رفتن به مطلب

لینک سازی بعد از تغییر دامنه سایت

site

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

میخواستم دامنه سایتم رو از A به B تغییر بدم و یک سوالی داشتم

برای مثال در سایت هایی مثل ویرگول ، مدیوم ، blog.ir و ... ، صفحات و بلاگ هایی ساخته بودم که برای دامنه A لینک سازی انجام داده ام (به همه این وبلاگ ها و ... دسترسی دارم خودم)

حالا که تغییر دامنه و برندینگ انجام شده ، آیا میتونم تو این صفحات و وبلاگ ها ، برای دامنه B لینک سازی کنم یا اینکه برای همیشه باید قید ویرگول ، مدیوم و ... رو برای دامنه B بزنم؟

لینک به ارسال

باعرض سلام

طبیعتا وقتی شما بخواهید دامنتون رو از A به B تغییر بدید، این کارو با ریدایرکت 301 انجام می دید برای همین ارزش و اعتبار دامنتون به دامنه ی جدید منتقل میشه برای همین نگران اون لینک های قدیمی نباشید

از طرفی هم می تونید از این به بعد لینک سازیتون رو روی دامنه جدید ادامه بدید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Mr-Tarah گفته است :

باعرض سلام

طبیعتا وقتی شما بخواهید دامنتون رو از A به B تغییر بدید، این کارو با ریدایرکت 301 انجام می دید برای همین ارزش و اعتبار دامنتون به دامنه ی جدید منتقل میشه برای همین نگران اون لینک های قدیمی نباشید

از طرفی هم می تونید از این به بعد لینک سازیتون رو روی دامنه جدید ادامه بدید

باسلام

سپاس

یعنی حتی در سایت های مشابه که برای دامنه A لینک سازی کرده بودم ، میتونم برای دامنه B هم در همونجا لینک سازی کنم؟

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۸/۲۶ در 20:21، site گفته است :

باسلام

سپاس

یعنی حتی در سایت های مشابه که برای دامنه A لینک سازی کرده بودم ، میتونم برای دامنه B هم در همونجا لینک سازی کنم؟

بعید می دونم مشکلی داشته باشه، چون لینک سازی یک ساختاری داره که باید خیلی طبیعی برای گوگل جلوه کنه و فکر می کنم اگر قرار باشه توی یک سایت فقط برای یک دامنه لینک سازی کنید این از حالت طبیعی خارج میشه

اما بازم از چندتا متخصص دیگه هم بپرسید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...