الان بهترین وقته چون هر چی بخونی حتی اگه توی حافظه کوتاه مدت باشه بازم تاثیر خودشو روی کنکور میذاره

الان اگه یه ساعت مفید بخونی مثل این میمونه که سه ماه قبل یه درس رو سه بار خونده باشی

سعید تو رو خدا بخون

سعید ...

بچه ها شما یه چیزی بگید

بهترین جمله ای که به ذهن من می رسه :

عادت کنیم،که عادت نکنیم.

لینک به ارسال

خیلی نمیخوایم در مورد انجمن اصلی اینجا صحبت کنیم. بیشتر میخوام عمل کنیم و مشکلات کاربران وردپرس رو حل کنیم.

دستتون درد نکنه ، کل وردپرس فارسی همین چند نفر رو داره ...! خوبه که طی مدت زمان عضو بگیرید و به کمک خودتون بیاردشون !

لینک به ارسال

سعید جان من تجربم میگه اگه از الانم شروع کنی به خوندن میتونی خیلی رتبه خوبی بیاری... خودم یک ماه مونده بود به کنکور شروع کردم به خوندن و رتبه 1806 گرفتم!!(البته هیچ جا کلاس هم نرفتم!!) که از بد شانسی/خوش شانسی روزز قبل کنکور رفتم دانشگاه هارو ویرایش کنم که زدم کل دانشگاه هارو بجز دانشگاه تهران رو حذف کردم و دیگه نتونستم ویرایش کنم!! الان هم توی دانشگاه ازاد هستم!!اونم بدون کنکور رفتم :D

ولی الان هم روزی دو سه ساعت بخونی و یک کتاب تست بخری و تست هاشو هم بخونی(توجه کن نگفتم بزنی گفتم بخونی) میتونی رتبه خیلی خیلی خوبی بیاری...اینو بهت بگم که از تعداد اون بچه هایی که میان کنکور میدن نترس چرا که تنها بینشون 10000 نفرشون میخونن(البته خیلی دست بالا گفتما!! :D)

لینک به ارسال

سعید تو رو خدا بخون

سعید ...

بچه ها شما یه چیزی بگید

چشم داداش رضا ، میخونم ، الان دوستان هم میبینن که خیلی کم میام ، هر وقت هم میام یا از کافی نت هستش یا با موبایل ، چون اصلا PC ندارم . دارم میخونم . تا چند هفته دیگه هم که فکر کنم اصلا نتونم بیام تا بعد کنکور ،، ولی انشاالله بعد کنکور میشم پایه ثابته اینجا ..

بهترین جمله ای که به ذهن من می رسه :

عادت کنیم،که عادت نکنیم.

ممنون دوست عزیز ..

D:

این هم یه چیزی هست دیگه ;) ، چاکره آقا مصطفی گل هم هستم :wub:

سعید جان من تجربم میگه اگه از الانم شروع کنی به خوندن میتونی خیلی رتبه خوبی بیاری... خودم یک ماه مونده بود به کنکور شروع کردم به خوندن و رتبه 1806 گرفتم!!(البته هیچ جا کلاس هم نرفتم!!) که از بد شانسی/خوش شانسی روزز قبل کنکور رفتم دانشگاه هارو ویرایش کنم که زدم کل دانشگاه هارو بجز دانشگاه تهران رو حذف کردم و دیگه نتونستم ویرایش کنم!! الان هم توی دانشگاه ازاد هستم!!اونم بدون کنکور رفتم :D

ولی الان هم روزی دو سه ساعت بخونی و یک کتاب تست بخری و تست هاشو هم بخونی(توجه کن نگفتم بزنی گفتم بخونی) میتونی رتبه خیلی خیلی خوبی بیاری...اینو بهت بگم که از تعداد اون بچه هایی که میان کنکور میدن نترس چرا که تنها بینشون 10000 نفرشون میخونن(البته خیلی دست بالا گفتما!! :D)

ممنون مرتضی جان ، امیدوارم ، مرسی از تجربت و حتما عمل میکنم و اینکار رو انجام میدم ..

فقط میگم ، هر چی خدا بخواهد :) ،، با امید موفقیت همه تو همه مراحل زندگی :wub:

لینک به ارسال

من یک نظر بدم!

درس نخون برو خدمت خیال خودت رو راحت کن. بعد از خدمت بشین با خیال راحت درس بخون یا اگر نخواستی برو خارج درس بخون!

الان نری خدمت بعدها زمانش بیشتر میشه و ترس از خدمت بیشتر.....

لینک به ارسال

من یک نظر بدم!

درس نخون برو خدمت خیال خودت رو راحت کن. بعد از خدمت بشین با خیال راحت درس بخون یا اگر نخواستی برو خارج درس بخون!

الان نری خدمت بعدها زمانش بیشتر میشه و ترس از خدمت بیشتر.....

صاحب نظری آقا مرتضی :)

اِ :D آقا مرتضی شما دیگه چرا ، جوونه مردم رو منحرف میکنی ;)

ایده ی جالبیه ، ولی مرتضی جان اگه درس هم نخوام بخونم باز هم هنوز نمیتونم برم خدمت سربازی و مشمول نیستم و برای خدمت هم باید 1 سال دیگه صبر کنم .. :D;)

لینک به ارسال

خوبه دیگه 1 سال به زندگیت میرسی بعد میری خدمت ;)

ولی در کل ، من برای کنکور 1 ماه درس خودم و قبول شدم.... درس بخون :)

لینک به ارسال

ولی سعید جان مرتضی بد نگفت! الان استاد من داره میره سربازی!!!البته من مشکلی ندارم چون همه درسشو فولم اما از اینکه نمره مفت بگیرم توی درسی که فلم حال نمیکنم!!!!

سعید استاد شدی نری سر بازیا!!

لینک به ارسال

مرتضی جان سه سوال:

اول اینکه : اهل کجایی؟!!(البته به جز ایران !!)

دوم اینکه: چند سالته؟!

سوم : رشتت چیه؟!

خیلی کنجکاوم!

در مورد خودمم بگم:

اول اینکه: اهل ایران - مازندران - آمل

دوم اینکه: 18 سالم تمام شده الان توی 19 هستم!

سوم اینکه: رشتم عمرانه

سعید تو هم به سوال سومی پاسخ بده!!!!!!!

لینک به ارسال

هم استانی هستیم. رشته ام کامپیوتر نبود.خیلی وقته درسم تموم شده(6سال) هنوز 30 نشدم!

لینک به ارسال

تا ببينم كه خدا چي ميخواد ، ولي 100% درس واجب‌تره ..

من رشتم رياضي هستش مرتضي جان .. B)

لینک به ارسال

سلام

به نظر من اول باید به درس فکر کنی بعدش خدمت چون اگر کسی رفت خدمت دیگه نمیتونه درس بخونه . من خودم الان دانشجوی رشته حقوق هستم و ان شاالله قرار 6 ترمه تمام کنم که بشه دو ترم دیگه تازه بعدشم تا دکتری نگیرم سربازی نمیرم هرچند اگر کسی دکتری داشته باشه سربازی یوخ .

به نظرم درستا بخون .

-----------------------------------------------------------

پاسخگویی به سوالات حقوقی شما

http://www.lawgostar.com

لینک به ارسال

درسته دوست عزيز .. توي اين مورد شكي نيست ..

حتما درس رو ادامه خواهم داد ، اينجا دوستان شوخي ميكنند ;) كي ميره خدمت شريف سربازي :P

لینک به ارسال

تا ببينم كه خدا چي ميخواد ، ولي 100% درس واجب‌تره ..

من دوستام اونایی که رفتن سربازی بعد از دیپلم تا کاردانی بیشتر ادامه ندادن

ولی من. هنوز نرفتم. الانم کارشناسی. دارم واسه ارشد میخونم :)

لینک به ارسال

درسته پارسا جان ، بعد از سربازي دوباره درس خوندن خيلي سخت ميشه ..

ما كه فكر كنم كارداني نداريم و مستقيم كارشناسي ميگيريم ، ولي در كل من هم مثل شما درس رو ادامه خواهم داد :) و بعد درس چيزاي ديگه ..

لینک به ارسال

سعید؟!

یه امتحانی بکن اگه کنکور رو بد دادی ، میفرستمت سربازی خودم :P

بچه ها اذیتش نکنین دیگه ، بذارین درسشو بخونه!

سعید جان ، توی ولایت ما به دیپلم جماعت دختر نمیدن حالا میخواد 40 سال هم سربازی کرده باشه ، گفته باشم!

لینک به ارسال

سعید؟!

یه امتحانی بکن اگه کنکور رو بد دادی ، میفرستمت سربازی خودم :P

اوه اوه پس حسابي درس ميخونم كه نَرَم خدمت :D

بچه ها اذیتش نکنین دیگه ، بذارین درسشو بخونه!

سعید جان ، توی ولایت ما به دیپلم جماعت دختر نمیدن حالا میخواد 40 سال هم سربازی کرده باشه ، گفته باشم!

نه اينكه اينجا فعلا كوچيكتر از بقيه‌ام ، دوستان شوخي ميكنن :P اشكال نداره ;)

به نكته‌ي خوبي اشاره كردي :D ولي فعلا كي ميخواد با ديپلم بره دختر بگيره ، ان‌شاالله با كارشناسي ارشد ميرم سراغ اين كارا ;) 100% هدف همينه :D;)

لینک به ارسال

بنده هم خیلی خوشحالم که انجمنی که بشه توش نفس کشید افتتاح شده و دیگه ترس از قوانین سفت و سخت و خشم مدیران نداریم مدیران این انجمن ظاهرا خیلی خودمونی تر و عادل تر اند انشاءالله که بتونیم نیاز هامون رو تو انجمن پیدا کنیم

لینک به ارسال
هم استانی هستیم. رشته ام کامپیوتر نبود.خیلی وقته درسم تموم شده(6سال) هنوز 30 نشدم!

خوشبختم داداش،رشتت کامپیوتر بود یا نبود؟!! خوبه که درست رو تمام کردی،ما هم خیلی کار داریم تا برسیم به شما!(از همه نظر) :wub:

پسر تو رشتت ریاضی هستو نمیری توی درس و کتابت؟پاشو برو بدو تا نیومدم تنبیهت کنم :D

نه اينكه اينجا فعلا كوچيكتر از بقيه‌ام ، دوستان شوخي ميكنن :P اشكال نداره ;)

داداش منو تو کوچیکترین هاییم!!!غصه نخور! ;)

لینک به ارسال

نه کامپیوتر نخوندم. ولی رشته دبیرستان ریاضی بودم. :)

لینک به ارسال
نه کامپیوتر نخوندم. ولی رشته دبیرستان ریاضی بودم. :)

اونوقت رشته دانشگاهیت چی؟! ;)

داداش ناراحات که نمیشی از این فضولی هایی که میکنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...