رفتن به مطلب

چگونگی طراحی سایت چند بخشی توسط وردپرس ؟

پست های پیشنهاد شده

باسلام و وقت بخیر

بنده میخوام یه سایتی رو با وردپرس راه اندازی کنم که نیاز به پنلی دهی در سه سطح متفاوت  نیاز دارم.

برای مثال سایتی برای اداره ورزش و جوانان  :

• یک نقش به عنوان مدیر عامل که یوزر هایی که ادمین کل هستند رو با این نقش تعریف کنیم که به کل سایت دسترسی داشته باشند.
  • یک سطح برای کار مندان پنل اینا در همین سایت مجزا باشه و و قتی لاگین می کنند ، هر کارمند ، تیم های مربوط به خودش رو ببینه ( یک صفحه پروفایل داشته باشند که با وارد شدن ، تیم هاشون و و پیامهایی که یکی از تیم بهشون فرستاده و یا مدیر به این رده میانی فرستاده رو ببینند.
  • و یک سطح نیز اینکه ، مخصوص تیم ها باشه تا با لاگین کردن ، ببینن ، مسئول مربوطه شون چه امتیازی بهشون داده و یا چه راهکارهایی درج شده است و یک صفحه پروفایل داشته باشند و بتونند به مافوق خود پیامی ارسال نمایند.

خلاصه این موضوع > بالاترین رده >> مدیر کل که نظارت برا همه ، و رده دوم : کارمندان و رده سوم ( تیم ها ) داشته باشه . بطور کلی سایت از سه بخش سلسله مراتبی تشکل شود )

و یه مواردی دیگری که حالا الان زیاد هم مهم نیست ، به درگاه پنل پیامکی متصل کردم سایت رو ، هروقت پیامی یا موردی بود ، به فرد مرتبط SMS ارسال شود که مثلا مربی شما این پیام رو به شما ارسال کرد ( یا بالاعکس )

پرونده هر شخص ( نوع پیشرفت و اطلاعات عمومی و بیوگرافی و ... ) در پنل مربوط به کاربر نمایش داده شود ، و امکان ویرایش/ افزودن برای رده میانی ( کارمندان ( یا مربی مربوطه)  امکان پذیر باشد.

ممنون میشم بفرمایید چگ.نه میکتوانم چنین چیزی را پیاده سازی کنم ؟ 

خیلی ممنون

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام. آقا سعید عزیز این موارد با یک راهنمایی فکر نمی کنم درست بشن

این مورد باید کامل آنالیز بشه و بعد بر اساس نیازها افزونه های لازم مشخص بشن

و همچنین افزونه هایی که انتخاب میشن باید با هم سازگاری داشته باشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...