رفتن به مطلب

مشکل Duplicate field "FAQPage"

Ali

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از افزونه Structured Content (JSON-LD) #wpsc برای درج FAQ در سایت و همچنین در نتایج گوگل استفاده می‌کنم. افزونه فعالی دیگری هم که در سایتم هست رنک مث هست.

پس از فعال سازی افزونه Structured Content از قسمت ایجاد FAQ گزینه Multi رو انتخاب کردم و سه سؤال با پاسخ درج کردم. کد درج شد و نمایشش هم در سایت درست است؛ ولی متأسفانه در وبسمتر ارور Duplicate field "FAQPage" داده. چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟

کد:

[sc_fs_multi_faq headline-0="h3" question-0="تایپ سخنرانی چیست؟" answer-0="منظور از تایپ سخنرانی، گوش‌کردن فایل صوتی سخنرانی توسط تایپیست و تایپ‌کردن آن در محیط ورد است." image-0="" headline-1="h3" question-1="آیا تمام جزئیات و تمام کلماتی که گوینده گفته تایپ می‌شود؟" answer-1="بله. کلمه به کلمه تایپ می‌شود." image-1="" headline-2="h3" question-2="آیا تایپ سخنرانی سبک‌های مختلفی دارد؟" answer-2="بله. تایپ به دو سبک محاوره‌ای و رسمی انجام می‌شود." image-2="" headline-3="h3" question-3="کمترین هزینهٔ تایپ سخنرانی چقدر است؟" answer-3="کمترین حالت هزینهٔ تایپ سخنرانی ۸۰ هزار تومان بابت یک ساعت فایل صوتی سخنرانی است." image-3="" count="4" html="true" css_class=""]

صفحه‌ای که در آن این کد استفاده شده:

https://type74.ir/speach-type/

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

سلام باهم تداخل دارن باید از faq یکیشون استفاده کنید نه هردو

سلام. ببخشین من هیچ دستی نزدم به کد و خود افزونه این کد رو ساخته. 

می‌شه بفرمایین کدوم قسمت رو باید حذف کنم تا درست بشه؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

الان شما تو صفحه سوالات متداول قرار دادید؟

بله من با استفاده از سایت https://saijogeorge.com/json-ld-schema-generator/faq/ این کار رو کردم و سرانجام افزونه رو غیرفعال کردم. این مشکل رو افزونه به وجود آورده بود. نتونستم از افزونه استفاده کنم  و کد اشتباه میداد و گوگل گیر میداد.

لینک به ارسال

چون قابلیت مشابهی هست حتما اختلال به وجود میاد

حتی اگر از افزونه های اختصاصی اسکیما هم استفاده میکنید بهتره قابلیت اسکیمای Rankmath رو غیر فعال کنید

البته به نظرم استفاده از همون رنک مث کافیه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

چون قابلیت مشابهی هست حتما اختلال به وجود میاد

حتی اگر از افزونه های اختصاصی اسکیما هم استفاده میکنید بهتره قابلیت اسکیمای Rankmath رو غیر فعال کنید

البته به نظرم استفاده از همون رنک مث کافیه

رنک مث قابلیت درج faq رو داره؟ کجاش هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...